Białystok Online

Kultura i Rozrywka

Będzie dobra zabawa i znane piosenki. Potańcówka w plenerze

2014.06.12 00:00
Będzie dobra zabawa i znane piosenki. Potańcówka w plenerze

To będzie świetna okazja do tańca przy lubianych piosenkach w białoruskich rytmach. W niedzielę, 15 czerwca Pierwsza Białoruska Potańcówka w Białymstoku.

Pomysł zorganizowania białoruskiej imprezy w Białymstoku pojawił się już kilka lat temu. Organizatorom zależało na realizacji przedsięwzięcia, w którym czynny udział brałaby zgromadzona publiczność. Imprezie, która przełamywałaby barierę pomiędzy wykonawcami a uczestnikami. Tak właśnie zrodził się pomysł na Pierwszą Białoruską Potańcówkę w Białymstoku.

- Chcemy, aby podczas naszej imprezy grała muzyka lekka, rozrywkowa, w sam raz do tańca, ale jednocześnie jakościowa i na wysokim poziomie wykonawczym. Dlatego też do udziału w potańcówce zaprosiliśmy zespoły Haj oraz Hramada. Jednym słowem: dużo dobrej muzyki na żywo w najlepszym wykonaniu! - zapraszają organizatorzy.

Potańczyć będzie można na Placu im. Stanisława Moniuszki (przestrzeń pomiędzy budynkiem Białostockiego Teatru Lalek a gmachem Opery i Filharmonii Podlaskiej). Impreza odbędzie się pod specjalnie przygotowanym namiotem. Warto zabrać ze sobą koc i piknikowy kosz.

Początek o godz. 18, wstęp wolny.

Szczegóły: Aksamitny letni wieczar

Anna Dycha

Anna Dycha

anna.d@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas