Bestios Białystok - Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. Kapitalny mecz przyjezdnych

2018.11.11 14:33
W starciu aktualnie najlepszych podlaskich zespołów specjalizujących się w grze w piłkę ręczną górą okazał się Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, który w stolicy województwa rozbił Bestios aż 36:22.

Bardzo jednostronne widowisko obejrzeli kibice zgromadzeni w hali Szkoły Podstawowej nr 50, którzy wybrali się na mecz białostockich "Bestii" ze Szczypiorniakiem. Goście niemal od pierwszych minut rywalizacji przejęli kontrolę nad biegiem wydarzeń i szybko wywalczyli kilkubramkowe prowadzenie, które następnie systematycznie powiększali.

Gospodarze do przerwy przegrywali więc 11:18, a ponieważ w drugiej odsłonie zmagań podopieczni Mateusza Antolaka nadal nie mieli pomysłu na to, jak przeciwstawić się dobrze dysponowanym rywalom, gracze z Dąbrowy Białostockiej wykorzystali okazję i rozgromili swego najgroźniejszego wojewódzkiego przeciwnika 36:22.

Po 9 kolejkach sezonu Bestios zajmuje w II-ligowej tabeli (gr. III B) miejsce numer 5, natomiast Szczypiorniak plasuje się na najniższym stopniu podium.