Bezjak bez gola, Słowenia bez punktów

2018.09.10 08:45
Dwaj słoweńscy piłkarze Jagiellonii Białystok nie mogą dobrze wspominać początku zmagań w nowym tworze, jakim jest Liga Narodów. Reprezentacja Romana Bezjaka i Nemanji Mitrovicia przegrała bowiem już drugi mecz z rzędu.

45 minut - tyle zagrał Roman Bezjak w wyjazdowym starciu przeciwko ekipie Cypru toczonym w ramach Ligi Narodów. Napastnik Jagiellonii na placu gry pojawił się na początku drugiej połowy, zmieniając Benjamina Verbicia. Niedługo później Słoweńcy - za sprawą trafienia Roberta Bericia - wyszli na prowadzenie, którego jednak nie zdołali utrzymać. W 69. minucie Pieros Sotiriou strzelił gola na 1:1, a tuż przed końcem rywalizacji do własnej siatki futbolówkę zapakował Petar Stojanović.

Słoweńcy po dwóch meczach zajmują w grupie C3 ostatnie miejsce. Nemanja Mitrović cały pojedynek przeciwko Cypryjczykom obejrzał z ławki rezerwowych. Podobna sytuacja miała miejsce w poprzednim starciu, kiedy to Słowenia podejmowała Bułgarię.

Cypr - Słowenia 2:1 (0:0)
Bramki: Pieros Sotiriou 69, Petar Stojanović 89sam. - Robert Berić 54

Słowenia: Belec - Stojanović, Blażić, Mevlja, Jokić – Crnigoj, Dervisević, Kurtić (76' Stulac), Verbić (46' Bezjak) - Zajc, Berić (83' Sporar)