Futsal. Elhurt-Elmet Helios nie zatrzymał lidera

2015.02.06 00:00
Niestety porażką 0:4 zakończyło się spotkanie 13. kolejki I ligi futsalu pomiędzy Elhurtem-Elmet Helios Białystok a liderem rozgrywek - FC Toruń.
Fot: Jacek Barteczka

FC Toruń znakomicie zaczął ten mecz, prowadząc już po 10. minutach różnicą trzech bramek. Goście cały czas kontrolowali przebieg tego spotkania, schodząc na przerwę z pewnym prowadzeniem.

W drugiej części gry Torunianie za sprawą Mikołajewicza podwyższyli na 4:0 w dalszym ciągu prowadząc grę. Osłabiony i wykartkowany brakiem kilku zawodników zespół z Podlasia grał bardzo ambitnie, ale nie był w stanie zagrozić bramce gości.

W Elhurcie-Elmet Helios na pochwałę zasłużyli Mariusz Wiszowaty oraz Tomasz Koniczek, którzy zagrali bardzo dobre zawody, nie odbiegając poziomem od swoich przeciwników.

Warto dodać, iż goście nie przegrali w tym sezonie jeszcze ani razu i są zdecydowanym liderem tych rozgrywek.

Elhurt-Elmet Helios Białystok - FC Toruń 0:4 (0:3)
Bramki: Morozov 1', Morozov 4, Wojciechowski 9'(k), Mikołajewicz 21'