Futsal. Elhurt-Elmet Helios remisuje z Constractem

2014.10.11 00:00
W 3. kolejce I ligi futsalu Elhurt-Elmet Helios Białystok zremisował na własnym parkiecie z Constractem Lubawa 1:1 (1:0). Bramkę dla drużyny ze stolicy Podlasia strzelił Mateusz Marczuk.
Fot: Fanpage Elhurt-Elmet Helios Białystok

Futsaliści z Białegostoku objęli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy za sprawą Mateusza Marczuka. W drugiej części gry Constract uparcie dążył do zdobycia wyrównującego gola i udało się 26. minucie spotkania, a bramkę na wagę remisu strzelił Jarosław Szulc. Obie drużyny miały jeszcze swoje sytuacje, ale wynik nie uległ już zmianie.

Za tydzień podopieczni Dariusza Gołdowskiego zmierzą się w Toruniu z tamtejszym Football Club.

Elhurt-Elmet Helios Białystok - Constract Lubawa 1:1 (1:0)
Bramki: Marczuk 20' - Szulc 27'

Elhurt-Elmet Helios Białystok: Ulman, Pieciul – Borowik, Budźko, Koniczek, Marczuk, Stefanowicz, Wiszowaty, Łuckiewicz, Niwiński, Domalewski

KS Constract Lubawa: Michaliszyn, Kolwicz – D. Jarzembowski, Mederski, Modrzewski, Sass, Buczkowski, Lipowski, M. Jarzembowski, Lewandowski, Dąbrowski, Szulc