Futsal. Helios i MOKS z kompletem punktów

2016.02.07 18:51
W weekend (6-7.02) w I lidze futsalu swoje mecze rozgrywały podlaskie drużyny. Zarówno MOKS, jak i Helios odniosły zwycięstwa.
Fot:

- Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Mogliśmy ten mecz rozstrzygnąć już w pierwszej połowie, niestety jak zwykle zabrakło skuteczności. Druga połowa to już nasza bardzo dobra i skuteczna gra. Cieszy to, że zareagowaliśmy pozytywnie na porażki z MOKS-em i GAF-em - podsumował sobotnie spotkanie trener Tomasz Koniczek.

Elhurt-Elmet Helios Białystok - Unisław Team PBDI 7:2 (1:1)
Bramki: Dłuski 11, 28, 32, Koniczek 28, Stefanowicz 31, Siuchno 36, Łuckiewicz 40 - Palmowski 20, Belzyt 37

Elhurt-Elmet Helios Białystok: Grabowski, Pieciul – Budźko, Siuchno, Wiszowaty, Łuckiewicz (C), Koniczek, Stefanowicz, Dłuski, Charkiewicz, Andzielewicz, K. Niegowski.

Unisław Team PBDI: Mielniczek, Szydłowski – Łobodziński, Belzyt, Hapka (C), Rau, Kortas, Kaniewski, Palmowski.

W niedzielę (7.02) w Bydgoszczy grał wicelider rozgrywek - MOKS Słoneczny Stok. Zwycięstwo Słonecznym nie przyszło jednak łatwo. Podopieczni Adriana Citko przegrywali już 0:2, ale ostatecznie wyszli z tego pojedynku zwycięsko, wygrywając 5:2. Tym samym MOKS kontynuuje swoją znakomitą serię spotkań bez porażki.

FC Bydgoszcz - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:5 (1:0)
Bramki: Wanat 15, Rogóż 23 - Citko 25, 39, 40, Jendruczek 28, 36

FC Bydgoszcz: Świetlik, Gruszczyński - Dąbrowski, Rogóż, Wanat, Wasiak, Piskorski, Popławski, Zaborski, Dusza, Jaworski.

MOKS Słoneczny Stok Białystok: Jendruczek, Szatyłowicz - Citko, Lisowski, Kożuszkiewicz, Hryckiewicz, Osypiuk, Tomczyk, Łukasiewicz, D.Gajdziński, Dawidziuk, Nakielski.