Białystok Online

Lany Poniedziałek w Zmianie Klimatu

Klubowe, taneczne, granie do piwa
02 kwi 2018
Poniedziałek

Zmiana Klimatu

ul. Warszawska 6, 15-063 Białystok

Jak nakazuje wielowiekowa tradycja – w pierwszy poniedziałek po pierwszej niedzieli po pierwszej wiosennej pełni Księżyca przypada impreza pt. „Lany Poniedziałek”. Zwyczaj symbolicznego oblewania się wodą wypełniają skrupulatnie bandy pałętających się po osiedlach podrostków. Idąc jednak z duchem czasu dajemy Wam możliwość alternatywnego obchodzenia tego święta, a mianowicie olania opcji ochlapywania się wodą i polania sobie czegoś krzepiącego. A przy okazji nadarzy się sposobność pogibać się do różnych muzycznych rytmów. A to wszystko (oraz o wiele więcej) jak zawsze w doborowym towarzystwie! Takie okazje trafiają się tylko raz w roku, więc radzimy jej nie zmarnować!

O wyśmienitą selekcję muzyczną, wzbogaconą o te wszystkie techniczne niuanse, a także nadanie najlepszego "floł" wszystkim zebranym w lokalu, zapewni nadzwyczaj sympatyczny człowiek, czyli:

DJ EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Skreczuje, zgrywa, loopuje i robi z takie sztuczki z gramofonami o których nie śniło się statystycznemu Kowalskiemu. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych, które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie, zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki klaszków po mash-upy maszaperów, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

muzyka: najlepsze, jedyna i niepowtarzalna

Drzwi: 19:00,
start: 20:00,
Wjazd: 15 zł

Rezerwacja stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Organizator

Zmiana Klimatu

ul. Warszawska 6
15-063 Białystok

zmianaklimatu.eu

Zmiana Klimatu

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz także

Najnowsze
Popularne