Białystok Online

Biznes

"O sile networkingu w rekrutacji" - czyli kolejny Białostocki Czwartek Social Media

2018.01.15 12:32
"O sile networkingu w rekrutacji" - czyli kolejny Białostocki Czwartek Social Media
Fot: pixabay.com

Białostockie Czwartki Social Media to doskonała okazja, by spotkać się ze wszystkimi, którzy chcą się dzielić wiedzą i pozytywną energią. A do tego duża dawka przydatnych informacji.

Jest wiele spotkań i szkoleń dotyczących zagadnień social media. Większość jest płatnych i nieco nudnych. Natomiast podczas Białostockich Czwartków Social Media dobra zabawa jest wpisana w wydarzenie.

W trakcie spotkań uczestnicy nie tylko dowiadują się wielu ciekawych rzeczy, ale też nawiązują nowe, często później przydatne znajomości. Nie bez powodu każde kolejne wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Najbliższy - 44. już - Czwartek Social Media odbędzie się 18 stycznia. Wówczas głos zabierze freelancer Maciej Stega. Prelegent pracuje z niewielkimi organizacjami, wspierając je w procesach HRowych. Skupia się też na popularyzacji idei przejrzystości warunków w ogłoszeniach o pracę, dlatego tworzy community na portalach społecznościowych.

Wystąpi też Rafał Jackiewicz, który wygłosi swój wykład pod interesującym tytułem "Empatia, czyli zupa z Azji? Dobroczynność w komunikacji marek w social media". Prelegent ten od wielu lat związany jest z marketingiem, public relations i mediami. Obecnie jest kierownikiem marketingu w bd.sklep.

Głos zabiorą również Mateusz Piwka i Katarzyna Pacholska. Oboje pracują w sklepie internetowym Zoio. Social media znają jak własną kieszeń. Na najbliższy Czwartek Social Media przygotowali wystąpienie pt. "Dogadaj się z botem! Chatbot w praktyce".

Spotkanie zaplanowano na godz. 19.00 w kawiarni Fama przy ul. Legionowej 5.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Szczegóły: 44. Białostocki Czwartek Social Media

Justyna Fiedoruk

Justyna Fiedoruk

justyna.f@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas