Białystok Online

Aktualności

Piątek przyniesie lekki mróz i opady śniegu

2021.01.08 07:21
Piątek przyniesie lekki mróz i opady śniegu
Fot: Malwina Witkowska

W stolicy województwa podlaskiego zapowiada się chłodny i mokry dzień. Ciśnienie atmosferyczne będzie wysokie - sięgnie aż 1013 hPa.

W piątek w Białymstoku prognozowane są lekkie opady śniegu. Temperatura w ciągu dnia wyniesie 0°C, choć odczuwalna to nawet -5 stopni Celsjusza. Wilgotność powietrza w granicach 84%. W nocy termometry wskażą -4°C.

Wiatr zachodni powieje ze średnią prędkością 16 km/h, w porywach do 40 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wysokie, wyniesie 1013 hPa. Biomet będzie niekorzystny.

8 stycznia słońce wzejdzie o godz. 7.39, a zajdzie o godz. 15.29. Dzień potrwa 7 godzin i 50 minut. Wschód księżyca nastąpił o godz. 1.52, natomiast zachód o godz. 11.53.

Malwina Witkowska

Malwina Witkowska

malwina.witkowska@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas