769 osób online

Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań

2017.03.31 11:10, Aktualizacja: 2017.04.03 10:09
Przy pięknej, wiosennej pogodzie rozegrana została 18. kolejka w podlaskiej IV lidze i 15. seria gier w klasie okręgowej. Oto szczegółowe wyniki zakończonych spotkań i aktualne tabele.
Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

IV liga – 18. kolejka

Sobota (1.04)


Promień Mońki – Sparta 1951 Szepietowo 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Purta 7 - Krzysztof Kożuszkiewicz 90+4

KS Wasilków – Tur Bielsk Podlaski 1:2 (0:2)
Bramki: Paweł Naliwajko 79 - Karol Kosiński 13, Piotr Kosiński 42

Hetman Tykocin – Puszcza Hajnówka 2:0 (1:0)
Bramki: Adrian Wiszowaty 21, Marcin Plaga 55

Magnat Juchnowiec Kościelny – Wissa Szczuczyn 0:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Zambrowski 31, Marcin Firańczyk 66, Radosław Guzowski 76

Niedziela (2.04)

Cresovia Siemiatycze – Biebrza Goniądz 0:1

KS Michałowo – Warmia Grajewo 0:3 (0:2)
Bramki: Damian Zubowski 40, Piotr Chyliński 42, Mateusz Cybulski 52

Dąb Dąbrowa Białostocka – Pogoń Łapy 3:1

Orzeł Kolno – Sparta Augustów 2:2 (2:1)
Bramki: Mateusz Walendziewski 27, Krzysztof Szymański 35 - Łukasz Sobolewski 45, Kamil Wilczewski 82

Tabela po 18 kolejkach

1. Wissa Szczuczyn 18 44 14 2 2 69:14
2. Tur Bielsk Podlaski 18 42 13 3 2 49:17
3. Dąb Dąbrowa Białostocka 17 40 13 1 3 43:21
4. Warmia Grajewo 18 39 11 6 1 38:17
5. Sparta Augustów 17 27 8 3 6 30:31
6. Sparta 1951 Szepietowo 18 25 7 4 7 28:24
7. KS Michałowo 17 24 7 3 7 29:29
8. Biebrza Goniądz 18 24 7 3 8 33:33
9. KS Wasilków 18 24 6 6 6 28:30
10. Pogoń Łapy 18 23 7 2 9 28:37
11. Promień Mońki 18 18 4 6 8 30:42
12. Cresovia Siemiatycze 18 17 5 2 11 20:44
13. Hetman Tykocin 18 16 4 4 10 21:44
14. Orzeł Kolno 18 12 2 6 10 20:38
15. Magnat Juchnowiec Kościelny 18 11 2 5 11 18:42
16. Puszcza Hajnówka 17 10 2 4 11 20:41

KOS gr. I – 15. kolejka

Sobota (1.04)


Pasja Kleosin – Tur II Bielsk Podlaski 1:2 (0:1)
Bramki: Krzysztof Jaszczołt 64 - Jakub Car 38, Kacper Falkowski 73

Krypnianka Krypno – Orzeł Tykocin 0:1
Bramka: Kamil Ulman

Niedziela (2.04)

KS Sokoły – Kolejarz Czeremcha 0:1 (0:0)
Bramka: Krzysztof Korowaj 70

LZS Narewka – Gryf Gródek 3:0 (3:0)
Bramki: Daniel Krysiewicz 20, Damian Wasiluk 34, Adrian Turowski 41

Rudnia Zabłudów – MKS Mielnik 0:0 (0:0)

Orlęta Czyżew – Korona Dobrzyniewo Duże 1:3 (1:3)
Bramki: Fabian Gosk 35 - Kamil Draps 14, Jacek Kitlas 19, Kamil Draps 41

Hetman Białystok – Husar Nurzec (przełożony na 12 kwietnia – godz. 18.00)

Tabela po 15 kolejkach

1. MKS Mielnik 15 34 11 1 3 56:12
2. Hetman Białystok 14 30 10 0 4 33:13
3. Rudnia Zabłudów 15 30 9 3 3 36:20
4. Korona Dobrzyniewo Duże 15 30 9 3 3 33:14
5. LZS Narewka 14 27 9 0 5 28:19
6. Orzeł Tykocin 15 25 8 1 6 25:30
7. Kolejarz Czeremcha 15 24 7 3 5 24:18
8. Orlęta Czyżew 15 23 7 2 6 25:19
9. Krypnianka Krypno 15 20 6 2 7 34:29
10. Tur II Bielsk Podlaski 15 20 6 2 7 24:35
11. Husar Nurzec 14 10 3 1 10 17:35
12. Pasja Kleosin 15 10 2 4 9 17:41
13. KS Sokoły 14 10 3 1 10 15:40
14. Gryf Gródek 15 4 1 1 13 10:52

KOS gr. II – 15. kolejka

Sobota (1.04)


Supraślanka Supraśl – Pogranicze Kuźnica Białostocka 4:2
Bramki: Marcin Arciuch 47, Jakub Dudko 58, Mateusz Borzym 64, Kamil Sobuniewski 83 - Paweł Szoda 3, Dariusz Ardziewicz 52

GKS Stawiski – Sudovia Szudziałowo 6:1 (3:0)
Bramki: Paweł Siekierski 3, Damian Kamiński 10, Tomasz Kiciński 15, Radosław Kowalczyk 47, Patryk Choiński 87, Dawid Żach 88 - Bogdan Słoma 87

Narew Choroszcz – Wigry II Suwałki 0:0 (0:0)

UM Krynki – BKS Jagiellonia Białystok 3:0

Niedziela (2.04)

Jasion Jasionówka – Sokół 1946 Sokółka 0:1 (0:0)
Bramka: Paweł Stelmaszek 88

Kora Korycin – KS Śniadowo 2:2

Piast Białystok – Pomorzanka Sejny 0:2 (0:1)
Bramki: Robert Dochód 7, Adrian Łejmel 48

Tabela po 15 kolejkach

1. Wigry II Suwałki 15 39 12 3 0 51:9
2. KS Śniadowo 15 29 9 2 4 35:26
3. Piast Białystok 15 28 8 4 3 38:19
4. Sokół 1946 Sokółka 15 26 7 5 3 39:19
5. Supraślanka Supraśl 15 25 7 4 4 31:27
6. Pomorzanka Sejny 15 25 7 4 4 28:21
7. Jasion Jasionówka 15 22 6 4 5 28:24
8. Pogranicze Kuźnica Białostocka 15 18 4 6 5 17:26
9. Narew Choroszcz 15 18 4 6 5 17:23
10. Kora Korycin 15 17 5 2 8 37:36
11. GKS Stawiski 14 15 4 3 7 33:30
12. UM Krynki 14 13 3 4 7 12:22
13. Sudovia Szudziałowo 15 7 1 4 10 13:47
14. BKS Jagiellonia Białystok 15 4 1 1 13 6:56

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.