590 osób online

Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań

2017.06.23 10:49, Aktualizacja: 2017.07.03 17:24
Dobiegły końca piłkarskie rozgrywki w podlaskich niższych ligach. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczyły takie drużyny jak Tur Bielsk Podlaski, MKS Mielnik, Wigry II Suwałki, Żubr Drohiczyn i Czarni Czarna Białostocka.
Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

IV liga – 30. Kolejka

Wtorek (13.06)


Promień Mońki – Cresovia Siemiatycze 3:2 (2:2)
Bramki: Damian Purta 18, Marek Kulikowski 44, Łukasz Grygo 48 - Grzegorz Gołubkiewicz 8, 12

Środa (21.06)

Pogoń Łapy – KS Wasilków 0:1 (0:1)
Bramka: Krystian Rybnik 41

Czwartek (22.06)

Sparta Augustów – Dąb Dąbrowa Białostocka 3:3 (1:2)
Bramki: Paweł Zaniewski 26, 71, Kamil Wilczewski 64 - Dawid Tochwin 3, Radosław Żero 9, Mateusz Sołowiej 61

Piątek (23.06)

Sparta 1951 Szepietowo – Hetman Tykocin 8:0 (1:0)
Bramki: Wojciech Kowalczyk 32, 72, 74, Emil Gołaszewski 58, Krzysztof Kożuszkiewicz 67, 89, nieznany zawodnik 79, Marcin Jamiołkowski 90

Sobota (24.06)

Orzeł Kolno – Tur Bielsk Podlaski 0:5 (0:2)
Bramki: Łukasz Popiołek 15, 33, Karol Kosiński 51, Michał Walczuk 61, Rafał Domian 68sam.

Warmia Grajewo – Wissa Szczuczyn 2:0
Bramki: Damian Zubowski 21, Maksym Mirva 82

Puszcza Hajnówka – Magnat Juchnowiec Kościelny 1:2 (1:2)
Bramki: Łukasz Wojno 21 - Marcin Jaromiński 14, Mariusz Tymiński 45

Biebrza Goniądz – KS Michałowo 1:0 (0:0)
Bramka: Łukasz Tumicz 72

Tabela po 30 kolejkach

1. Tur Bielsk Podlaski 30 76 24 4 2 95:25
2. Wissa Szczuczyn 30 72 23 3 4 116:29
3. Warmia Grajewo 30 67 20 7 3 69:26
4. KS Wasilków 30 58 17 7 6 64:38
5. Dąb Dąbrowa Białostocka 30 51 16 3 11 67:49
6. KS Michałowo 30 47 14 5 11 50:44
7. Sparta Augustów 30 38 11 5 14 54:71
8. Sparta 1951 Szepietowo 30 38 11 5 14 49:52
9. Biebrza Goniądz 30 36 10 6 14 48:56
10. Pogoń Łapy 30 34 10 4 16 46:65
11. Promień Mońki 30 32 8 8 14 44:74
12. Cresovia Siemiatycze 30 30 9 3 18 35:67
13. Orzeł Kolno 30 28 6 10 14 33-59
14. Magnat Juchnowiec Kościelny 30 28 7 7 16 38:67
15. Hetman Tykocin 30 26 7 5 18 38:91
16. Puszcza Hajnówka 30 15 3 6 21 33:66



KOS gr. I – 26. kolejka

Sobota (24.06)

Krypnianka Krypno – Husar Nurzec 2:1 (0:0)
Bramka: Adam Orłowski 51, Przemysław Stachurski 68 - Daniel Nikiforuk 71

Pasja Kleosin – MKS Mielnik 1:3 (1:1)
Bramki: Łukasz Radzymiński 22 - Marcin Iwaniuk 25, Dominik Polak 55, Krzysztof Jędruchniewicz 63

Niedziela (25.06)

Gryf Gródek – KS Sokoły 3:0

Orlęta Czyżew – LZS Narewka 1:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Frołow 84 - Adrian Turowski 83

Rudnia Zabłudów – Kolejarz Czeremcha 9:0 (5:0)
Bramki: Dawid Czurak 10, 28, 73, Radosław Klepacki 20, Marek Muklewicz 40, 45, 56, Marcin Mściwujewski 58, Tomasz Czerniawski 75

Hetman Białystok – Korona Dobrzyniewo Duże 1:1 (0:0)
Bramki: Marcin Packiewicz 53 - Kamil Draps 76

Orzeł Tykocin – Tur II Bielsk Podlaski 3:2 (1:1)
Bramki: Piotr Zdzichowicz 16, 86, Dariusz Jankowski 90+2 - Michał Zinowczyk 45, Joachim Witoszko 90

Tabela po 26 kolejkach

1. MKS Mielnik 26 65 21 2 3 93:21
2. Rudnia Zabłudów 26 59 18 5 3 81:29
3. Hetman Białystok 26 53 17 2 7 55:24
4. Korona Dobrzyniewo Duże 26 46 13 7 6 48:31
5. LZS Narewka 26 44 14 2 10 49:34
6. Krypnianka Krypno 26 42 13 3 10 58:47
7. Orlęta Czyżew 26 40 12 4 10 56:35
8. Orzeł Tykocin 26 39 12 3 11 44:48
9. Tur II Bielsk Podlaski 26 35 11 2 13 47:58
10. Kolejarz Czeremcha 26 33 10 3 13 37:52
11. Husar Nurzec 26 22 6 4 16 35:62
12. Pasja Kleosin 26 20 5 5 16 25:66
13. Gryf Gródek 26 14 4 2 20 19:72
14. KS Sokoły 26 11 3 2 21 23:91


KOS gr. II – 26. kolejka

Niedziela (25.06)


BKS Jagiellonia Białystok – Narew Choroszcz 0:3 - walkower

Pomorzanka Sejny – GKS Stawiski 3:3 (0:1)
Bramki: Daniel Łukowski 54, Marcin Żyliński 78, 87 - Patryk Choiński 22, Tomasz Kiciński 55, Dawid Żach 88

Kora Korycin – Piast Białystok 3:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Komosa 36, Ignacy Lech 45+3, Kamil Zalesko 67

UM Krynki – Sudovia Szudziałowo 4:3 (3:0)
Bramki: Kamil Machłajewski 8, Maciej Jurczenia 23, 27, Damian Wasilewski 81 - Bogdan Słoma 50, Marcin Białoboki 59, Przemysław Czeremcha 90

Supraślanka Supraśl – KS Śniadowo 1:2

Jasion Jasionówka – Pogranicze Kuźnica Białostocka 4:2 (2:1)
Bramki: Rafał Zalewski 28, 86, Tomasz Jaromiński 35, Jakub Cieciorko 75 - Szymon Kucharewicz 23, Konrad Jelski 82

Sokół 1946 Sokółka – Wigry II Suwałki 2:0 (2:0)
Bramki: Jacek Dzienis 3, Paweł Greś 25

Tabela po 26 kolejkach

1. Wigry II Suwałki 26 64 20 3 2 92:14
2. KS Śniadowo 26 54 17 3 6 74:40
3. Sokół 1946 Sokółka 26 51 15 6 5 92:33
4. Piast Białystok 26 47 14 5 7 60:35
5. Jasion Jasionówka 26 47 14 5 7 55:41
6. Pomorzanka Sejny 26 41 11 8 7 55:42
7. Kora Korycin 26 40 12 4 10 63:47
8. GKS Stawiski 26 34 10 4 12 52:50
9. Narew Choroszcz 26 31 8 7 11 33:46
10. Supraślanka Supraśl 26 30 8 6 12 43:58
11. Pogranicze Kuźnica Białostocka 26 30 8 6 12 39:65
12. UM Krynki 26 20 5 5 16 26:73
13. Sudovia Szudziałowo 26 11 2 5 19 24:87
14. BKS Jagiellonia Białystok 26 11 3 2 21 13:90



A-klasa gr. I – tabela końcowa

1. Żubr Drohiczyn 14 32 10 2 2 58:19
2. Unia Ciechanowiec 14 32 10 2 2 35:22
3. Orzeł Kleszczele 14 24 7 3 4 23:19
4. Bocian Boćki 14 20 6 2 6 28:21
5. GKS Orla 14 19 6 1 7 20:29
6. Iskra Narew 14 16 4 4 6 25:30
7. Iskra Wyszki 14 12 3 3 8 11:29
8. Znicz Suraż 14 4 1 1 12 19:50


A-klasa gr. II – tabela końcowa

1. Czarni Czarna Białostocka 10 23 7 2 1 34:5
2. Rospuda Filipów 10 19 5 4 1 17:9
3. Polonia Raczki 10 17 5 2 3 25:15
4. Victoria Jedwabne 10 16 5 1 4 29:30
5. KS Grabówka 10 9 2 3 5 10:21
6. Grab Janówka 10 0 0 0 10 4:39

Legenda:
Kolor zielony - zapewniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - pewny spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.