934 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga i KOS. A-klasa nadrabia zaległości

2017.10.13 10:45, Aktualizacja: 2017.10.16 17:43
Za nami kolejna seria gier w podlaskich niższych ligach. Jesienne zmagania w A-klasie dobiegły już końca przed tygodniem, ale niektóre drużyny wolnego jeszcze nie miały, gdyż musiały odbyć mecze, które w pierwotnym terminie się nie odbyły.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga i KOS. A-klasa nadrabia zaległości
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 10. kolejka (gr. podlaska)



Sobota (14.10)


KS Wasilków – Ruch Wysokie Mazowieckie 4:1 (2:1)
Bramki: Piotr Skiepko 8, Jan Pawłowski 44, 64, Przemysław Panek 67 - Paweł Naliwajko 21sam.

Wigry II Suwałki – Orzeł Kolno 4:1 (1:1)
Bramki: Radosław Ołów 40, Przemysław Sielawa 71sam., Paweł Stasiński 89, Bartosz Gużewski 90+3 - Adrian Gwiazda 19

Cresovia Siemiatycze – Magnat Juchnowiec Kościelny 0:3 (0:2)
Bramki: Patryk Fabiszewski 23, Łukasz Zielinko 31, Jacek Markiewicz 85

KS Michałowo – Sparta Augustów 2:2 (1:1)
Bramki: Dawid Andruszko 23, Maciej Kondracki 70 - Kamil Wilczewski 22, Łukasz Sobolewski 69

Warmia Grajewo – Pogoń Łapy 6:0 (4:0)
Bramki: Maksym Mirva 8, 9, 44, Paweł Sypytkowski 16, Marcin Mikucki 58, Piotr Chyliński 68

MKS Mielnik – Promień Mońki 0:0 (0:0)

Niedziela (15.10)

Biebrza Goniądz – Sparta 1951 Szepietowo 0:1

Dąb Dąbrowa Białostocka – Wissa Szczuczyn 2:3

Tabela po 10 kolejkach

1. Wissa Szczuczyn 10 25 8 1 1 28:9
2. Ruch Wysokie Mazowieckie 10 24 8 0 2 39:11
3. Wigry II Suwałki 10 20 6 2 2 26:15
4. Dąb Dąbrowa Białostocka 10 18 6 0 4 15:11
5. Sparta 1951 Szepietowo 10 18 5 3 2 20:18
6. Warmia Grajewo 10 18 6 0 4 24:12
7. Sparta Augustów 10 17 4 5 1 25:17
8. KS Wasilków 10 17 5 2 3 14:8
9. KS Michałowo 10 15 4 3 3 19:18
10. Magnat Juchnowiec Kościelny 10 13 3 4 3 16:19
11. Orzeł Kolno 10 10 3 1 6 12:26
12. Biebrza Goniądz 10 9 2 3 5 17:22
13. Pogoń Łapy 10 8 2 2 6 17:27
14. Cresovia Siemiatycze 10 6 2 0 8 8:23
15. MKS Mielnik 10 4 1 1 8 5:24
16. Promień Mońki 10 4 1 1 8 10:35



Klasa okręgowa – 10. kolejka (gr. podlaska)







Niedziela (15.10)


Hetman Białystok – Krypnianka Krypno 3:1

Puszcza Hajnówka – Pomorzanka Sejny 7:0 (4:0)
Bramki: Robert Sokół 13, 33, Łukasz Milcz 15, Sebastian Czurak 31, Łukasz Wojno 56, 68, 75

Żubr Drohiczyn – Rudnia Zabłudów 0:4 (0:2)
Bramki: Kamil Czeremcha 29, Radosław Klepacki 35, Sebastian Danilczuk 63,Paweł Klimiuk 74

KS Śniadowo – Orlęta Czyżew 2:1 (1:0)
Bramki: Hubert Boroń 34, Paweł Zalewski 62 - Łukasz Frołow 55

Sokół 1946 Sokółka – Piast Białystok 2:2

Kora Korycin – Jasion Jasionówka 1:3 (0:1)
Bramki: Ignacy Lech 60 - Jakub Cieciorko 15, Łukasz Daniewicz 61, Łukasz Jaromiński 90+4

Hetman Tykocin – Korona Dobrzyniewo Duże 1:2 (1:1)
Bramki: Adrian Wiszowaty 37 - Łukasz Kopczewski 16, Marek Jamiołkowski 55

Czarni Czarna Białostocka – LZS Narewka 3:1 (2:0)
Bramki: Michał Laskowski 8, Szymon Wołyniec 16, Przemysław Korsak 65 - Jacek Stefanowicz 71

Tabela po 10 kolejkach

1. Puszcza Hajnówka 10 23 7 2 1 34:13
2. Czarni Czarna Białostocka 10 19 6 1 3 24:11

3. Hetman Białystok 10 19 6 1 3 23:12
4. KS Śniadowo 9 18 6 0 3 19:6
5. Krypnianka Krypno 10 17 5 2 3 26:17
6. Rudnia Zabłudów 10 16 5 1 4 20:19
7. LZS Narewka 10 15 4 3 3 18:13
8. Korona Dobrzyniewo Duże 10 15 5 0 5 23:24
9. Jasion Jasionówka 10 14 4 2 4 21:21
10. Kora Korycin 10 14 4 2 4 20:23
11. Żubr Drohiczyn 10 11 3 2 5 18:36
12. Hetman Tykocin 9 11 3 2 4 13:18
13. Sokół 1946 Sokółka 9 11 3 2 4 15:18
14. Pomorzanka Sejny 9 10 3 1 5 20:33
15. Piast Białystok 10 6 1 3 6 10:21
16. Orlęta Czyżew 10 2 0 2 8 11:30



A-klasa (gr. I podlaska) – mecz zaległy



Sobota (14.10)


Kolejarz Czeremcha – Iskra Narew 3:0 (2:0)
Bramki: Kamil Czekuć 24, Marcin Aleksiejuk 37, Mateusz Białas 84

Tabela po 7 kolejkach

1. Kolejarz Czeremcha 7 21 7 0 0 18:5
2. Tur II Bielsk Podlaski 7 15 5 0 2 18:8
3. Husar Nurzec 7 14 4 2 1 16:12
4. GKS Orla 7 13 4 1 2 15:9
5. Iskra Narew 7 7 2 1 4 13:12
6. Bocian Boćki 7 6 2 0 5 9:12
7. Orzeł Kleszczele 7 3 1 0 6 12:27
8. Unia Ciechanowiec 7 3 1 0 6 8:24


A-klasa (gr. II podlaska) – mecz zaległy



Niedziela (15.10)


GKS Stawiski – Orzeł Tykocin 5:0 (2:0)
Bramki: Dawid Żach 5, 61, 90, Patryk Sokołowski 32, 56

Tabela po 7 kolejkach

1. Narew Choroszcz 7 18 6 0 1 22:6
2. Polonia Raczki 7 18 6 0 1 27:4
3. KS Grabówka 7 13 4 1 2 15:8
4. Pasja Kleosin 7 13 4 1 2 15:9
5. GKS Stawiski 7 12 4 0 3 19:12
6. Orzeł Tykocin 7 6 2 0 5 15:20
7. Grab Janówka 7 3 1 0 6 7:37
8. BKS Jagiellonia Białystok 7 0 0 0 7 7:31


A-klasa (gr. III podlaska) – mecz zaległy


Sobota (14.10)


Gryf Gródek – UM Krynki 0:1 (0:1)
Bramka: Maciej Jurczenia 33

Tabela po 7 kolejkach

1. UM Krynki 7 19 6 1 0 23:4
2. Gryf Gródek 7 18 6 0 1 23:4
3. Supraślanka Supraśl 7 16 5 1 1 21:6
4. KS Sokoły 7 7 2 1 4 9:16
5. Sudovia Szudziałowo 7 5 1 2 4 13:21
6. Pogranicze Kuźnica Białostocka 6 5 1 2 3 8:19
7. Iskra Wyszki 7 5 1 2 4 6:18
8. Znicz Suraż 6 1 0 1 5 2:17


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.