312 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań

2017.10.20 12:02, Aktualizacja: 2017.10.23 19:42
Ruch Wysokie Mazowieckie rozbił w weekend Biebrzę Goniądz 8:0, ale mimo to wciąż musi oglądać w ligowej tabeli plecy Wissy Szczuczyn. Oto wyniki wszystkich zakończonych gier w podlaskich niższych ligach, które miały miejsce w ostatnich dniach.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 11. kolejka (gr. podlaska)



Sobota (21.10)


Wissa Szczuczyn – Cresovia Siemiatycze 4:0 (2:0)
Bramki: Grzegorz Makal 25, Wojciech Łapiński 27, Radosław Guzowski 64, Mateusz Zambrowski 84

Sparta Augustów – Wigry II Suwałki 2:1

Promień Mońki – KS Wasilków 1:2 (1:0)
Bramki: Jacek Maciorowski 7 - Jan Pawłowski 81, Dawid Stachelek 90+4 sam.

Niedziela (22.10)

Pogoń Łapy – MKS Mielnik 0:4 (0:1)
Bramki: Łukasz Golonko 12, Oskar Przybylski 50, Łukasz Pawluczuk 68, Wojciech Niewiński 75

Sparta 1951 Szepietowo – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1

Orzeł Kolno – Warmia Grajewo 0:1 (0:1)
Bramka: Marcin Arciszewski 29

Ruch Wysokie Mazowieckie – Biebrza Goniądz 8:0 (4:0)
Bramki: Piotr Bondziul 14, Kamil Purta 23sam., Michał Poduch 36, 42, Paweł Brokowski 46, Michał Grochowski 63, Karol Janik 75, Karol Styś 80

Magnat Juchnowiec Kościelny – KS Michałowo 3:1 (1:0)
Bramki: Patryk Fabiszewski 14, Kamil Chrościcki 51, Łukasz Zielinko 81 - Kamil Tomczyk 90+3

Tabela po 11 kolejkach

1. Wissa Szczuczyn 11 28 9 1 1 32:9
2. Ruch Wysokie Mazowieckie 11 27 9 0 2 47:11
3. Warmia Grajewo 11 21 7 0 4 25:12
4. Wigry II Suwałki 11 20 6 2 3 27:17
5. Sparta Augustów 11 20 5 5 1 27:18
6. KS Wasilków 11 20 6 2 3 16:9
7. Dąb Dąbrowa Białostocka 11 19 6 1 4 16:12
8. Sparta 1951 Szepietowo 11 19 5 4 2 21:19
9. Magnat Juchnowiec Kościelny 11 16 4 4 3 19:20
10. KS Michałowo 11 15 4 3 4 20:21
11. Orzeł Kolno 11 10 3 1 7 12:27
12. Biebrza Goniądz 11 9 2 3 6 17:30
13. Pogoń Łapy 11 8 2 2 7 17:31
14. MKS Mielnik 11 7 2 1 8 9:24
15. Cresovia Siemiatycze 11 6 2 0 9 8:27
16. Promień Mońki 11 4 1 1 9 11:37



Klasa okręgowa – 11. kolejka (gr. podlaska)







Sobota (21.10)


Pomorzanka Sejny – Kora Korycin 1:5 (1:2)
Bramki: Jakub Kowalewski 23 - Ignacy Lech 27, 80, Krzysztof Akimowicz 43, Kamil Zalesko 50, 55

Piast Białystok – Puszcza Hajnówka 0:0 (0:0)

Niedziela (22.10)

Jasion Jasionówka – Hetman Tykocin 2:2 (1:1)
Bramki: Łukasz Jaromiński 43, Tomasz Wigda 68 - Rafał Maliszewski 2, Adrian Wiszowaty 59

Orlęta Czyżew – Sokół 1946 Sokółka 1:2 (0:1)
Bramki: Adam Wnorowski 61 - Michał Czaplejewicz 10, Konrad Jelski 47

Rudnia Zabłudów – Czarni Czarna Białostocka 1:1 (0:0)
Bramki: Kamil Czeremcha 77 - Szymon Wołyniec 74

Krypnianka Krypno – Żubr Drohiczyn 3:2 (1:1)
Bramki: Krystian Czerech 35, Mateusz Chowański 76, Adam Orłowski 90+2 - Grzegorz Sielewonowski 21, Kacper Kosiński 80

Korona Dobrzyniewo Duże – Hetman Białystok 0:3

LZS Narewka – KS Śniadowo 1:0

Tabela po 11 kolejkach

1. Puszcza Hajnówka 11 24 7 3 1 34:13
2. Hetman Białystok 11 22 7 1 3 26:12

3. KS Śniadowo 11 21 7 0 4 22:7
4. Czarni Czarna Białostocka 11 20 6 2 3 25:12
5. Krypnianka Krypno 11 20 6 2 3 29:19
6. LZS Narewka 11 18 5 3 3 19:13
7. Kora Korycin 11 17 5 2 4 25:24
8. Rudnia Zabłudów 11 17 5 2 4 21:20
9. Korona Dobrzyniewo Duże 11 15 5 0 6 23:27
10. Hetman Tykocin 11 15 4 3 4 17:21
11. Jasion Jasionówka 11 15 4 3 4 23:23
12. Sokół 1946 Sokółka 11 14 4 2 5 18:21
13. Żubr Drohiczyn 11 11 3 2 6 20:39
14. Pomorzanka Sejny 11 10 3 1 7 21:41
15. Piast Białystok 11 7 1 4 6 10:21
16. Orlęta Czyżew 11 2 0 2 9 12:32



A-klasa (gr. I podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. Kolejarz Czeremcha 7 21 7 0 0 18:5
2. Tur II Bielsk Podlaski 7 15 5 0 2 18:8
3. Husar Nurzec 7 14 4 2 1 16:12
4. GKS Orla 7 13 4 1 2 15:9
5. Iskra Narew 7 7 2 1 4 13:12
6. Bocian Boćki 7 6 2 0 5 9:12
7. Orzeł Kleszczele 7 3 1 0 6 12:27
8. Unia Ciechanowiec 7 3 1 0 6 8:24


A-klasa (gr. II podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. Narew Choroszcz 7 18 6 0 1 22:6
2. Polonia Raczki 7 18 6 0 1 27:4
3. KS Grabówka 7 13 4 1 2 15:8
4. Pasja Kleosin 7 13 4 1 2 15:9
5. GKS Stawiski 7 12 4 0 3 19:12
6. Orzeł Tykocin 7 6 2 0 5 15:20
7. Grab Janówka 7 3 1 0 6 7:37
8. BKS Jagiellonia Białystok 7 0 0 0 7 7:31


A-klasa (gr. III podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. UM Krynki 7 19 6 1 0 23:4
2. Gryf Gródek 7 18 6 0 1 23:4
3. Supraślanka Supraśl 7 16 5 1 1 21:6
4. KS Sokoły 7 7 2 1 4 9:16
5. Sudovia Szudziałowo 7 5 1 2 4 13:21
6. Pogranicze Kuźnica Białostocka 6 5 1 2 3 8:19
7. Iskra Wyszki 7 5 1 2 4 6:18
8. Znicz Suraż 6 1 0 1 5 2:17


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.