972 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań

2017.11.03 12:27, Aktualizacja: 2017.11.07 09:24
Ruch Wysokie Mazowieckie i Wissa Szczuczyn to najpoważniejsi kandydaci do awansu szczebel wyżej. W weekend oba zespoły zamieniły się miejscami i teraz to spadkowicz z III ligi stoi na czele rozgrywek.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 13. kolejka (gr. podlaska)



Sobota (4.11)


Wissa Szczuczyn – Wigry II Suwałki 1:2 (1:1)
Bramki: Radosław Guzowski 39 - Przemysław Żukowski 2, 70

Sparta Augustów – MKS Mielnik 1:1 (1:1)
Bramki: Kamil Grzesiukiewicz 18 - Bartosz Mazur 31

Magnat Juchnowiec Kościelny – Warmia Grajewo 0:2 (0:1)
Bramki: Marcin Mikucki 8, Dawid Kondratowicz 81

Niedziela (5.11)

Pogoń Łapy – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:1

Orzeł Kolno – KS Wasilków 0:4 (0:2)
Bramki: Jan Pawłowski 33, 45+2, Adam Butkiewicz 39, Przemysław Panek 81

Dąb Dąbrowa Białostocka – Cresovia Siemiatycze 2:1 (0:1)
Bramki: Krzysztof Biernacki 80, Krzysztof Czerniawski 90+3 - Marcin Wieliczuk 15

Promień Mońki – Biebrza Goniądz 1:1

Sparta 1951 Szepietowo – KS Michałowo 0:2 (0:0)
Bramki: Kamil Tomczyk 66, Dawid Charkiewicz 88

Tabela po 13 kolejkach

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 13 33 11 0 2 51:11
2. Wissa Szczuczyn 13 31 10 1 2 38:11
3. Warmia Grajewo 13 27 9 0 4 29:13
4. Wigry II Suwałki 13 26 8 2 3 31:18
5. KS Wasilków 13 26 8 2 3 26:9
6. Dąb Dąbrowa Białostocka 13 22 7 1 5 19:16
7. Sparta 1951 Szepietowo 13 22 6 4 3 23:22
8. Sparta Augustów 13 21 5 6 2 29:21
9. KS Michałowo 13 18 5 3 5 22:26
10. Magnat Juchnowiec Kościelny 13 16 4 4 5 19:24
11. Biebrza Goniądz 13 13 3 4 6 21:32
12. MKS Mielnik 13 11 3 2 8 13:27
13. Orzeł Kolno 13 10 3 1 9 14:34
14. Pogoń Łapy 13 8 2 2 9 17:38
15. Cresovia Siemiatycze 13 6 2 0 11 10:31
16. Promień Mońki 13 5 1 2 10 12:41



Klasa okręgowa – 13. kolejka (gr. podlaska)







Sobota (4.11)


Hetman Tykocin – Hetman Białystok 0:6 (0:3)
Bramki: Marcin Plaga 14, 60, 67, Szymon Leszek 28, 33, Łukasz Wirżyński 48

Krypnianka Krypno – KS Śniadowo 0:8 (0:1)
Bramki: Hubert Boroń 37, Artur Zalewski 46, Patryk Godlewski 55, 62, 75, Grzegorz Żebrowski 58, Marcin Sawko 68, 85

Piast Białystok – Kora Korycin 4:0 (1:0)
Bramki: Michał Kulfan 26, Piotr Kateusz 83, Jakub Aleturowicz 88, 90+2

Niedziela (5.11)

Korona Dobrzyniewo Duże – Czarni Czarna Białostocka 0:3 (0:1)
Bramki: Dariusz Marcinowicz 18, Michał Laskowski 83, Tomasz Kosicki 86

Jasion Jasionówka – Żubr Drohiczyn 2:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Daniewicz 44, Jakub Cieciorko 57

Orlęta Czyżew – Pomorzanka Sejny 5:3 (3:0)
Bramki: Adam Wnorowski 2, 53, Piotr Milankiewicz 5, 6, 83 - Patryk Mandygraf 65, 88, Adam Miszkiel 76

LZS Narewka – Puszcza Hajnówka 1:4 (1:0)
Bramki: Łukasz Gąsowski 41 - Michał Grzanka 49, Michał Grygoruk 71, Łukasz Milcz 75, 85

Rudnia Zabłudów – Sokół 1946 Sokółka 4:5 (3:1)
Bramki: Łukasz Łoszakiewicz 6, Kamil Czeremcha 12, Marek Muklewicz 39, Tomasz Czerniawski 67 - Marcin Woronowicz 42, Wojciech Wąsowicz 53, Michał Czaplejewicz 55, Piotr Andrzejewski 56, Łukasz Kowalewski 82

Tabela po 13 kolejkach

1. Hetman Białystok 13 28 9 1 3 33:12
2. Puszcza Hajnówka 13 27 8 3 2 40:17

3. KS Śniadowo 13 27 9 0 4 32:7
4. Czarni Czarna Białostocka 13 26 8 2 3 31:13
5. Krypnianka Krypno 13 20 6 2 5 30:30
6. Korona Dobrzyniewo Duże 13 18 6 0 7 25:31
7. Jasion Jasionówka 13 18 5 3 5 25:24
8. Żubr Drohiczyn 13 17 5 2 6 25:32
9. Sokół 1946 Sokółka 12 17 5 2 5 23:25
10. Kora Korycin 12 17 5 2 5 25:28
11. Hetman Tykocin 12 15 4 3 5 17:27
12. LZS Narewka 12 15 4 3 5 13:18
13. Rudnia Zabłudów 13 14 4 2 7 21:30
14. Piast Białystok 13 13 3 4 6 17:21
15. Pomorzanka Sejny 13 10 3 1 9 24:49
16. Orlęta Czyżew 13 8 2 2 9 20:37



A-klasa (gr. I podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. Kolejarz Czeremcha 7 21 7 0 0 18:5
2. Tur II Bielsk Podlaski 7 15 5 0 2 18:8
3. Husar Nurzec 7 14 4 2 1 16:12
4. GKS Orla 7 13 4 1 2 15:9
5. Iskra Narew 7 7 2 1 4 13:12
6. Bocian Boćki 7 6 2 0 5 9:12
7. Orzeł Kleszczele 7 3 1 0 6 12:27
8. Unia Ciechanowiec 7 3 1 0 6 8:24


A-klasa (gr. II podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. Narew Choroszcz 7 18 6 0 1 22:6
2. Polonia Raczki 7 18 6 0 1 27:4
3. KS Grabówka 7 13 4 1 2 15:8
4. Pasja Kleosin 7 13 4 1 2 15:9
5. GKS Stawiski 7 12 4 0 3 19:12
6. Orzeł Tykocin 7 6 2 0 5 15:20
7. Grab Janówka 7 3 1 0 6 7:37
8. BKS Jagiellonia Białystok 7 0 0 0 7 7:31


A-klasa (gr. III podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. UM Krynki 7 19 6 1 0 23:4
2. Gryf Gródek 7 18 6 0 1 23:4
3. Supraślanka Supraśl 7 16 5 1 1 21:6
4. KS Sokoły 7 7 2 1 4 9:16
5. Sudovia Szudziałowo 7 5 1 2 4 13:21
6. Pogranicze Kuźnica Białostocka 6 5 1 2 3 8:19
7. Iskra Wyszki 7 5 1 2 4 6:18
8. Znicz Suraż 6 1 0 1 5 2:17


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.