788 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań

2017.11.10 10:56, Aktualizacja: 2017.11.14 20:28
Za zawodnikami z podlaskich niższych lig przedostatnia piłkarska kolejka w tym roku. Hitem weekendu był pojedynek w Grajewie, gdzie trzecia w tabeli Warmia podejmowała wicelidera ze Szczuczyna.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: Grzegorz Chuczun

Saltex IV liga – 14. kolejka (gr. podlaska)



Sobota (11.11)


Wigry II Suwałki – Sparta 1951 Szepietowo 5:2

KS Wasilków – Sparta Augustów 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Cichoński 17, Piotr Dąbrowski 60

Promień Mońki – Pogoń Łapy 5:0 (2:0)
Bramki: Jacek Maciorowski 18, Marek Kulikowski 25, 53, Dawid Stachelek 85, Patryk Poliński 89

MKS Mielnik – Magnat Juchnowiec Kościelny 5:3 (2:0)
Bramki: Łukasz Pawluczuk 29, 44, 61, 66, Mateusz Wielogórski 57 - Mateusz Szymaniuk 51, Patryk Fabiszewski 87, Jarosław Bielski 88

Warmia Grajewo – Wissa Szczuczyn 2:2 (1:1)
Bramki: Marcin Arciszewski 35, Marcin Mikucki 51 - Radosław Guzowski 17, Dariusz Korytkowski 68

Niedziela (12.11)

Biebrza Goniądz – Cresovia Siemiatycze 3:1 (1:1)
Bramki: Przemysław Jasiński 34, Kamil Kosakowski 59, Eryk Chrzanowski 75 - Karol Jaszczołt 44

KS Michałowo – Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Bernatowicz 26, Maciej Kondracki 83 - Mateusz Sołowiej 21

Ruch Wysokie Mazowieckie – Orzeł Kolno 3:0 (1:0)
Bramki: Michał Grochowski 45, Piotr Bondziul 80, 90

Tabela po 14 kolejkach

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 14 36 12 0 2 54:11
2. Wissa Szczuczyn 14 32 10 2 2 40:13
3. Wigry II Suwałki 14 29 9 2 3 36:20
4. KS Wasilków 14 29 9 2 3 28:9
5. Warmia Grajewo 14 28 9 1 4 31:15
6. Dąb Dąbrowa Białostocka 14 22 7 1 6 20:18
7. Sparta 1951 Szepietowo 14 22 6 4 4 25:27
8. Sparta Augustów 14 21 5 6 3 29:23
9. KS Michałowo 14 21 6 3 5 24:27
10. Magnat Juchnowiec Kościelny 14 16 4 4 6 22:29
11. Biebrza Goniądz 14 16 4 4 6 24:33
12. MKS Mielnik 14 14 4 2 8 18:30
13. Orzeł Kolno 14 10 3 1 10 14:37
14. Promień Mońki 14 8 2 2 10 17:41
15. Pogoń Łapy 14 8 2 2 10 17:43
16. Cresovia Siemiatycze 14 6 2 0 12 11:34



Klasa okręgowa – 14. kolejka (gr. podlaska)







Sobota (11.11)


Sokół 1946 Sokółka – Krypnianka Krypno 1:1 (0:1)
Bramki: Piotr Andrzejewski 47 - Patryk Kaczyński 18

Piast Białystok – Orlęta Czyżew 2:0 (0:0)
Bramki: Piotr Kateusz 80, 90+3

Niedziela (12.11)

Kora Korycin – Hetman Białystok 3:5 (1:2)
Bramki: Kamil Zalesko 35, Ignacy Lech 46, 76 - Maciej Ostaszewski 30, Filip Tarnogórski 38, 55, Marcin Plaga 60, Maciej Luty 67

Czarni Czarna Białostocka – Jasion Jasionówka 3:0 (2:0)
Bramki: Szymon Wołyniec 27, Michał Laskowski 37, 65

KS Śniadowo – Korona Dobrzyniewo Duże 2:1

Puszcza Hajnówka – Rudnia Zabłudów 1:2 (0:1)
Bramki: Karol Chrzanowski 84 - Kamil Obukowicz 39, Marek Muklewicz 61

Pomorzanka Sejny – LZS Narewka 0:0 (0:0)

Żubr Drohiczyn – Hetman Tykocin 2:5 (2:1)
Bramki: Grzegorz Sielewonowski 7, Łukasz Borzym 34 - Kamil Daniluk 24, 85, Sylwester Tararuj 49sam., Rafał Maliszewski 65, Maciej Piasecki 90+2

Tabela po 14 kolejkach

1. Hetman Białystok 14 31 10 1 3 38:15
2. KS Śniadowo 14 30 10 0 4 34:8

3. Czarni Czarna Białostocka 14 29 9 2 3 34:13
4. Puszcza Hajnówka 14 27 8 3 3 41:19
5. Krypnianka Krypno 14 21 6 3 5 31:31
6. Korona Dobrzyniewo Duże 14 18 6 0 8 26:33
7. Hetman Tykocin 13 18 5 3 5 22:29
8. Jasion Jasionówka 14 18 5 3 6 25:27
9. Sokół 1946 Sokółka 13 18 5 3 5 24:26
10. Żubr Drohiczyn 14 17 5 2 7 27:37
11. Kora Korycin 13 17 5 2 6 28:33
12. Rudnia Zabłudów 14 17 5 2 7 23:31
13. Piast Białystok 14 16 4 4 6 19:21
14. LZS Narewka 13 16 4 4 5 13:18
15. Pomorzanka Sejny 14 11 3 2 9 24:49
16. Orlęta Czyżew 14 8 2 2 10 20:39



A-klasa (gr. I podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. Kolejarz Czeremcha 7 21 7 0 0 18:5
2. Tur II Bielsk Podlaski 7 15 5 0 2 18:8
3. Husar Nurzec 7 14 4 2 1 16:12
4. GKS Orla 7 13 4 1 2 15:9
5. Iskra Narew 7 7 2 1 4 13:12
6. Bocian Boćki 7 6 2 0 5 9:12
7. Orzeł Kleszczele 7 3 1 0 6 12:27
8. Unia Ciechanowiec 7 3 1 0 6 8:24


A-klasa (gr. II podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. Narew Choroszcz 7 18 6 0 1 22:6
2. Polonia Raczki 7 18 6 0 1 27:4
3. KS Grabówka 7 13 4 1 2 15:8
4. Pasja Kleosin 7 13 4 1 2 15:9
5. GKS Stawiski 7 12 4 0 3 19:12
6. Orzeł Tykocin 7 6 2 0 5 15:20
7. Grab Janówka 7 3 1 0 6 7:37
8. BKS Jagiellonia Białystok 7 0 0 0 7 7:31


A-klasa (gr. III podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. UM Krynki 7 19 6 1 0 23:4
2. Gryf Gródek 7 18 6 0 1 23:4
3. Supraślanka Supraśl 7 16 5 1 1 21:6
4. Pogranicze Kuźnica Białostocka 7 8 2 2 3 15:22
5. KS Sokoły 7 7 2 1 4 9:16
6. Sudovia Szudziałowo 7 5 1 2 4 13:21
7. Iskra Wyszki 7 5 1 2 4 6:18
8. Znicz Suraż 7 1 0 1 6 5:24


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.