295 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań

2017.08.25 13:55, Aktualizacja: 2017.08.28 23:19
Po kilkumiesięcznej przerwie na plac gry wrócili zawodnicy występujący na poziomie A-klasy. W sezonie 2017/2018 ten szczebel rozgrywkowy został podzielony na trzy grupy.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 3. kolejka (gr. podlaska)

Sobota (26.08)


Promień Mońki – Wissa Szczuczyn 0:8 (0:4)
Bramki: Mateusz Sowa 21, Robert Speichler 23, Marcin Waszkiewicz 24, Mateusz Zambrowski 35, 75, Grzegorz Makal 53, Jakub Tomar 62, Dariusz Korytkowski 78

Warmia Grajewo – KS Michałowo 3:0 (2:0)
Bramki: Piotr Chyliński 1, 27, Paweł Sypytkowski 66

KS Wasilków – Dąb Dąbrowa Białostocka 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Sołowiej 47

Niedziela (27.08)

MKS Mielnik – Cresovia Siemiatycze 0:3 (0:1)
Bramki: Kacper Waniowski, Krzysztof Brzeziński 67, 69

Ruch Wysokie Mazowieckie – Sparta 1951 Szepietowo 7:0 (3:0)
Bramki: Piotr Bondziul 6, 45, 72, Patryk Stypułkowski 32, Piotr Faszczewski 48, Adrian Mleczek 52, Grzegorz Jóźwiak 86

Pogoń Łapy – Magnat Juchnowiec Kościelny 2:2 (2:1)
Bramki: Łukasz Roszkowski 20, Piotr Hryniuk 23 - Kamil Karpowicz 24, Tomasz Kotlewski 61sam.

Orzeł Kolno – Sparta Augustów 2:2

Wigry II Suwałki – Biebrza Goniądz - przełożony na 20.09

Tabela po 3 kolejkach

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 3 9 3 0 0 16:3
2. Dąb Dąbrowa Białostocka 3 9 3 0 0 6:1
3. Sparta Augustów 3 7 2 1 0 11:5
4. Wissa Szczuczyn 3 6 2 0 1 11:4
5. Cresovia Siemiatycze 3 6 2 0 1 4:2
6. Pogoń Łapy 3 4 1 1 1 9:5
7. Wigry II Suwałki 2 4 1 1 0 4:2
8. KS Michałowo 3 4 1 1 1 5:7
9. Magnat Juchnowiec Kościelny 3 4 1 1 1 5:8
10. Sparta 1951 Szepietowo 3 4 1 1 1 3:8
11. Biebrza Goniądz 2 3 1 0 1 7:5
12. Warmia Grajewo 3 3 1 0 2 4:4
13. KS Wasilków 3 1 0 1 2 1:3
14. Orzeł Kolno 3 1 0 1 2 4:13
15. MKS Mielnik 3 0 0 0 3 0:7
16. Promień Mońki 3 0 0 0 3 3:16



Klasa okręgowa – 3. kolejka (gr. podlaska)

Sobota (26.08)


Pomorzanka Sejny - Jasion Jasionówka 3:2 (2:1)
Bramki: Zbigniew Zawadzki 4, Piotr Macianis 43, 62 - Łukasz Daniewicz 45, 65

Piast Białystok - Korona Dobrzyniewo Duże 4:2 (2:1)
Bramki: Piotr Narewski 10, Michał Kulfan 38, Jakub Gierasimczuk 59, Mateusz Krzynówek 63 -
Łukasz Kopczewski 2, Marek Jamiołkowski 88

Niedziela (27.08)

Czarni Czarna Białostocka - Kora Korycin 3:2 (2:1)
Bramki: Przemysław Korsak 45, 45+1, Szymon Wołyniec 55 - Ignacy Lech 11, Sławomir Popowski 90+2

Sokół 1946 Sokółka - Hetman Białystok 2:1 (0:1)
Bramki: Marcin Plaga 47sam., Paweł Stelmaszek 58 - Marcin Plaga 44

Puszcza Hajnówka - Hetman Tykocin 3:4 (2:2)
Bramki: Łukasz Milcz 3, Michał Grygoruk 6, Łukasz Milcz 51 - Piotr Szczepański 12, Przemysław Maliszewski 35, Michał Antonowicz 52, Kamil Daniluk 62

Orlęta Czyżew - Krypnianka Krypno 1:5 (0:1)
Bramki: Piotr Milankiewicz 63 - Michał Butkiewicz 6, 68, Patryk Kaczyński 55, Krystian Czerech 78, 85

KS Śniadowo - Żubr Drohiczyn 6:0 (0:0)
Bramki: Damian Przybylski 46, Grzegorz Żebrowski 56, Hubert Boroń 67, Paweł Zalewski 69, Robert Podgórski 75, Marcin Sawko 90

LZS Narewka - Rudnia Zabłudów – przełożony na 6.09

Tabela po 3 kolejkach

1. Czarni Czarna Białostocka 3 9 3 0 0 11:3
2. Pomorzanka Sejny 3 6 2 0 1 9:8
3. KS Śniadowo 3 6 2 0 1 9:2
4. Rudnia Zabłudów 2 6 2 0 0 6:3
5. Krypnianka Krypno 3 6 2 0 1 10:7
6. Jasion Jasionówka 3 4 1 1 1 7:7
7. Puszcza Hajnówka 3 4 1 1 1 6:6
8. Kora Korycin 3 4 1 1 1 6:5
9. Piast Białystok 3 3 1 0 2 6:7
10. Sokół 1946 Sokółka 2 3 1 0 1 4:4
11. LZS Narewka 2 3 1 0 1 1:2
12. Hetman Tykocin 2 3 1 0 1 4:6
13. Hetman Białystok 3 3 1 0 2 4:4
14. Korona Dobrzyniewo Duże 3 3 1 0 2 6:7
15. Żubr Drohiczyn 3 1 0 1 2 2:14
16. Orlęta Czyżew 3 0 0 0 3 4:10



A-klasa (gr. I podlaska) – 1. kolejka

Sobota (26.08)


Tur II Bielsk Podlaski – GKS Orla 1:0 (1:0)
Bramka: Mateusz Pradyszczuk 14

Niedziela (27.08)

Orzeł Kleszczele – Husar Nurzec 5:6 (4:3)
Bramki: Rafał Starosielnik 18, 45, Mariusz Lange 36, Krzysztof Gierdo 43, Karol Wasiluk 71 -
Piotr Grzyb 27, 31, 78, Daniel Nikiforuk 29, Marcin Żornaczuk 83, Adrian Gierasimiuk 90+4

Unia Ciechanowiec – Bocian Boćki 3:2 (0:2)
Bramki: Przemysław Łyskawy 54, Michał Kulczakiewicz 64, Tomasz Kostrzyński 73 - Maciej Kuczyński 3, Rafał Szczęch 44

Kolejarz Czeremcha – Iskra Narew – przełożony na 15.10

Tabela po 1. kolejce

1. Husar Nurzec 1 3 1 0 0 6:5
2. Unia Ciechanowiec 1 3 1 0 0 3:2
3. Tur II Bielsk Podlaski 1 3 1 0 0 1:0
4. Kolejarz Czeremcha 0 0 0 0 0 0:0
. Iskra Narew 0 0 0 0 0 0:0
6. Orzeł Kleszczele 1 0 0 0 1 5:6
7. Bocian Boćki 1 0 0 0 1 2:3
8. GKS Orla 1 0 0 0 1 0:1


A-klasa (gr. II podlaska) – 1. kolejka

Sobota (26.08)


Pasja Kleosin – GKS Stawiski 3:0 - walkower (na boisku 0:2)

Niedziela (27.08)

Narew Choroszcz – KS Grabówka 1:3 (1:1)
Bramki: Kamil Kołodko 31 - Tomasz Jasielczuk 5, Krzysztof Czaban 60, Grzegorz Pieczywek 85

Polonia Raczki – BKS Jagiellonia Białystok 3:0 - walkower

Orzeł Tykocin – Grab Janówka 5:0 (2:0)
Bramki: Sławomir Czeladko 3, Mateusz Huczko 16, 83, Maciej Borowski 70, Grzegorz Jurgielewicz 79

Tabela po 1. kolejce

1. Orzeł Tykocin 1 3 1 0 0 5:0
2. Polonia Raczki 1 3 0 1 0 3:0
. Pasja Kleosin 1 3 1 0 0 3:0
4. KS Grabówka 1 3 1 0 0 3:1
5. Narew Choroszcz 1 0 0 0 1 1:3
6. GKS Stawiski 1 0 0 0 1 0:3
. BKS Jagiellonia Białystok 1 0 0 0 1 0:3
8. Grab Janówka 1 0 0 0 1 0:5


A-klasa (gr. III podlaska) – 1. kolejka

Sobota (26.08)


Sudovia Szudziałowo – Pogranicze Kuźnica Białostocka 2:2 (1:0)
Bramki: Krzysztof Rudnik 2, Marcin Białoboki 90+2 - Bartosz Bobowik 81, Andrzej Ardziewicz 88

Niedziela (27.08)

KS Sokoły – Supraślanka Supraśl 1:4 (0:1)
Bramki: Tomasz Idźkowski 58 - Krzysztof Malinowski 32, Dominik Nowakowski 56, Karol Maksimowicz 85, Marcin Arciuch 90

UM Krynki – Iskra Wyszki 4:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Szymanowicz 15, 50, Krzysztof Kirejczyk 18, Paweł Lewkowski 87

Znicz Suraż – Gryf Gródek 0:2 (0:0)
Bramki: Patryk Nowik 62, Jarosław Artemiuk 67

Tabela po 1. kolejce

1. UM Krynki 1 3 1 0 0 4:0
2. Supraślanka Supraśl 1 3 1 0 0 4:1
3. Gryf Gródek 1 3 1 0 0 2:0
4. Pogranicze Kuźnica Białostocka 1 1 0 1 0 2:2
. Sudovia Szudziałowo 1 1 0 1 0 2:2
6. Znicz Suraż 1 0 0 0 1 0:2
7. KS Sokoły 1 0 0 0 1 1:4
8. Iskra Wyszki 1 0 0 0 1 0:4


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.