893 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań

2017.09.22 12:32, Aktualizacja: 2017.09.25 22:35
Starcie lidera klasy okręgowej z wiceliderem było najciekawszym widowiskiem minionego weekendu w podlaskich niższych ligach. Emocji nie zabrakło również w Wysokiem Mazowieckiem, gdzie miejscowy Ruch stoczył bój z rezerwami Wigier.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 7. kolejka (gr. podlaska)

Piątek (22.09)


Magnat Juchnowiec Kościelny – Wissa Szczuczyn 0:3 (0:0)
Bramki: Mateusz Szymaniuk 75 sam., Marcin Waszkiewicz 78, Przemysław Marcinkiewicz 80

Sobota (23.09)

Sparta Augustów – Sparta 1951 Szepietowo 2:2 (1:0)
Bramki: Dawid Dorochowicz 3, Łukasz Sobolewski 48 - Paweł Wilczko 50, Emil Gołaszewski 89

MKS Mielnik – Biebrza Goniądz 0:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Cybulko 5, Łukasz Golonko 61sam.

KS Wasilków – Warmia Grajewo 1:0 (0:0)
Bramki: Mateusz Cichoński 71

Promień Mońki – KS Michałowo 1:3 (0:1)
Bramki: Krzysztof Klim 55 - Mateusz Gajewski 43,Marek Tomczyk 70, Damian Grabowski 83

Pogoń Łapy – Cresovia Siemiatycze 3:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Roszkowski 24, Łukasz Roszkowski 75, Kamil Mrowiński 86 - Karol Jaszczołt 87

Niedziela (24.09)

Ruch Wysokie Mazowieckie – Wigry II Suwałki 1:2 (0:2)
Bramki: Piotr Bondziul 82 - Filip Rusiak 16, Maciej Radaszkiewicz 35

Orzeł Kolno – Dąb Dąbrowa Białostocka 0:1 (0:0)
Bramka: Michał Sobolewski 90+3

Tabela po 7 kolejkach

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 7 18 6 0 1 29:7
2. Wissa Szczuczyn 7 18 6 0 1 21:5
3. Dąb Dąbrowa Białostocka 7 18 6 0 1 13:5
4. Sparta 1951 Szepietowo 7 14 4 2 1 17:14
5. Wigry II Suwałki 7 13 4 1 2 16:13
6. Warmia Grajewo 7 12 4 0 3 15:9
7. KS Michałowo 7 11 3 2 2 12:12
8. Sparta Augustów 7 10 2 4 1 20:15
9. KS Wasilków 7 8 2 2 3 6:7
10. Biebrza Goniądz 7 8 2 2 3 15:17
11. Pogoń Łapy 7 7 2 1 4 15:15
12. Magnat Juchnowiec Kościelny 7 6 1 3 3 10:17
13. Cresovia Siemiatycze 7 6 2 0 5 7:17
14. Orzeł Kolno 7 4 1 1 5 6:21
15. MKS Mielnik 7 3 1 0 6 5:15
16. Promień Mońki 7 3 1 0 6 9:27



Klasa okręgowa – 7. kolejka (gr. podlaska)

Sobota (23.09)


Pomorzanka Sejny – Czarni Czarna Białostocka 0:2 (0:1)
Bramki: Szymon Wołyniec 34, Mateusz Chmielewski 90+1

Krypnianka Krypno – Korona Dobrzyniewo Duże 5:1 (4:0)
Bramki: Patryk Kaczyński 10, Krystian Czerech 12, 28, Piotr Snarski 22, Karol Lenczewski 82 - Michał Dudziński 53

Sokół 1946 Sokółka – Kora Korycin 1:0 (0:0)
Bramka: Tomasz Dziewiątkowski 90+4

Piast Białystok – Żubr Drohiczyn 0:1 (0:0)
Bramka: Krystian Dawidziuk 55

Niedziela (24.09)

Rudnia Zabłudów – Jasion Jasionówka 2:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Łoszakiewicz 60, Kamil Obukowicz 90+3

Orlęta Czyżew – Hetman Białystok 2:2 (1:1)
Bramki: Łukasz Frołow 26, Piotr Milankiewicz 74 - Szymon Leszek 42, Łukasz Brałkowski 90+2

LZS Narewka – Hetman Tykocin 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Gołub 7 - Przemysław Maliszewski 87

Puszcza Hajnówka – KS Śniadowo 1:0 (1:0)
Bramka: Michał Grygoruk 3

Tabela po 7 kolejkach

1. Puszcza Hajnówka 7 16 5 1 1 18:11
2. Krypnianka Krypno 7 14 4 2 1 20:12

3. KS Śniadowo 7 12 4 0 3 12:5
4. LZS Narewka 7 12 3 3 1 9:5
5. Czarni Czarna Białostocka 7 12 4 0 3 16:10
6. Kora Korycin 7 11 3 2 2 15:12
7. Hetman Białystok 7 10 3 1 3 12:9
8. Hetman Tykocin 5 10 3 1 1 12:10
9. Rudnia Zabłudów 7 10 3 1 3 13:14
10. Korona Dobrzyniewo Duże 7 9 3 0 4 16:17
11. Sokół 1946 Sokółka 6 9 3 0 3 8:10
12. Jasion Jasionówka 7 8 2 2 3 14:15
13. Żubr Drohiczyn 7 8 2 2 3 13:24
14. Pomorzanka Sejny 7 7 2 1 4 16:22
15. Piast Białystok 6 3 1 0 5 8:14
16. Orlęta Czyżew 7 2 0 2 5 9:21



A-klasa (gr. I podlaska) – 5. kolejka

Sobota (23.09)


Iskra Narew – Unia Ciechanowiec 6:0 (3:0)
Bramki: Tomasz Bobik 2, Łukasz Predko 16, Mateusz Przeździak 44, 48, 51, 85

Niedziela (24.09)

Orzeł Kleszczele – Bocian Boćki 1:4 (0:3)
Bramki: Andrzej Kupryciuk 70 - Marek Dmitruk 8, 35, Maciej Kuczyński 23, 89

Kolejarz Czeremcha – Tur II Bielsk Podlaski 2:1

Husar Nurzec – GKS Orla 1:1 (0:0)
Bramki: Daniel Nikiforuk 73 - Mariusz Topczewski 81

Tabela po 5 kolejkach

1. Kolejarz Czeremcha 4 12 4 0 0 9:4
2. Tur II Bielsk Podlaski 5 12 4 0 1 13:3
3. Husar Nurzec 5 8 2 2 1 9:8
4. GKS Orla 5 7 2 1 2 11:8
5. Bocian Boćki 5 6 2 0 3 9:9
6. Iskra Narew 4 4 1 1 2 9:6
7. Orzeł Kleszczele 5 3 1 0 4 11:21
8. Unia Ciechanowiec 5 3 1 0 4 5:17


A-klasa (gr. II podlaska) – 5. kolejka

Sobota (23.09)


KS Grabówka – Polonia Raczki 0:1 (0:0)
Bramka: Sebastian Jankowski 83

Narew Choroszcz – Pasja Kleosin 2:0

Orzeł Tykocin – BKS Jagiellonia Białystok 7:1 (7:0)
Bramki: Andrzej Pawluczuk 14, Mateusz Huczko 16, 26, 32, Klaudiusz Stachurski 29, 31, 43 - Łukasz Snarski 66

Niedziela (24.09)

Grab Janówka – GKS Stawiski 1:4

Tabela po 5 kolejkach

1. Narew Choroszcz 5 12 4 0 1 15:6
2. Polonia Raczki 5 12 4 0 1 14:4
3. KS Grabówka 5 9 3 0 2 11:6
4. Paska Kleosin 5 9 3 0 2 9:7
5. Orzeł Tykocin 4 6 2 0 2 14:8
6. GKS Stawiski 4 6 2 0 2 7:7
7. Grab Janówka 5 3 1 0 4 6:22
8. BKS Jagiellonia Białystok 5 0 0 0 5 5:21


A-klasa (gr. III podlaska) – 5. kolejka

Sobota (23.09)

Supraślanka Supraśl – Iskra Wyszki 5:0 (1:0)
Bramki: Dominik Toczydłowski 31, Karol Maksimowicz 50, 84, Jarosław Świrydowicz 62, Adam Tekień 90+1

Niedziela (24.09)

KS Sokoły – Gryf Gródek 0:2 (0:1)
Bramki: Daniel Bójko 26 - Patryk Nowik 90+3

Sudovia Szudziałowo – UM Krynki 1:3 (1:1)
Bramki: Łukasz Niedzielko 9 - Łukasz Szymanowicz 44, Maciej Jurczenia 68, Krzysztof Kirejczyk 88

Pogranicze Kuźnica Białostocka – Znicz Suraż - przełożony na 22.10

Tabela po 5 kolejkach

1. Gryf Gródek 4 12 4 0 0 13:2
2. UM Krynki 4 12 4 0 0 16:2
3. Supraślanka Supraśl 5 12 4 0 1 16:4
4. Sudovia Szudziałowo 5 5 1 2 2 11:11
5. KS Sokoły 5 4 1 1 3 5:12
6. Pogranicze Kuźnica Białostocka 4 2 0 2 2 5:13
7. Iskra Wyszki 5 2 0 2 3 2:16
8. Znicz Suraż 4 1 0 1 3 2:10


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.