851 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań

2017.10.06 11:21, Aktualizacja: 2017.10.10 12:37
Za nami kolejna seria spotkań w podlaskich niższych ligach. W weekend rozegrano ostatnią tej jesieni kolejkę w A-klasie. Piłkarze z tego poziomu rozgrywkowego na murawy wrócą dopiero w kwietniu 2018 r.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 9. kolejka (gr. podlaska)





Sobota (7.10)


Sparta Augustów – Cresovia Siemiatycze 1:0 (0:0)
Bramka: Łukasz Sobolewski 80

Wissa Szczuczyn – Sparta 1951 Szepietowo 2:0 (1:0)
Bramki: Marcin Waszkiewicz 21, Radosław Guzowski 49

Magnat Juchnowiec Kościelny – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:0 (1:0)
Bramka: Łukasz Zielinko 29

KS Wasilków – Biebrza Goniądz 2:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Wojciechowski 45, Przemysław Panek 49

Promień Mońki – Warmia Grajewo 1:3 (1:2)
Bramki: Szymon Kolendo 44 - Kamil Randzio 15, Marcin Arciszewski 28, Piotr Chyliński 90+1

Pogoń Łapy – Wigry II Suwałki 1:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Sawicki 61 - Wojciech Bil 44

Ruch Wysokie Mazowieckie – MKS Mielnik 7:0 (2:0)
Bramki: Bartosz Mazur 12sam., Michał Poduch 17, Karol Janik 49, Patryk Stypułkowski 57, 85, Paweł Brokowski 74, 79

Niedziela (8.10)

Orzeł Kolno – KS Michałowo 3:0 (1:0)
Bramki: Robert Brzeziński 15, 85, Tomasz Bernatowicz 63sam.

Tabela po 9 kolejkach

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 9 24 8 0 1 38:7
2. Wissa Szczuczyn 9 22 7 1 1 25:7
3. Dąb Dąbrowa Białostocka 9 18 6 0 3 13:8
4. Wigry II Suwałki 9 17 5 2 2 22:14
5. Sparta Augustów 9 16 4 4 1 23:15
6. Warmia Grajewo 9 15 5 0 4 18:12
7. Sparta 1951 Szepietowo 9 15 4 3 2 19:18
8. KS Wasilków 9 14 4 2 3 10:7
9. KS Michałowo 9 14 4 2 3 17:16
10. Orzeł Kolno 9 10 3 1 11::22
11. Magnat Juchnowiec Kościelny 9 10 2 4 3 13:19
12. Biebrza Goniądz 9 9 2 3 4 17:21
13. Pogoń Łapy 9 8 2 2 5 17:21
14. Cresovia Siemiatycze 9 6 2 0 7 8:20
15. MKS Mielnik 9 3 1 0 8 5:24
16. Promień Mońki 9 3 1 0 8 10:35



Klasa okręgowa – 9. kolejka (gr. podlaska)





Sobota (7.10)


Pomorzanka Sejny – Sokół 1946 Sokółka 4:3 (1:3)
Bramki: Adrian Łejmel 45, 78, Jakub Kowalewski 56, Robert Dochód 89 - Paweł Stelmaszek 4, 14, Piotr Andrzejewski 18

Rudnia Zabłudów – Hetman Białystok 1:5 (1:0)
Bramki: Kamil Czeremcha 18 - Adam Mironowicz 46, 69, Szymon Leszek 56, Łukasz Wirżyński 59, Maciej Ostaszewski 86

Krypnianka Krypno – Hetman Tykocin 4:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Chowański 33, Patryk Kaczyński 52, Michał Butkiewicz 57, Piotr Szczepański 70sam.

Piast Białystok – KS Śniadowo 0:5 (0:1)
Bramki 29' Paweł Zalewski 29, 65, 76, Tomasz Bruliński 78, Marcin Sawko 88

Niedziela (8.10)

Puszcza Hajnówka – Kora Korycin 7:0 (3:0)
Bramki: Robert Sokół 25, 30, Łukasz Milcz 45, 53, 83, Tomasz Hudoń 76, Gabriel Artemiuk 85

Orlęta Czyżew – Czarni Czarna Białostocka 0:4 (0:2)
Bramki: Kacper Muszyński 3, Szymon Wołyniec 25, Przemysław Korsak 64, Piotr Kalinin 90

LZS Narewka – Żubr Drohiczyn 7:2 (3:1)
Bramki: Adrian Turowski 17, 33, 38, 60, 78, 85, Jacek Stefanowicz 83 - Patryk Perlejewski 41, Krystian Dawidziuk 50

Korona Dobrzyniewo Duże – Jasion Jasionówka 4:2 (2:1)
Bramki: Sebastian Kalinowski 7, 64, Marek Jamiołkowski 17, 54 - Daniel Rafałko 9sam, Jakub Cieciorko 62

Tabela po 9 kolejkach

1. Puszcza Hajnówka 9 20 6 2 1 27:13
2. Krypnianka Krypno 9 17 5 2 2 25:14

3. Czarni Czarna Białostocka 9 16 5 1 3 21:10
4. Hetman Białystok 9 16 5 1 3 20:11
5. KS Śniadowo 8 15 5 0 3 17:5
6. LZS Narewka 9 15 4 3 2 17:10
7. Kora Korycin 9 14 4 2 3 19:20
8. Rudnia Zabłudów 9 13 4 1 4 16:19
9. Korona Dobrzyniewo Duże 9 12 4 0 5 21:23
10. Jasion Jasionówka 9 11 3 2 4 18:20
11. Hetman Tykocin 8 11 3 2 3 12:16
12. Żubr Drohiczyn 9 11 3 2 4 18:32
13. Pomorzanka Sejny 8 10 3 1 4 20:26
14. Sokół 1946 Sokółka 8 10 3 1 4 13:16
15. Piast Białystok 9 5 1 2 6 8:19
16. Orlęta Czyżew 9 2 0 2 7 10:28



A-klasa (gr. I podlaska) – 7. kolejka





Niedziela (8.10)


GKS Orla – Unia Ciechanowiec 3:1 (2:1)
Bramki: Rafał Chrost 2, 40, Andrzej Bańkowski 67 - Damian Myszczuk 28

Kolejarz Czeremcha – Bocian Boćki 2:0 (1:0)
Bramki: Marcin Aleksiejuk 21, Mateusz Samosiuk 72

Iskra Narew – Orzeł Kleszczele 2:0 (1:0)
Bramki: Kamil Bogdan 14, Łukasz Predko 62

Husar Nurzec – Tur II Bielsk Podlaski 3:2 (3:2)
Bramki: Krzysztof Jezierski 15, Marcin Rokita 34, 44 - Piotr Kosiński 13, Daniel Daniłowski 22

Tabela po 7 kolejkach

1. Kolejarz Czeremcha 6 18 6 0 0 15:5
2. Tur II Bielsk Podlaski 7 15 5 0 2 18:8
3. Husar Nurzec 7 14 4 2 1 16:12
4. GKS Orla 7 13 4 1 2 15:9
5. Iskra Narew 6 7 2 1 3 13:9
6. Bocian Boćki 7 6 2 0 5 9:12
7. Orzeł Kleszczele 7 3 1 0 6 12:27
8. Unia Ciechanowiec 7 3 1 0 6 8:24


A-klasa (gr. II podlaska) – 7. kolejka


Sobota (7.10)


Narew Choroszcz – BKS Jagiellonia Białystok 3:0 - walkower

KS Grabówka – Orzeł Tykocin 3:1 (1:0)
Bramki: Patryk Przemielewski 34, Paweł Szarejko 62, Damian Czyżewski 80 - Piotr Wilczewski 43

Niedziela (8.10)

Grab Janówka – Pasja Kleosin 1:5 (0:3)
Bramki: Dawid Karbowski 85 - Damian Repnik 25, Łukasz Radzymiński 38, 40, Krzysztof Jaszczołt 63, Krzysztof Korzunowicz 82

GKS Stawiski – Polonia Raczki 0:3 (0:3)
Bramki: Łukasz Ołowniuk 4, Michał Gieniul 22, 44

Tabela po 7 kolejkach

1. Narew Choroszcz 7 18 6 0 1 22:6
2. Polonia Raczki 7 18 6 0 1 27:4
3. KS Grabówka 7 13 4 1 2 15:8
4. Pasja Kleosin 7 13 4 1 2 15:9
5. GKS Stawiski 6 9 3 0 3 14:12
6. Orzeł Tykocin 6 6 2 0 4 15:15
7. Grab Janówka 7 3 1 0 6 7:37
8. BKS Jagiellonia Białystok 7 0 0 0 7 7:31


A-klasa (gr. III podlaska) – 7. kolejka





Sobota (7.10)


Supraślanka Supraśl – UM Krynki 2:2 (0:1)
Bramki: Karol Maksimowicz 59, Dominik Toczydłowski 69 - Łukasz Szymanowicz 17, Krzysztof Kirejczyk 84

Niedziela (8.10)

Sudovia Szudziałowo – Gryf Gródek 1:8 (0:4)
Bramki: Przemysław Czeremcha 81 - Jarosław Artemiuk 16, Patryk Nowik 36, 42, 58, Jarosław Artemiuk 38, Kamil Owerczuk 53, 67, Andrzej Treska 72

Iskra Wyszki – Znicz Suraż 4:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Młodzianowski 22, 48, Andrzej Borowski 44, Marcin Michalski 51

Pogranicze Kuźnica Białostocka – KS Sokoły 3:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Bobowik 54, Michał Kucharewicz 59, Krystian Markowski 72 - Damian Bruszewski 19, Piotr Grodzki 50

Tabela po 7 kolejkach

1. Gryf Gródek 6 18 6 0 0 23:3
2. UM Krynki 6 16 5 1 0 22:4
3. Supraślanka Supraśl 7 16 5 1 1 21:6
4. KS Sokoły 7 7 2 1 4 9:16
5. Sudovia Szudziałowo 7 5 1 2 4 13:21
6. Pogranicze Kuźnica Białostocka 6 5 1 2 3 8:19
7. Iskra Wyszki 7 5 1 2 4 6:18
8. Znicz Suraż 6 1 0 1 5 2:17


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.