581 osób online

Podlaski futbol. Ostatnia kolejka przed długim, zimowym snem

2017.11.17 11:11, Aktualizacja: 2017.12.01 10:46
Za piłkarzami z podlaskiej IV ligi i klasy okręgowej ostatnia kolejka w tym roku. Teraz zawodnicy udadzą się na ponad 100-dniowy odpoczynek. Do gry wrócą dopiero wiosną 2018 r.
Podlaski futbol. Ostatnia kolejka przed długim, zimowym snem
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 15. kolejka (gr. podlaska)



Czwartek (16.11)


Magnat Juchnowiec Kościelny – KS Wasilków 0:4 (0:2)
Bramki: Adam Butkiewicz 25, Jan Pawłowski 44, 49, Krystian Rybnik 77

Sobota (18.11)

Wissa Szczuczyn – MKS Mielnik 3:1 (2:1)
Bramki: Grzegorz Makal 9, 27, Wojciech Łapiński 57 - Mariusz Żornaczuk 30

Sparta Augustów – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 (0:3)
Bramki: Piotr Faszczewski 4, 27, Adrian Mleczek 32

Niedziela (19.11)

Cresovia Siemiatycze – KS Michałowo 1:2 (1:0)
Bramki: Kacper Waniowski 5 - Tomasz Bernatowicz 71, Damian Grabowski 90+1

Dąb Dąbrowa Białostocka – Wigry II Suwałki 2:1 (2:1)
Bramki: Michał Sobolewski 24, Mateusz Sołowiej 38 - Paweł Stasiński 28

Pogoń Łapy – Biebrza Goniądz 2:4

Orzeł Kolno – Promień Mońki 2:2 (0:0)
Bramki: Daniel Grala 79, Łukasz Sadowski 82 - Marek Kulikowski 47, Maciej Odyjewski 53

Sparta 1951 Szepietowo – Warmia Grajewo 0:1 (0:0)
Bramka: Paweł Wilczko 50sam.

Tabela po 15 kolejkach

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 15 39 13 0 2 57:11
2. Wissa Szczuczyn 15 35 11 2 2 43:14
3. KS Wasilków 15 32 10 2 3 32:9
4. Warmia Grajewo 15 31 10 1 4 32:15
5. Wigry II Suwałki 15 29 9 2 4 37:22
6. Dąb Dąbrowa Białostocka 15 25 8 1 6 22:19
7. KS Michałowo 15 24 7 3 5 26:28
8. Sparta 1951 Szepietowo 15 22 6 4 5 25:28
9. Sparta Augustów 15 21 5 6 4 29:26
10. Biebrza Goniądz 15 19 5 4 6 28:35
11. Magnat Juchnowiec Kościelny 15 16 4 4 7 22:33
12. MKS Mielnik 15 14 4 2 9 19:33
13. Orzeł Kolno 15 11 3 2 10 16:39
14. Promień Mońki 15 9 2 3 10 19:43
15. Pogoń Łapy 15 8 2 2 11 19:47
16. Cresovia Siemiatycze 15 6 2 0 13 12:36



Klasa okręgowa – 15. kolejka (gr. podlaska)







Sobota (18.11)


Rudnia Zabłudów – Pomorzanka Sejny 3:1 (2:0)
Bramki: Tomasz Czerniawski 8, Mateusz Lewicki 28, Paweł Klimiuk 52 - Patryk Mandygraf 87

Krypnianka Krypno – Puszcza Hajnówka 1:2 (0:1)
Bramki: Patryk Kaczyński 76 - Michał Grygoruk 37, Robert Sokół 90+2

LZS Narewka – Piast Białystok 3:1 (0:1)
Bramki: Mirosław Krasnopolski 47, Adrian Turowski 88, 90+4 - Piotr Narewski 31

Hetman Tykocin – Czarni Czarna Białostocka 0:0 (0:0)

Niedziela (19.11)

Orlęta Czyżew – Kora Korycin 2:1 (1:0)
Bramki: Robert Krasowski 12, Łukasz Frołow 69 - Mariusz Świenc 90+2

Korona Dobrzyniewo Duże – Sokół 1946 Sokółka 1:4 (0:2)
Bramki: Łukasz Kopczewski 83 - Krystian Czaplejewicz 30, Marcin Woronowicz 41, Mateusz Szoka 52, Paweł Stelmaszek 88

Jasion Jasionówka – KS Śniadowo 2:6 (2:3)
Bramki: Jakub Cieciorko 42, Tomasz Skutnik 45 - Paweł Zalewski 5, 39, Artur Zalewski 13, Patryk Godlewski 67, Tomasz Bruliński 85, Piotr Dryka 90

Hetman Białystok – Żubr Drohiczyn 4:0 (1:0)
Bramki: Daniel Słoma 30, Karol Sobota 56, Szymon Leszek 62, Łukasz Brałkowski 79

Mecze zaległe (25.11):

Kora Korycin – Hetman Tykocin 4:3 (3:1)
Bramki: Łukasz Bernatowicz 11, Kamil Zalesko 21, Krzysztof Akimowicz 37, Ignacy Lech 86 - Przemysław Maliszewski 41, Michał Antonowicz 66, Maciej Piasecki 84

Sokół 1946 Sokółka – LZS Narewka - przełożony na wiosnę 2018 r.

Tabela po 15 kolejkach

1. Hetman Białystok 15 34 11 1 3 42:15
2. KS Śniadowo 15 33 11 0 4 44:10

3. Puszcza Hajnówka 15 30 9 3 3 43:20
4. Czarni Czarna Białostocka 15 30 9 3 3 34:13
5. Krypnianka Krypno 15 21 6 3 6 32:33
6. Sokół 1946 Sokółka 14 21 6 3 5 28:27
7. Kora Korycin 15 20 6 2 7 33:38
8. Rudnia Zabłudów 15 20 6 2 7 26:32
9. Hetman Tykocin 15 19 5 4 6 25:33
10. LZS Narewka 14 19 5 4 5 16:19
11. Korona Dobrzyniewo Duże 15 18 6 0 9 27:41
12. Jasion Jasionówka 15 18 5 3 7 27:33
13. Żubr Drohiczyn 15 17 5 2 8 27:41
14. Piast Białystok 15 16 4 4 7 20:24
15. Orlęta Czyżew 15 11 3 2 10 22:40
16. Pomorzanka Sejny 15 11 3 2 10 25:52



A-klasa (gr. I podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. Kolejarz Czeremcha 7 21 7 0 0 18:5
2. Tur II Bielsk Podlaski 7 15 5 0 2 18:8
3. Husar Nurzec 7 14 4 2 1 16:12
4. GKS Orla 7 13 4 1 2 15:9
5. Iskra Narew 7 7 2 1 4 13:12
6. Bocian Boćki 7 6 2 0 5 9:12
7. Orzeł Kleszczele 7 3 1 0 6 12:27
8. Unia Ciechanowiec 7 3 1 0 6 8:24


A-klasa (gr. II podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. Narew Choroszcz 7 18 6 0 1 22:6
2. Polonia Raczki 7 18 6 0 1 27:4
3. KS Grabówka 7 13 4 1 2 15:8
4. Pasja Kleosin 7 13 4 1 2 15:9
5. GKS Stawiski 7 12 4 0 3 19:12
6. Orzeł Tykocin 7 6 2 0 5 15:20
7. Grab Janówka 7 3 1 0 6 7:37
8. BKS Jagiellonia Białystok 7 0 0 0 7 7:31


A-klasa (gr. III podlaska)

Tabela po rundzie jesiennej

1. UM Krynki 7 19 6 1 0 23:4
2. Gryf Gródek 7 18 6 0 1 23:4
3. Supraślanka Supraśl 7 16 5 1 1 21:6
4. Pogranicze Kuźnica Białostocka 7 8 2 2 3 15:22
5. KS Sokoły 7 7 2 1 4 9:16
6. Sudovia Szudziałowo 7 5 1 2 4 13:21
7. Iskra Wyszki 7 5 1 2 4 6:18
8. Znicz Suraż 7 1 0 1 6 5:24


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.