1017 osób online

Podlaski futbol. Piłkarska środa w IV lidze i KOS [WYNIKI]

2016.06.07 07:53, Aktualizacja: 2016.06.08 20:36
W środę (8.06) zostanie rozegrana kolejka piłkarska w IV lidze i KOS. Poniżej rozkład jutrzejszych gier.
Podlaski futbol. Piłkarska środa w IV lidze i KOS [WYNIKI]
Fot: pixabay.com

IV liga - 32. kolejka

Środa (8.06)

MKS Mielnik - Puszcza Hajnówka 3:3 (0:1)
Bramki: Żornaczuk x2, Iwaniuk M. - Nakielski 19, 65, 78

Cresovia Siemiatycze - Sparta 1951 Szepietowo 0:0

Pogoń Łapy - Tur Bielsk Podlaski 0:1 (0:1)
Bramka: Daniłowski 38

LZS Narewka - Magnat Juchnowiec Kościelny 1:1 (1:0)
Bramki: Lasota 35 - Kalisz 51

Piast Białystok - KS Śniadowo 2:5 (1:2)
Bramki: Czarnowski, Wojno - ?

Orzeł Kolno - KS Michałowo 4:2 (0:1)
Bramki: Kosiński 75(s), Gwiazda 85, Grygoriew A. 85, Grała K. 90 - Tomczyk 25, Doroszko 75

Biebrza Goniądz - Hetman Tykocin 7:0 (4:0)
Bramki: Sygit 14, Tumicz 21, 43, Popławski 33, Dekarz 49, Jasiński 85, Chrzanowski 90

Dąb Dąbrowa Białostocka - Wigry II Suwałki 3:2 (0:0)
Bramki: Bondziul Pi. 53, Biernacki 64, Kul 90 - Radzio 58, 82

Rudnia Zabłudów - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2 (0:1)
Bramki: Czaban 56 - Borowik 6, Piszczatowski 67

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 32 78 106-32
2. Tur Bielsk Podlaski 32 76 84-30
3. KS Michałowo 33 64 51-33
4. Dąb Dąbrowa Białostocka 32 63 63-40
5. Hetman Tykocin 32 48 50-62
6. Sparta 1951 Szepietowo 32 47 51-35
7. Magnat Juchnowiec Kościelny 32 45 49-48
8. Biebrza Goniądz 32 45 56-60
9. Orzeł Kolno 32 44 45-49
10. Cresovia Siemiatycze 32 42 36-41
11. Puszcza Hajnówka 32 41 49-59
12. Rudnia Zabłudów 32 40 52-65
13. KS Śniadowo 32 39 46-56
14. Pogoń Łapy 32 38 56-55
15. LZS Narewka 32 36 33-51
16. Wigry II Suwałki 32 36 65-68
17. MKS Mielnik 32 25 47-81
18. Piast Białystok 33 12 36-110

KOS gr. I - 24. kolejka

Pauzuje: Kolejarz Czeremcha

Środa (8.06)

Pasja Kleosin - Korona Dobrzyniewo Duże 0:5 (0:2)
Bramki: Jamiołkowski 18, 67, Draps 31, Wróblewski 47, Kopczewski Ł. 78

Bocian Boćki - Husar Nurzec 2:3 (1:3)
Bramki: Jakubowski M. 34, 71 - Żornaczuk 6, Zalewski M. 20, Zalewski R. 36

KS II Michałowo - Hetman Białystok 0:4 (0:2)
Bramki: Wirzyński 22, 43, Nasuto 49, Polkowski 83

COKiS Ciechanowiec - Gryf-Czarni Gródek 5:3 (3:0)
Bramki: Myszczuk, Łyskawy, Binas x3 - Treska 62, 72, Owerczuk 90

Promień Mońki - Tur II Bielsk Podlaski 6:1 (4:0)
Bramki: Grygo 21, 59, Odyjewski 30, 86, Kulikowski 36, Ziemkiewicz 45 - Iwaniuk 63

Orlęta Czyżew - Krypnianka Krypno 3:2 1:0)
Bramki: Wnorowski 3, 75, Kazimierczuk 77 - Orłowski 80, Kropiwnicki 90

Tabela

1. Hetman Białystok 23 57 57-12
2. Promień Mońki 22 54 70-19
3. Orlęta Czyżew 22 43 45-29
4. Kolejarz Czeremcha 22 40 42-26
5. Tur II Bielsk Podlaski 22 39 36-30
6. Korona Dobrzyniewo Duże 22 34 40-28
7. Husar Nurzec 23 33 39-47
8. Krypnianka Krypno 22 31 50-37
9. KS II Michałowo 22 28 27-32
10. Gryf-Czarni Gródek 22 19 25-57
11. Pasja Kleosin 22 14 24-59
12. Bocian Boćki 22 11 24-62
13. COKiS Ciechanowiec 22 10 21-62

KOS gr. II - 24. kolejka

Środa (8.06)

Narew Choroszcz - Pogranicze Kuźnica Białostocka 2:2
Bramki: ? - Słoma P. 50, Żabicki 90

BKS Jagiellonia Białystok - UM Krynki 3:1 (2:1)
Bramki: Szałyński 35, Niewiarowski 36, Śliwowski 52 - Jurczenia M. 27

Supraślanka Supraśl - Victoria Jedwabne 3:0 (2:0)
Bramki: Hajdukiewicz 20, Sienkiewicz 45, Świrydowicz 70

Kora Korycin - Pomorzanka Sejny 3:2 (2:1)
Bramki: Popowski 10, Świenc 35, 88 - Leszczyński 28, Tarlecki 82

Podlasiak Knyszyn - Sudovia Szudziałowo 0:3 (0:2)
Bramki: Niedzielko 17, Białoboki 30, 55

Jasion Jasionówka - Sparta Augustów 1:2 (0:0)
Bramki: Zawadzki 66 - Sobolewski 53, Mickiewicz 73

Skra Wizna - LZS Studzianki 1:1 (1:0)
Bramki: 20? - Czerech 83

Tabela

1. Sparta Augustów 24 72 90-11
2. Pomorzanka Sejny 24 49 52-28
3. Jasion Jasionówka 24 46 51-29
4. Sudovia Szudziałowo 24 40 48-39
5. UM Krynki 24 36 50-38
6. Narew Choroszcz 24 33 30-36
7. Kora-Konar Korycin 24 32 53-40
8. Supraślanka 24 30 44-49
9. Pogranicze Kuźnica 24 28 30-36
10. BKS Jagiellonia Białystok 24 24 23-44
12. LZS Studzianki 24 24 22-43
12. Victoria Jedwabne 24 22 44-62
13. Podlasiak Knyszyn 24 20 18-67
14. Skra Wizna 24 17 29-60

Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl

Polecamy
Delikatesy zoologiczne Zwierzyniec
Delikatesy zoologiczne Zwierzyniecul. Antoniukowska 56 lok. 3 (Galeria Antoniuk)
15-845 Białystok

Więcej informacji
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.