740 osób online

Podlaski futbol: terminy środowych spotkań piłkarskich

2013.09.03 00:00
W najbliższą środę (4.09) rozegrane zostaną na Podlasiu kolejne mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: terminy środowych spotkań piłkarskich
Fot: Michał Kardasz

IV liga

5. kolejka

4 września

Orzeł Kolno - Sparta Augustów 1:3 (0:3). Bramki: Brzeziński 58 - Haraburda 5, 26, Stasiński 38.

MKS Mielnik - Cresovia Siemiatycze 1:0 (0:0). Bramka: Sobiczewski 58.

Puszcza Hajnówka - Sparta 1951 Szepietowo 1:1 (1:1). Bramki: Nakielski 16 - Ibrahim 32.

Pogoń Łapy - KS Śniadowo 2:1 (0:0). Bramki: Mierzwiński 47, Minow 64 - Włodkowski 50.

Piast Białystok - Gryf Gródek 1:1 (1:1). Bramki: Wojno 45 - Michał Grygoruk 14.

KS Wasilków - Hetman Białystok 5:0 (2:0). Bramki: K. Rybnik 22, 50, Kuleszczyk 30 (k), Kobeszko 58, Zieliński 68.

Sokół Sokółka - Hetman Tykocin 5:1 (2:0). Bramki: D. Tochwin 25, Stelmaszek 35, 70, Kul 60, M. Tochwin 80 - Powichrowski 65.

Magnat Juchnowiec Kościelny - KS Michałowo 0:5 (0:2). Bramki: Bernatowicz 15, 55 (k), Karanowski 22, Tomczyk 63, 70.

Tabela

1. KS Wasilków 5 - 15 - 11:0
2. MKS Mielnik 5 - 13 - 9:1
3. KS Michałowo 5 - 10 - 10:2
4. Pogoń Łapy 5 - 10 - 10:5
5. Sparta Augustów 5 - 9 - 9:4
6. Sparta 1951 Szepietowo 5 - 9 - 8:3
7. Sokół Sokółka 5 - 7 - 7:7
8. Hetman Tykocin 5 - 6 - 6:9
9. Puszcza Hajnówka 5 - 5 - 3;6
10. Gryf Gródek 5 - 5 - 5:6
11. Cresovia Siemiatycze 4 - 4 - 6:3
12. KS Śniadowo 5 - 4 - 6:12
13. Piast Białystok 5 - 4 - 6:8
14. Orzeł Kolno 4 - 4 - 3:6
15. Magnat Juchnowiec Kościelny 5 - 3 - 3:16
16. Hetman Białystok 5 - 1 - 3:17


Klasa Okręgowa

5. kolejka

3 września

Victoria Jedwabne - Włókniarz Białystok 2:1 (0:1). Bramki: samobójcza 57, Przybylski 72 - Czerniawski 30 (k).

4 września

Pomorzanka Sejny - Forty Piątnica 3:1 (0:0). Bramki: Kuklewicz 55, Macianis 56, Łejmel 90 - Kanadys 70.

Rudnia Zabłudów - Biebrza Goniądz 0:0.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Gieret Giby 1:1 (0:0). Bramki: Kułkiewicz 71 - Tarlecki 82.

Polonia Raczki - Iskra Narew 2:3 (1:2). Bramki: Michniewicz 10, Babkowski 90 - Łucyk 22, Rapucha 35, Car 71.

Orlęta Czyżew - Korona Dobrzyniewo Duże 1:0 (0:0). Bramka: Godlewski 69.

Sudovia Szudziałowo - Wigry II Suwałki 0:2 (0:1). Bramki: Seweryn 7, Koch 58.

Pauza: Krypnianka Krypno.

Tabela

1. Victoria Jedwabne 5 - 13 - 11:4
2. Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 10 - 19:5
3. Rudnia Zabłudów 4 - 10 - 8:2
4. Wigry II Suwałki 5 - 10 - 7:3
5. Pomorzanka Sejny 5 - 9 - 9:12
6. Gieret Giby 4 - 7 - 7:4
7. Włókniarz Białystok 4 - 7 - 5:3
8. Sudovia Szudziałowo 5 - 7 - 11:12
9. Krypnianka Krypno 4 - 6 - 9:11
10. Orlęta Czyżew 4 - 6- 3:4
11. Korona Dobrzyniewo Duże 5 - 4 - 7:8
12. Biebrza Goniądz 5 - 3 - 6:9
13. Iskra Narew 5 - 3 - 10:22
14. Polonia Raczki 4 - 1 - 3:7
15. Forty Piątnica 5 - 0 - 2:11

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.