329 osób online

Podlaski futbol: terminy środowych spotkań piłkarskich

2013.09.16 00:00
W najbliższą środę (18.09) drużyny z Podlasia rozegrają zaległe mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: terminy środowych spotkań piłkarskich
Fot: Michał Kardasz

II liga wschodnia

3. kolejka

18 września

Olimpia Zambrów - Stal Mielec 0:1 (0:0). Bramka: Skiba 76.

Tabela

1. Pogoń Siedlce 8 - 16 - 18:12
2. Wigry Suwałki 8 - 15 - 15:10
3. Stal Stalowa Wola 8 - 14 - 11:9
4. Wisła Puławy 8 - 14 - 11:9
5. Olimpia Elbląg 8 - 14 - 8:6
6. Stal Rzeszów 8 - 13 - 9:6
7. Stal Mielec 8 - 12 - 12:12
8. Siarka Tarnobrzeg 8 - 11 - 8:8
9. Znicz Pruszków 8 - 11 - 12:9
10. Motor Lublin 8 - 11 - 14:12
11. Olimpia Zambrów 8 - 11 - 8:8
12. Limanovia Limanowa 8 - 11 - 8:11
13. Pelikan Łowicz 8 - 10 - 13:12
14. Legionovia Legionowo 8 - 9 - 11:12
15. Concordia Elbląg 8 - 8 - 5:12
16. Radomiak Radom 8 - 8 - 12:11
17. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 - 7 - 4:10
18. Garbarnia Kraków 8 - 4 - 5:15


III liga podlasko-warmińsko-mazurska

8. kolejka

18 września

Wissa Szczuczyn - MKS Korsze 2:2 (0:1). Bramki: Denert 89, Guzowski 90+3 - Trafarski 24, Kozłowski 78.

Tabela

1. Jagiellonia II Białystok 8 - 16 - 18:12
2. Płomień Ełk 8 - 15 - 22:14
3. Start Działdowo 8 - 15 - 11:8
4. Barkas Tolkmicko 8 - 14 - 14:6
5. Tur Bielsk Podlaski 8 - 14 - 11:7
6. MKS Korsze 8 - 14 - 20:10
7. Dąb Dąbrowa Białostocka 8 - 14 - 14:7
8. Znicz Biała Piska 8 - 13 - 10:12
9. Huragan Morąg 8 - 12 - 19:14
10. LZS Narewka 8 - 12 - 13:13
11. Sokół Ostróda 8 - 12 - 12:11
12. Wissa Szczuczyn 8 - 10 - 12:14
13. Mrągowia Mrągowo 8 - 10 - 13:16
14. Motor Lubawa 8 - 9 - 9:15
15. ŁKS 1926 Łomża 8 - 6 - 15:20
16. Granica Kętrzyn 8 - 5 - 11:16
17. Warmia Grajewo 8 - 4 - 7:19
18. Promień Mońki 8 - 2 - 4:21


IV liga

4. kolejka

18 września

Cresovia Siemiatycze - Orzeł Kolno 3:0 (0:0). Bramki: Zalewski 57, Leszczyński 63, Milewski 78.

7. kolejka

18 września

Magnat Juchnowiec Kościelny - Hetman Białystok 1:0 (1:0). Bramka: Grześ 35.

Tabela

1. KS Wasilków 7 - 21 - 19:0
2. MKS Mielnik 7 - 16 - 11:3
3. KS Michałowo 7 - 14 - 19:5
4. Sparta 1951 Szepietowo 7 - 11 - 10:5
5. Pogoń Łapy 7 - 11 - 13:9
6. Sparta Augustów 7 - 11 - 11:6
7. Cresovia Siemiatycze 7 - 11 - 12:5
8. Hetman Tykocin 7 - 8 - 9:12
9. Puszcza Hajnówka 7 - 8 - 5:8
10. Gryf Gródek 7 - 8 - 10:11
11. Magnat Juchnowiec Kościelny 7 - 7 - 5:17
12. Sokół Sokółka 7 - 7 - 9:15
13. KS Śniadowo 7 - 7 - 8:18
14. Piast Białystok 7 - 5 - 7:10
15. Orzeł Kolno 7 - 5 - 7:19
16. Hetman Białystok 7 - 4 - 6:18


A klasa grupa 2

4. kolejka

18 września

Konar Kora Korycin - Orzeł Tykocin 3:4 (0:3). Bramki: Popowski 48, 80, Szewczul 62 - Chojnowski 6, Jurgielewicz 36 (k), Karwowski 41, M. Świenc 90 (s).

Tabela

1. Jasion Jasionówka 4 - 12 - 15:3
2. Orzeł Tykocin 4 - 12 - 9:4
3. Konar Kora Korycin 4 - 7 - 10:7
4. Skra Wizna 3 - 6 - 5:5
5. Wissa II Szczuczyn 4 - 6 - 8:13
6. Pogranicze Kuźnica 3 - 4 - 10:2
7. Rospuda Filipów 3 - 0 - 4:8
8. Grab Janówka 3 - 0 - 3:12
9. Podlasiak Knyszyn 4 - 0 - 1:11


3. runda Okręgowego Pucharu Polski

18 września

Jasion Jasionówka - KS Wasilków 1:3 (1:1). Bramki: Jaromiński 33 (k) - Syga 36, Petruk 62, Czaczkowski 72.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.