563 osób online

Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.06.20 00:00
W najbliższy weekend (22-23.06) dryżyny na Podlasiu rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: M. Nowicki

IV liga

20. kolejka


20 czerwca

Hetman Tykocin - Pogoń Łapy 3:0 (0:0). Bramki: Klimowicz 60, 90, Szymczuk 70.

22 czerwca

Cresovia Siemiatycze - Sparta Augustów 0:1 (0:1). Bramka: Sobolewski 22.

Hetman Białystok - Promień Mońki 3:4 (0:1). Bramki: Suchowolec 60, 68, Owerlo 71 - Zalesko 22, Chrzanowski 56, Godlewski 75, 78.

23 czerwca

Włókniarz Białystok - Sparta 1951 Szepietowo 5:4 (1:3). Bramki: Gąsowski 4, Lisowski 57, Łoś 63, Ibrahim 75, Borzym 84 - Kowalczyk 19, 28, 90, Ptaszyński 39 (k).

Znicz Suraż - Sokół Sokółka 0:3 wo - drużyny gospodarzy wycofała się z ligi.

Gryf Gródek - Puszcza Hajnówka 2:0 (1:0). Btamki: Kozłowski 36, 76.

LZS Narewka - Magnat Juchnowiec Kościelny 4:0 (1:0). Btamki: Arciuch 12, Zubowski 62, 72, Śliwa 89.

Tabela

1. Promień Mońki 30 - 65 - 76:39
2. LZS Narewka 30 - 62 - 54:26
3. Gryf Gródek 30 - 61 - 73:31
4. Sparta 1951 Szepietowo 30 - 56 - 67:41
5. Sparta Augustów 30 - 54 - 46:30
6. Hetman Tykocin 30 - 48 - 48:37
7. Cresovia Siemiatycze 30 - 44 - 52:45
8. Piast Białystok 30 - 42 - 48:50
9. Pogoń Łapy 30 - 42 - 42:41
10. Hetman Białystok 30 - 42 - 49:38
11. Puszcza Hajnówka 30 - 41 - 31:36
12. Magnat Juchnowiec Kościelny 30 - 35 - 49:65
13. KS Michałowo 30 - 31 - 35:53
14. Sokół Sokółka 30 - 27 - 32:63
15. Włókniarz Białystok 30 - 21 - 35:67
16. Znicz Suraż 30 - 5 - 10:85


Klasa Okręgowa

20. kolejka


21 czerwca

Korona Dobrzyniewo Duże - KS Wasilków 0:1 (0:0). Bramka: Zieliński 84.

22 czerwca

Forty Piątnica - Rudnia Zabłudów 0:3 (0;1). Bramki: Korolczuk 25, Czaban 58, Gołdowski 80.

23 czerwca

Sudovia Szudziałowo - Pomorzanka Sejny 4:2 (1:2). Bramki: K. Czeremcha 25, 60, Marcinowicz 65, Białoboki 75 - Łejmel 28, 43.

Wigry II Suwałki - Polonia Raczki 1:2 (0:2). Bramki: Jegliński 80 (k) - Ostaszewski 15, 30.

Gieret Giby - Orlęta Czyżew 5:1 (1:1). Bramki: Tarlecki 37, 84, Piaścik 49, Mickiewicz 65, 72 - Wnorowski 28.

Iskra Narew - Narew Choroszcz 3:3 (1:0). Bramki: Nowacki 40, Błażewicz 88, A. Niegowski 90 - Kopczewski 76 (k), Waszczuk 77, Rećko 87.

Krypnianka Krypno - ŁKS 1926 II Łomża 3:3 (1:1). Bramki: M. Wożniewski 42, M. Butkiewicz 52, D. Butkiewicz 84 - Maćkowski 38, 59, 72.

KS Śniadowo - MKS Mielnik 2:0 (1:0). Bramki: Zwierciadłowski 50 (k), Pardo 70.

Tabela

1. KS Wasilków 30 - 71 - 78:18
2. MKS Mielnik 30 - 70 - 103:21
3. KS Śniadowo 30 - 63 - 73:32
4. ŁKS 1926 II Łomża 30 - 50 - 70:50
5. Gieret Giby 30 - 44 - 44:56
6. Wigry II Suwałki 30 - 44 - 57:50
7. Orlęta Czyżew 30 - 42 - 35:54
8. Rudnia Zabłudów 30 - 41 - 40:33
9. Forty Piątnica 30 - 38 - 45:48
10. Iskra Narew 30 - 37 - 35:55
11. Sudovia Szudziałowo 30 - 35 - 43:66
12. Krypnianka Krypno 30 - 33 - 52:58
13. Polonia Raczki 30 - 33 - 29:40
14. Pomorzanka Sejny 30 - 32 - 41:71
15. Korona Dobrzyniewo Duże 30 - 30 - 31:55
16. Narew Choroszcz 30 - 16 - 28:97


A klasa

20. kolejka


22 czerwca

Biebrza Goniądz - Tur II Bielsk Podlaski 3:0 (0:0). Bramki: Jasiński 68, Kłubowicz 75, 88.

23 czerwca

KS UM Krynki - Skra Wizna 4:1 (0:2). Bramki: Kirejczyk 7 (k), Ł. Szymanowicz 51, 61, Griń 78 - Zabielski 30.

Victoria Jedwabne - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:2 (0:1). Bramki: Faszczewski 30, Brokowski 75.

Bocian Boćki - Promil Białystok 0:4 (0:3). Bramki: D. Szczęsny 23, 45, Niwiński 36, Sacharczuk 86.

KS Miastkowo - Orzeł Kleszczele 8:2 (3:0). Bramki: Tercjak 7, Paweł Magdaleński 13, 75, Gałązka 20, Piotr Magdaleński 58, Ustaszewski 65, Domański 88 - Klimowicz 60, Jakimiuk 75.

KS Sokoły - KS Studzianki 3:1 (1:0). Bramki: Konopka 2, Witkowski 65, 85 - R. Łazewski 70.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 30 - 83 - 153:20
2. Victoria Jedwabne 30 - 67 - 130:42
3. Podlasiak Knyszyn 30 - 60 - 82:36
4. Biebrza Goniądz 30 - 57 - 79:59
5. Tur II Bielsk Podlaski 30 - 51 - 75:46
6. KS Miastkowo 30 - 48 - 79:55
7. Konar Kora Korycin 30 - 44 - 70:56
8. KS UM Krynki 30 - 44 - 62:74
9. Kolejarz Czeremcha 30 - 40 - 64:74
10. KS Sokoły 30 - 39 - 64:92
11. Promil Białystok 30 - 37 - 65:60
12. Skra Wizna 30 - 34 - 64:84
13. Orzeł Kleszczele 30 - 29 - 45:98
14. KS Studzianki 30 - 29 - 65:102
15. Pionier Brańsk 30 - 17 - 46:138
16. Bocian Boćki 30 - 11 - 35:142


B klasa grupa 1

13. kolejka


22 czerwca

Orzeł Tykocin - GKS Czarni Gródek 7:0 (0:0). Bramki: Jackowski 50, Pawlczuk 60, Żmiejko 62, 86, 87, Stachurski 78, Baczewski 89.

23 czerwca

Jasion Jasionówka - Husaria Łapy 3:1 (1:1). Bramki: Bienasz 21, M. Wigda 61, Daniewicz 80 - Łuczak 25.

Orkan Poświętne - Grab Janówka 7:0 (3:0). Bramki: Perkowski 6, 80, Sienkiewicz 25, Kosiński 39, Misztalewski 78, 80, 87.

Pogranicze Kuźnica - BKS Jagiellonia Białystok 3:0 wo - drużyna gości zrezygnowała z gry.

Rospuda Filipów - Supraślanka Supraśl 2:1 (1:0). Bramki: D. Jaśko 1, Zieliński 55 - Szutko 76.

Pauza: KP Krynickie.

Tabela

1. Orzeł Tykocin 20 - 46 - 53:31
2. Pogranicze Kuźnica 20 - 43 - 59:32
3. Jasion Jasionówka 20 - 42 - 54:22
4. Supraślanka Supraśl 20 - 41 - 68:26
5. BKS Jagiellonia Białystok 20 - 31 - 50:53
6. Rospuda Filipów 20 - 28 - 35:50
7. Orkan Poświętne 20 - 25 - 52:53
8. GKS Czarni Gródek 20 - 24 - 57:54
9. KP Krynickie 20 - 23 - 44:45
10. Husaria Łapy 20 - 11 - 24:60
11. Grab Janówka 20 4 27:97

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.