523 osób online

Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.08.16 00:00
W najbliższy weekend (17-18.08) na Podlasiu startują rozgrywki IV ligi i Klasy Okręgowej. Poniżej wyniki weekendowych spotkań.
Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: Marek Nowicki

Sprawdź wyniki spotkań piłkarskich

IV liga

1. kolejka

17 sierpnia

Sparta Augustów - Piast Białystok 1:0 (1:0). Bramka: Sakowicz 30.

KS Wasilków - Orzeł Kolno 2:0 (1:0). Bramki: Godlewski 3, Romaniuk 87.

18 sierpnia

MKS Mielnik - Hetman Białystok 2:0 (2:0). Bramki: Gołubkiewicz 43, Sozoniuk 45.

Pogoń Łapy - KS Michałowo 0:0.

KS Śniadowo - Cresovia Siemiatycze 1:1 (1:0). Bramki: Ziemczyk 35 - Zalewski 89.

Sparta 1951 Szepietowo - Gryf Gródek 1:1 (0:1). Bramki: Ptaszyński 73 (k) - Marcin Grygoruk 37.

Puszcza Hajnówka - Hetman Tykocin 0:1 (0:0). Bramka: R. Maliszewski 55.

Sokół Sokółka - Magnat Juchnowiec Kościelny 0:2 (0:1). Bramki: Łukaszuk 31, Tymiński 90 (k).

Tabela

1. MKS Mielnik 1 - 3 - 2:0
2. KS Wasilków 1 - 3 - 2:0
3. Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 3 - 2:0
4. Sparta Augustów 1 - 3 - 1:0
5. Hetman Tykocin 1 - 3 - 1:0
6. KS Śniadowo 1 - 1 - 1:1
7. Sparta 1951 Szepietowo 1 - 1 - 1:1
8. Gryf Gródek 1 - 1 - 1:1
9. Cresovia Siemiatycze 1 - 1 - 1:1
10. Pogoń Łapy 1 - 1 - 0:0
11. KS Michałowo 1 - 1 - 0:0
12. Puszcza Hajnówka 1 - 0 - 0:1
13. Piast Białystok 1 - 0 - 0:1
14. Sokół Sokółka 1 - 0 - 0:2
15. Orzeł Kolno 1 - 0 - 0:2
16. Hetman Białystok 1 - 0 - 0:2


Klasa Okręgowa

1. kolejka

17 sierpnia

Rudnia Zabłudów - Korona Dobrzyniewo Duże 2:1 (1:1). Bramki: Klepacki 10, Czaban 90+2 (k) - Jamiołkowski 25 (k).

Pomorzanka Sejny - Krypnianka Krypno 2:0 (0:0). Bramki: M. Żyliński 70, Łejmel 83.

Victoria Jedwabne - Gieret Giby 2:0 (2:0). Bramki: Przybylski 16, 35.

Sudovia Szudziałowo - Iskra Narew 6:4 (3:3). Bramki: samobójcza 26, Czeremcha 35, Lickiewicz 40, Hołownia 48 (k), Białoboki 55, 58 - Babicz 12, 14, 29, Michajłow 61 (k).

18 sierpnia

Polonia Raczki - Orlęta Czyżew 0:1 (0:0). Bramka: Wojno 72.

Biebrza Goniądz - Włókniarz Białystok 1:2 (1:0). Bramki: Dekarz 35 - Zieniewicz 81, 90.

Wigry II Suwałki - Forty Piątnica 3:0 (0:0). Bramki: Makaradze 47, Mandygraf 75, Jegliński 81.

Pauza: Ruch Wysokie Mazowieckie.

Tabela

1. Wigry II Suwałki 1 - 3 - 3:0
2. Sudovia Szudziałowo 1 - 3 - 6:4
3. Victoria Jedwabne 1 - 3 - 2:0
4. Pomorzanka Sejny 1 - 3 - 2:0
5. Rudnia Zabłudów 1 - 3 - 2:1
6. Włókniarz Białystok 1 - 3 - 2:1
7. Orlęta Czyżew 1 - 3 - 1:0
8. Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 - 0:0
9. Biebrza Goniądz 1 - 0 - 1:2
10. Korona Dobrzyniewo Duże 1 - 0 - 1:2
11. Polonia Raczki 1 - 0 - 0:1
12. Iskra Narew 1 - 0 - 4:6
13. Krypnianka Krypno 1 - 0 - 0:2
14. Gieret Giby 1 - 0 - 0:2
15. Forty Piątnica 1 - 0 - 0:3

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.