789 osób online

Podlaski futbol: terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.08.23 00:00
W najbliższy weekend (24-25.08) drużyny grające na Podlasiu rozegrają mecze ligowe. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań.
Podlaski futbol: terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: Michał Kardasz

Sprawdź terminy weekendowych spotkań piłkarskich

IV liga

2. kolejka

24 sierpnia

KS Michałowo - Piast Białystok 2:1 (0:1). Bramki: Budzicki 60, Kossyk 90 - Wojno 32.

Hetman Białystok - Puszcza Hajnówka 1:1 (1:0). Bramki: Suchowolec 24 - Kiszko 67.

Cresovia Siemiatycze - Magnat Juchnowiec Kościelny 5:0 (2:0). Bramki: Zalewski 19, 59, 79, Jurczuk 43 (k), Karolczuk 90 (k).

Sparta Augustów - KS Wasilków 0:1 (0:1). Bramka: Kuleszczyk 13 (k).

25 sierpnia

Gryf Gródek - MKS Mielnik 1:2 (1:2). Bramki: Szymaniuk 36 - Golonko 15, Sobiczewski 18.

Hetman Tykocin - Pogoń Łapy 1:2 (0:1). Bramki: R. Zambrzycki 55 - Mierzwiński 13, Półkośnik 69.

KS Śniadowo - Sparta 1951 Szepietowo 1:5 (0:3). Bramki: Brzozowski 60 - Ibrahim 22, 45, Biały 31, 48, Styś 90+2.

Orzeł Kolno - Sokół Sokółka 1:1 (1:1). Bramki: Bastek 30 - Woronowicz 4.

Tabela

1. MKS Mielnik 2 - 6 - 4:1
2. KS Wasilków 2 - 6 - 3:0
3. Pogoń Łapy 2 - 4 - 2:1
4. KS Michałowo 2 - 4 - 2:1
5. Cresovia Siemiatycze 2 - 4 - 6:1
6. Sparta 1951 Szepietowo 2 - 4 - 6:2
7. Hetman Tykocin 2 - 3 - 2:2
8. Sparta Augustów 2 - 3 - 1:1
9. Magnat Juchnowiec Kościelny 2 - 3 - 2:5
10. Puszcza Hajnówka 2 - 1 - 1:2
11. Sokół Sokółka 2 - 1 - 1:3
12. Orzeł Kolno 2 - 1 - 1:3
13. Hetman Białystok 2 - 1 - 1:3
14. Gryf Gródek 2 - 1 - 2:3
15. KS Śniadowo 2 - 1 - 2:6
16. Piast Białystok 2 - 0 - 1:3


Klasa Okręgowa

2. kolejka

24 sierpnia

Włókniarz Białystok - Orlęta Czyżew 2:0 (1:0). Bramki: Zieniewicz 25, Kuźmicz 86.

Gieret Giby - Sudovia Szudziałowo 4:1 (1:1). Bramki: Tarlecki 29, 69, Piaścik 52 Łukowski 82 - Hołownia 20 (k).

Forty Piątnica - Victoria Jedwabne 0:1 (0:1). Bramka: Przybylski 44.

25 sierpnia

Korona Dobrzyniewo Duże - Pomorzanka Sejny 6:0 (4:0). Bramki: Dudziński 4, 42, 55, Jamiołkowski 35, 46 (k), Sobuniewski 45.

Rudnia Zabłudów - Iskra Narew 4:0 (1:0). Bramki: Harasimczuk 9, 90, Czaban 62, 75.

Krypnianka Krypno - Ruch Wysokie Mazowieckie 4:7 (1:4). Bramki: A. Orłowski 38, Kaczyński 77, Piotr Gawędzki 87, 89 - Faszczewski 2 (k), Porowski 9, Piszczatowski 22, 42, 69, Pasko 62, Grodzki 88.

Biebrza Goniądz - Wigry II Suwałki 0:2 (0:2). Bramki: Makaradze 16, Mandygraf 26.

Pauza: Polonia Raczki.

Tabela

1. Rudnia Zabłudów 2 - 6 - 6:1
2. Wigry II Suwałki 2 - 6 - 5:0
3. Włókniarz Białystok 2 - 6 - 4:1
4. Victoria Jedwabne 2 - 6 - 3:0
5. Korona Dobrzyniewo Duże 2 - 3 - 7:2
6. Gieret Giby 2 - 3 - 4:3
7. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 3 - 7:4
8. Orlęta Czyżew 2 - 3 - 1:2
9. Sudovia Szudziałowo 2 - 3 - 7:8
10. Pomorzanka Sejny 2 - 3 - 2:6
11. Polonia Raczki 1 - 0 - 0:1
12. Biebrza Goniądz 2 - 0 - 1:4
13. Forty Piątnica 2 - 0 - 0:4
14. Krypnianka Krypno 2 - 0 - 4:9
15. Iskra Narew 2 - 0 - 4:10


A klasa grupa 1

1. kolejka

25 sierpnia

Pionier Brańsk - Błyskawica Dubicze Cerkiewne 4:1 (1:0). Bramki: R. Żero 29, 51, 60, 88 - Maciuka 77.

Kolejarz Czeremcha - COKiS Ciechanowiec 4:1 (0:0). Bramki: Kaliszewicz 51, M. Aleksiejuk 65, samobójcza 78, Barwiejuk 90+2 - Olszewski 80.

Orzeł Kleszczele - Bocian Boćki 2:1 (0:1). Bramki: Wasiluk 52 (k), 74 (k) - M. Chmur 39.

Puszcza II Hajnówka - BKS Jagiellonia Białystok 2:1 (0:0). Bramki: Stepaniuk 10, Kozaczuk 82 - K. Gryczan 76 (k).

Iskra Wyszki - Husar Nurzec 1:1 (0:0). Bramki: Borowski 55 - Tararuj 60.

Pauza: Tur II Bielsk Podlaski.

Tabela

1. Pionier Brańsk 1 - 3 - 4:1
2. Kolejarz Czeremcha 1 - 3 - 4:1
3. Puszcza II Hajnówka 1 - 3 - 2:1
4. Orzeł Kleszczele 1 - 3 - 2:1
5. Husar Nurzec 1 - 1 - 1:1
6. Iskra Wyszki 1 - 1 - 1:1
7. Tur II Bielsk Podlaski 0 - 0 - 0:0
8. Bocian Boćki 1 - 0 - 1:2
9. BKS Jagiellonia Białystok 1 - 0 - 1:2
10. COKiS Ciechanowiec 1 - 0 - 1:4
11. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 1 - 0 - 1:4


A klasa grupa 2

1. kolejka

25 sierpnia

Narew Piątnica - Grab Janówka - Mecz odwołany. Gospodarze wycofali się z ligi.

Pogranicze Kuźnica - Wissa II Szczuczyn 9:0 (4:0). Bramki: Andrzejewski 24, B. Słoma 25, 63, Viarstak 30, 49, 74, 88, Yuiko 40, M. Fiedorowicz 80.

Rospuda Filipów - Konar Kora Korycin 2:3 (1:1). Bramki: D. Jaśko 30, Zieliński 70 - Popowski 40, I. Lech 55, Ł. Wnorowski 85.

Skra Wizna - Jasion Jasionówka 0:5 (0:0). Bramki: samobójcza 60, Jaromiński 65, Zawadzki 75, 80, Kuc 90+4.

Podlasiak Knyszyn - Orzeł Tykocin 0:1 (0:0). Bramka: Chojnowski 75.

Tabela

1. Pogranicze Kuźnica 1 - 3 - 9:0
2. Jasion Jasionówka 1 - 3 - 5:0
3. Konar Kora Korycin 1 - 3 - 3:2
4. Orzeł Tykocin 1 - 3 - 1:0
5. Grab Janówka 0 - 0 - 0:0
6. Rospuda Filipów 1 - 0 - 2:3
7. Podlasiak Knyszyn 1 - 0 - 0:1
8. Skra Wizna 1 - 0 - 0:5
9. Wissa II Szczuczyn 1 - 0 - 0:9


A klasa grupa 3

1. kolejka

24 sierpnia

Supraślanka Supraśl - Husaria Łapy 1:2 (0:1). Bramki: Hermanowski 49 - Perkowski 10, 73.

25 sierpnia

Narew Choroszcz - KS Studzianki 3:1 (1:0). Bramki: Pieczywek 2, Sokół 48, Fiedorczuk 85 - Radinović 55.

Znicz Suraż - KS Sokoły 0:5 (0:3). Bramki: Polowczyk 2, 76, Perkowski 8, 35, Konopka 65.

KS UM Krynki - GKS Czarni Gródek 2:1 (0:1). Bramki: M. Stefanowicz 55, Ł. Szymanowicz 63 - P. Antonowicz 25.

Pauza: Pasja Kleosin, Promil Białystok.

Tabela

1. KS Sokoły 1 - 3 - 5:0
2. Narew Choroszcz 1 - 3 - 3:1
3. KS UM Krynki 1 - 3 - 2:1
4. Husaria Łapy 1 - 3 - 2:1
5. Pasja Kleosin 0 - 0 - 0:0
6. Promil Białystok 0 - 0 - 0:0
7. Supraślanka Supraśl 1 - 0 - 1:2
8. GKS Czarni Gródek 1 - 0 - 1:2
9. KS Studzianki 1 - 0 - 1:3
10. Znicz Suraż 1 - 0 - 0:5

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.