801 osób online

Podlaski futbol: terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.08.29 00:00
W najbliższy weekend (31.08-1.09) drużyny na Podlasiu rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: Michał Kardasz

Sprawdź wyniki pozostałych spotkań piłkarskich

IV liga

4. kolejka

31 sierpnia

KS Michałowo - Sokół Sokółka 3:0 (1:0). Bramki: Bernatowicz 43, 75, Broniewski 88.

Hetman Białystok - Piast Białystok 1:4 (0:3). Bramki: Sawicki 84 - Grzanka 19, Wojno 33, Ostaszewski 38, Niegocki 60.

Sparta Augustów - Magnat Juchnowiec Kościelny 5:1 (1:1). Bramki: Wilczewski 12 (k), Czereszewski 47, Haraburda 76, 90, Chabasiński 80 - Szychowski 8 (k).

Gryf Gródek - Pogoń Łapy 2:1 (1:1). Bramki: S. Kozłowski 32 (k), Halicki 80 (s) - Hryniuk 16 (k).

Hetman Tykocin - KS Wasilków 0:2 (0:1). Bramki: Butkiewicz 30, Sobolewski 63.

KS Śniadowo - Puszcza Hajnówka 3:0 (1:0). Bramki: Rupacz 35, 65, Brzozowski 82.

Cresovia Siemiatycze - Orzeł Kolno - odwołany - niedyspozycja z powodu zatrucia znacznej części drużyny gości. Orzeł przedstawił Podlaskiemu ZPN-owi zwolnienia lekarskie.

1 września

Sparta 1951 Szepietowo - MKS Mielnik 0:0.

Tabela

1. KS Wasilków 4 - 12 - 6:0
2. MKS Mielnik 4 - 10 - 8:1
3. Sparta 1951 Szepietowo 4 - 8 - 7:2
4. Pogoń Łapy 4 - 7 - 8:4
5. KS Michałowo 4 - 7 - 5:2
6. Sparta Augustów 4 - 6 - 6:3
7. Hetman Tykocin 4 - 6 - 5:4
8. KS Śniadowo 4 - 4 - 5:10
9. Puszcza Hajnówka 4 - 4 - 2:5
10. Cresovia Siemiatycze 3 - 4 - 6:2
11. Orzeł Kolno 3 - 4 - 2:3
12. Sokół Sokółka 4 - 4 - 2:6
13. Gryf Gródek 4 - 4 - 4:5
14. Piast Białystok 4 - 3 - 5:7
15. Magnat Juchnowiec Kościelny 4 - 3 - 3:11
16. Hetman Białystok 4 - 1 - 3:12


Klasa Okręgowa

4. kolejka

31 sierpnia

Forty Piątnica - Rudnia Zabłudów 1:2 (0:0). Bramki: Sawko 83 - Gołdowski 70, Kiercul 90+2.

1 września

Korona Dobrzyniewo Duże - Polonia Raczki 0:0.

Biebrza Goniądz - Sudovia Szudziałowo 2:2 (2:2). Bramki: Chojnowski 2, Chrzanowski 18 - Marcinowicz 33, 44.

Krypnianka Krypno - Orlęta Czyżew 2:1 (1:1). Bramki: Piotr Gawędzki 17 (k), A. Orłowski 55 - Milankiewicz 30.

Iskra Narew - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:6 (0:2). Bramki: Warakomski 18, Piszczatowski 42, Porowski 60, 81, 87, Kułkiewicz 76.

Gieret Giby - Pomorzanka Sejny 2:0 (1:0). Bramki: Mickiewicz 23, Tarlecki 64.

Wigry II Suwałki - Victoria Jedwabne 0:3 (0:1). Bramki: Przybylski 28, 60, Sowa 49.

Pauza: Włókniarz Białystok.

Tabela

1. Victoria Jedwabne 4 - 10 - 9:3
2. Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 9 - 18:4
3. Rudnia Zabłudów 3 - 9 - 8:2
4. Włókniarz Białystok 3 - 7 - 4:1
5. Wigry II Suwałki 4 - 7 - 5:3
6. Sudovia Szudziałowo 4 - 7 - 11:10
7. Gieret Giby 3 - 6 - 6:3
8. Pomorzanka Sejny 4 - 6 - 6:11
9. Krypnianka Krypno 4 - 6 - 9:11
10. Korona Dobrzyniewo Duże 4 - 4 - 7:7
11. Orlęta Czyżew 3 - 3 - 2:4
12. Biebrza Goniądz 4 - 2 - 6:9
13. Polonia Raczki 3 - 1 - 1:4
14. Forty Piątnica 4 - 0 - 1:8
15. Iskra Narew 4 - 0 - 7:20


A klasa grupa 1

2. kolejka

31 sierpnia

COKiS Ciechanowiec - Iskra Wyszki 1:2 (0:1). Bramki: Olszewski 60 - A. Wasilewski 32, M. Wyszkowski 61.

1 września

Bocian Boćki - Kolejarz Czeremcha 1:2 (1:0). Bramki: Cylwik 35 - Łukaszuk 70 (s), Orzechowski 80 (s).

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - Orzeł Kleszczele 1:6 (1:1). Bramki: Maciuka 40 - Jakimiuk 16, Szymczak 53, Kisiel 51, Wasiluk 80, samobójcza 83, Gładzki 85.

BKS Jagiellonia Białystok - Pionier Brańsk - spotkanie zostało przełożone na 11 listopada

Tur II Bielsk Podlaski - Puszcza II Hajnówka 6:2 (4:0). Bramki: Pradyszczuk 13, 45, Hryniewicki 24, Olszewski 38, 85, Gul 60 - Langa 70, 78.

Pauza: Husar Nurzec.

Tabela

1. Orzeł Kleszczele 2 - 6 - 8:2
2. Kolejarz Czeremcha 2 - 6 - 6:2
3. Iskra Wyszki 2 - 4 - 3:2
4. Tur II Bielsk Podlaski 1 - 3 - 6:2
5. Pionier Brańsk 1 - 3 - 4:1
6. Puszcza II Hajnówka 2 - 3 - 4:7
7. Husar Nurzec 1 - 1 - 1:1
8. BKS Jagiellonia Białystok 1 - 0 - 1:2
9. Bocian Boćki 2 - 0 - 2:4
10. COKiS Ciechanowiec 2 - 0 - 2:6
11. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 2 - 0 - 2:10


A klasa grupa 2

2. kolejka

31 sierpnia

Grab Janówka - Orzeł Tykocin 1:2 (1:1). Bramki: Rogiński 39 - Stachurski 5, Piasecki 59.

1 września

Konar Kora Korycin - Pogranicze Kuźnica 0:0.

Wissa II Szczuczyn - Podlasiak Knyszyn 1:0 (0:0). Bramka: Słupiński 80.

Jasion Jasionówka - Rospuda Filipów 3:2 (2:0). Bramki: Jaromiński 7, M. Wigda 43, Zawadzki 90 - D. Jaśko 70, 77.

Pauza: Skra Wizna.

Tabela

1. Jasion Jasionówka 2 - 6 - 8:2
2. Orzeł Tykocin 2 - 6 - 3:1
3. Pogranicze Kuźnica 2 - 4 - 9:0
4. Konar Kora Korycin 2 - 4 - 3:2
5. Wissa II Szczuczyn 2 - 3 - 1:9
6. Grab Janówka 1 - 0 - 1:2
7. Rospuda Filipów 2 - 0 - 4:6
8. Podlasiak Knyszyn 2 - 0 - 0:2
9. Skra Wizna 1 - 0 - 0:5


A klasa grupa 3

2. kolejka

1 września

KS Sokoły - Narew Choroszcz 1:1 (1:1). Bramki: Polowczyk 35 - Kołodko 33.

GKS Czarni Gródek - Supraślanka Supraśl 1:8 (1:4). Bramki: T. Antonowicz 35 - Łaskarzewski 11, Hermanowski 12, 20, 43, 50, 60 (k), 65, Roszkowski 84.

Husaria Łapy - Promil Białystok 2:0 (2:0). Bramki: Perkowski 10, Łuczak 30.

Pasja Kleosin - KS UM Krynki 1:5 (0:2). Bramki: Radzymiński 81 - Palacz 3, Ł. Szymanowicz 37, 89, Zuwalski 54, Parfieńczyk 72.

Pauza: Znicz Suraż, KS Studzianki.

Tabela

1. KS UM Krynki 2 - 6- 7:2
2. Husaria Łapy 2 - 6 - 4:1
3. Narew Choroszcz 2 - 4 - 4:2
4. KS Sokoły 2 - 4 - 6:1
5. Supraślanka Supraśl 2 - 3 - 9:3
7. KS Studzianki 1 - 0 - 1:3
8. Promil Białystok 1 - 0 - 0:2
9. Pasja Kleosin 1 - 0 - 1:5
10. Znicz Suraż 1 - 0 - 0:5
11. GKS Czarni Gródek 2 - 0 - 2:10

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.