859 osób online

Podlaski futbol: terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.09.05 00:00
W najbliższy weekend (7-8.09) drużyny na Podlasiu rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: Michal Kardasz

IV liga

6. kolejka

7 września

KS Michałowo - Orzeł Kolno 8:2 (4:1). Bramki: Budzicki 15, Bernatowicz 20, Kossyk 25 (k), Tomczyk 40, 78, Słoma 47, Prusinowski 52, Doroszko 55 - Brzeziński 10, Grygoriew 75.

Hetman Białystok - Sokół Sokółka 3:0 (3:0). Bramki: Sienkiewicz 3, Kardyński 32, Sawicki 38.

Cresovia Siemiatycze - Sparta Augustów 1:1 (0:0). Bramki: Zalewski 61 - Zaniewski 55.

Hetman Tykocin - Magnat Juchnowiec Kościelny 1:1 (0:0). Bramki: Plaga 65 (k) - Podoliński 82.

8 września

MKS Mielnik - Puszcza Hajnówka 0:1 (0:0). Bramka: Nakielski 87.

Gryf Gródek - KS Wasilków 0:3 (0:1). Bramki: Gliński 9, Kobeszko 83, 87.

KS Śniadowo - Piast Białystok 2:1 (1:0). Bramki: Rupacz 32, 58 - Kateusz 70.

Sparta 1951 Szepietowo - Pogoń Łapy 2:2 (1:1). Bramki: Kowalczyk 44, 62 - Ksepka 30, Idrissi 88.

Tabela

1. KS Wasilków 6 - 18 - 14:0
2. KS Michałowo 6 - 13 - 18:4
3. MKS Mielnik 6 - 13 - 9:2
4. Pogoń Łapy 6 - 11 - 12:7
5. Sparta 1951 Szepietowo 6 - 10 - 10:5
6. Sparta Augustów 6 - 10 - 10:5
7. Puszcza Hajnówka 6 - 8 - 4:6
8. Sokół Sokółka 6 - 7 - 7:10
9. KS Śniadowo 6 - 7- 8:13
10. Hetman Tykocin 6 - 7 - 7:10
11. Cresovia Siemiatycze 5 - 5 - 7:4
12. Gryf Gródek 6 - 5 - 5:9
13. Piast Białystok 6 - 4 - 7:10
14. Orzeł Kolno 5 - 4 - 5:14
15. Magnat Juchnowiec Kościelny 6 - 4 - 4:17
16. Hetman Białystok 6 - 4 - 6:17


Klasa Okręgowa

6. kolejka

7 września

Gieret Giby - Polonia Raczki 2:0 (1:0). Bramki: Dorochowicz 24, Piaścik 73.

Forty Piątnica - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:6 (1:2). Bramki: Sawko 40 - Porowski 12, 25, 50, Piszczatowski 55, 70, Pasko 80.

Biebrza Goniądz - Pomorzanka Sejny 4:0 (3:0). Bramki: Chrzanowski 15, Jasiński 26, Dekarz 45, Harasiuk 73.

8 września

Krypnianka Krypno - Włókniarz Białystok 3:2 (2:2). Bramki: M. Butkiewicz 10, Piotr Gawędzki 40, 73 - Lisowski 23, Czerniawski 37 (k).

Iskra Narew - Orlęta Czyżew 0:8 (0:3). Bramki: Zalewski 20, 80, Wojno 38, Milankiewicz 45, 78, 88, 90, A. Wnorowski 85.

Wigry II Suwałki - Rudnia Zabłudów 2:2 (0:0). Bramki: Jegliński 55, Kupszta 75 - Czaban 65, 85.

Victoria Jedwabne - Sudovia Szudziałowo 3:3 (1:2). Bramki: Przybylski 25, 63, Fiedorczuk 74 - Hołownia 30 (k), samobójcza 40, Marcinowicz 60.

Pauza: Korona Dobrzyniewo Duże.

Tabela

1. Victoria Jedwabne 6 - 14 - 14:7
2. Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 13 - 25:6
3. Rudnia Zabłudów 5 - 11 - 10:4
4. Wigry II Suwałki 6 - 11 - 9:5
5. Gieret Giby 5 - 10 - 9:4
6. Pomorzanka Sejny 6 - 9 - 9:16
7. Krypnianka Krypno 5 - 9 - 12:13
8. Orlęta Czyżew 5 - 9 - 11:4
9. Sudovia Szudziałowo 6 - 8 - 14:15
10. Włókniarz Białystok 5 - 7 - 7:6
11. Biebrza Goniądz 6 - 6 - 10:9
12. Korona Dobrzyniewo Duże 5 - 4 - 7:8
13. Iskra Narew 6 - 3 - 10:30
14. Polonia Raczki 5 - 1 - 3:9
15. Forty Piątnica 6 - 0 - 3:17


A klasa grupa 1

3. kolejka

8 września

Orzeł Kleszczele - BKS Jagiellonia Białystok 1:0 (1:0). Bramka: Szymczak 15.

Husar Nurzec - COKiS Ciechanowiec 1:2 (1:2). Bramki: Gronowski 38 (k) - Olszewski 20, 32.

Kolejarz Czeremcha - Błyskawica Dubicze Cerkiewne 2:1 (2:0). Bramki: Kierkowicz 7, Barwiejuk 20 - Łojewski 80 (k).

Iskra Wyszki - Bocian Boćki 3:1 (1:1). Bramki: Nikonowicz 44, 66, Borowski 88 - P. Niewiński 8 (s).

Pionier Brańsk - Tur II Bielsk Podlaski 0:2 (0:0). Bramki: Bierżyn 58, Pradyszczuk 70.

Pauza: Puszcza II Hajnówka.

Tabela

1. Orzeł Kleszczele 3 - 9 - 9:2
2. Kolejarz Czeremcha 3 - 9 - 8:3
3. Iskra Wyszki 3 - 7 - 6:3
4. Tur II Bielsk Podlaski 2 - 6 - 8:2
5. Pionier Brańsk 2 - 3 - 4:3
6. Puszcza II Hajnówka 2 - 3 - 4:7
7. COKiS Ciechanowiec 3 - 3 - 4:7
8. Husar Nurzec 2 - 1 - 2:3
9. BKS Jagiellonia Białystok 2 - 0 - 1:3
10. Bocian Boćki 3 - 0 - 3:7
11. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 3 - 0 - 3:1


A klasa grupa 2

3. kolejka

8 września

Pogranicze Kuźnica - Jasion Jasionówka 1:2 (1:0). Bramki: Yuiko 21 - Zawadzki 67, Jaromiński 71

Podlasiak Knyszyn - Konar Kora Korycin 1:4 (1:2). Bramki: Wnorowski 9 - Popowski 40, 60, 70, I. Lech 44.

Orzeł Tykocin - Wissa II Szczuczyn 2:0 (2:0). Bramki: Piasecki 22, Chojnowski 44.

Skra Wizna - Grab Janówka 3:0 (1:0). Bramki: Brzozowski 10, Karpiński 55 (k), Łoszewski 80.

Pauza: Rospuda Filipów.

Tabela

1. Jasion Jasionówka 3 - 9 - 10:3
2. Orzeł Tykocin 3 - 9 - 5:1
3. Konar Kora Korycin 3 - 7 - 7:3
4. Pogranicze Kuźnica 3 - 4 - 10:2
5. Skra Wizna 2 - 3 - 3:5
6. Wissa II Szczuczyn 3 - 3 - 1:11
7. Rospuda Filipów 2 - 0 - 4:6
8. Grab Janówka 2 - 0 - 1:5
9. Podlasiak Knyszyn 3 - 0 - 1:6

A klasa grupa 3

3. kolejka

7 września

Supraślanka Supraśl - Pasja Kleosin 1:2 (1:0). Bramki: Snarski 25 - Pańkowski 64, Radzymiński 84 (k).

8 września

KS Studzianki - KS Sokoły 4:1 (1:0). Bramki: R. Łazewski 30, 60, 70, Doroszko 80 - Rząca 47.

Promil Białystok - GKS Czarni Gródek 9:1 (2:0). Bramki: Andzielewicz 25, 47, 56, Holak 30, Niwiński 51, Jaszczołt 59, 81, Daniluk 61, T. Sobczyk 63 - M. Treska 75.

Znicz Suraż - Husaria Łapy 0:5 (0:3). Bramki: Łuczak 10, 50, Rząca 20, Perkowski 40, Nowacki 60.

Pauza: KS UM Krynki, Narew Choroszcz.

Tabela

1. Husaria Łapy 3 - 9 - 9:1
2. KS UM Krynki 2 - 6 - 7:2
3. Narew Choroszcz 2 - 4 - 4:2
4. KS Sokoły 3 - 4 - 7:5
5. Pasja Kleosin 2 - 3 - 3:6
6. Promil Białystok 2 - 3 - 9:3
7. KS Studzianki 2 - 3 - 5:4
8. Supraślanka Supraśl 3 - 3 - 10:5
9. Znicz Suraż 2 - 0 - 0:10
10. GKS Czarni Gródek 3 - 0 - 3:19

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.