379 osób online

Podlaski futbol: terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.09.13 00:00
W najbliższy weekend (14-15.09) drużyny z Podlasia rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: Michał Kardasz

IV liga

7. kolejka

13 września

Magnat Juchnowiec Kościelny - Hetman Białystok - Odwołany z powodu obfitych opadów deszczu.

14 września

Piast Białystok - Sparta 1951 Szepietowo 0:0.

KS Wasilków - KS Śniadowo 5:0 (1:0). Bramki: Czaczkowski 22, Kobeszko 73, Butkiewicz 77, Kaczyński 78 (s), K. Rybnik 88.

Sparta Augustów - KS Michałowo 1:1 (1:0). Bramki: Haraburda 20 - Tomczyk 60.

15 września

Puszcza Hajnówka - Cresovia Siemiatycze 1:2 (0:1). Bramki: Sienkiewicz 61 - Zieliński 23 (k), 71.

Pogoń Łapy - MKS Mielnik 1:2 (0:1). Bramki: Minow 83 - Sobiczewski 39, 90.

Orzeł Kolno - Hetman Tykocin 2:2 (1:2). Bramki: Bandaogo 28, Brzeziński 44 - R. Maliszewski 38, 62.

Sokół Sokółka - Gryf Gródek 2:5 (1:2). Bramki: Woronowicz 19, Stelmaszek 70 - S. Kozłowski 3, 9, 72, Owerczuk 61, 90.

Tabela

1. KS Wasilków 7 - 21 - 19:0
2. MKS Mielnik 7 - 16 - 11:3
3. KS Michałowo 7 - 14 - 19:5
4. Sparta 1951 Szepietowo 7 - 11 - 10:5
5. Pogoń Łapy 7 - 11 - 13:9
6. Sparta Augustów 7 - 11 - 11:6
7. Cresovia Siemiatycze 6 - 8 - 9:5
8. Hetman Tykocin 7 - 8 - 9:12
9. Puszcza Hajnówka 7 - 8 - 5:8
10. Gryf Gródek 7 - 8 - 10:11
11. Sokół Sokółka 7 - 7 - 9:15
12. KS Śniadowo 7 - 7 - 8:18
13. Piast Białystok 7 - 5 - 7:10
14. Orzeł Kolno 6 - 5 - 7:16
15. Hetman Białystok 6 - 4 - 6:17
16. Magnat Juchnowiec Kościelny 6 - 4 - 4:17


Klasa Okręgowa

7. kolejka

14 września

Sudovia Szudziałowo - Włókniarz Białystok 1:3 (0:1). Bramki: Karczewski 65 - Augustynowicz 31, Draps 78, 87.

Pomorzanka Sejny - Wigry II Suwałki 3:2 (2:0). Bramki: Kuklewicz 8 (k), Łejmel 42, Tomczyk 72 - Radzio 50 (k), 68.

Rudnia Zabłudów - Victoria Jedwabne 4:2 (3:1). Bramki: Jarmoszko 15, 60, Perekitko 32, Czaban 40 - Przybylski 16, Makowski 47.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Biebrza Goniądz 9:0 (3:0). Bramki: Kułkiewicz 17, 60, Porowski 23, Pasko 34, Piszczatowski 56, 69, 78, Faszczewski 88.

Polonia Raczki - Forty Piątnica 1:2 (0:0). Bramki: Babkowski 76 - Jankowski 75 (s), Frołow 82.

15 września

Orlęta Czyżew - Gieret Giby 0:1 (0:0). Bramka: Tarlecki 80.

Krypnianka Krypno - Korona Dobrzyniewo Duże 2:3 (1:2). Bramki: Piotr Gawędzki 34, K. Orłowski 90 - Kitlas 10, 40, Ignatowski 75.

Pauza: Iskra Narew.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 6 - 16 - 34:6
2. Rudnia Zabłudów 6 - 14 - 14:6
3. Victoria Jedwabne 7 - 14 - 16:11
4. Gieret Giby 6 - 13 - 10:4
5. Pomorzanka Sejny 7 - 12 - 12:18
6. Wigry II Suwałki 7 - 11 - 11:8
7. Włókniarz Białystok 6 - 10 - 10:7
8. Krypnianka Krypno 6 - 9 - 14:16
9. Orlęta Czyżew 6 - 9 - 11:5
10. Sudovia Szudziałowo 7 - 8 - 15:18
11. Korona Dobrzyniewo Duże 6 - 7 - 10:10
12. Biebrza Goniądz 7 - 6 - 10:18
13. Forty Piątnica 7 - 3 - 5:18
14. Iskra Narew 6 - 3 - 10:30
15. Polonia Raczki 6 - 1 - 4:11


A klasa grupa 1

4. kolejka

14 września

Tur II Bielsk Podlaski - Orzeł Kleszczele 6:0 (3:0). Bramki: Pradyszczuk 4, 24, Danilewski 38, Niewiński 51, samobójcza 76, Kulikowski 85.

15 września

BKS Jagiellonia Białystok - Kolejarz Czeremcha 1:1 (0:0). Bramki: Zieliński 85 - Barwiejuk 78.

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - Iskra Wyszki 3:1 (1:1). Bramki: Starosielnik 1, 80, Jakubowski 70 - samobójcza 45.

Puszcza II Hajnówka - Pionier Brańsk 1:4 (1:2). Bramki: Czarnota 30 - Łagoda 2, 42, R. Żero 60, Topczewski 72.

Bocian Boćki - Husar Nurzec 1:5 (0:2). Bramki: M. Jakubowski 56 - Tararuj 13, P. Grzyb 17, Żornaczuk 47, M. Wielogórski 86, A. Miler 88.

Pauza: COKiS Ciechanowiec.

Tabela

1. Kolejarz Czeremcha 4 - 10 - 9:4
2. Tur II Bielsk Podlaski 3 - 9 - 14:2
3. Orzeł Kleszczele 4 - 9 - 9:8
4. Iskra Wyszki 4 - 7 - 7:6
5. Pionier Brańsk 3 - 6 - 8:4
6. Husar Nurzec 3 - 4 - 7:4
7. COKiS Ciechanowiec 3 - 3 - 4:7
8. Puszcza II Hajnówka 3 - 3 - 5:11
9. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 4 - 3 - 6:13
10. BKS Jagiellonia Białystok 3 - 1 - 2:4
11. Bocian Boćki 4 - 0 - 4:12


A klasa grupa 2

4. kolejka

14 września

Grab Janówka - Wissa II Szczuczyn 2:7 (1:3). Bramki: K. Wysocki 33, Z. Milewski 77 - Makuszewski 15, 23, Piwko 35, Słupiński 48, 55, Trambecki 63, Wesołowski 84.

Jasion Jasionówka - Podlasiak Knyszyn 5:0 (1:0). Bramki: Supiński 30, Jaromiński 60, Zawadzki 64, 75, 78.

15 września

Konar Kora Korycin - Orzeł Tykocin - Sędziowie nie dotarli na mecz. Spotkanie przełożone na środę (18.09) godz. 17.30.

Skra Wizna - Rospuda Filipów 2:0 (0:0). Bramki: Nickiewicz 49, 56.

Pauza: Pogranicze Kuźnica.

Tabela

1. Jasion Jasionówka 4 - 12 - 15:3
2. Orzeł Tykocin 3 - 9 - 5:1
3. Konar Kora Korycin 3 - 7 - 7:3
4. Skra Wizna 3 - 6 - 5:5
5. Wissa II Szczuczyn 4 - 6 - 8:13
6. Pogranicze Kuźnica 3 - 4 - 10:2
7. Rospuda Filipów 3 - 0 - 4:8
8. Grab Janówka 3 - 0 - 3:12
9. Podlasiak Knyszyn 4 - 0 - 1:11


A klasa grupa 3

4. kolejka

14 września

KS UM Krynki - Supraślanka Supraśl 4:4 (1:2). Bramki: Zuwalski 29, Palacz 66, 68, 77 - M. Świrydowicz 10, 14. Wojciechowicz, Łaskarzewski 49, Tekień 90.

Husaria Łapy - Narew Choroszcz 0:3 (0:1). Bramki: Sokół 36, Waszczuk 75, Mojsak 77.

15 września

GKS Czarni Gródek - Znicz Suraż 3:0 (1:0). Bramki: M. Treska 35, 62, 69.

Pasja Kleosin - Promil Białystok 2:1 (1:1). Bramki: Repnik 33, 77 - D. Szczęsny 26.

Pauza: KS Studzianki, KS Sokoły.

Tabela

1. Husaria Łapy 4 - 9 - 9:4
2. KS UM Krynki 3 - 7 - 11:6
3. Narew Choroszcz 3 - 7 - 7:2
4. Pasja Kleosin 3 - 6 - 5:7
5. Supraślanka Supraśl 4 - 4 - 14:9
6. KS Sokoły 3 - 4 - 7:5
7. Promil Białystok 3 - 3 - 10:5
8. KS Studzianki 2 - 3 - 5:4
9. GKS Czarni Gródek 4 - 3 - 6:19
10. Znicz Suraż 3 - 0 - 0:13

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.