889 osób online

Podlaski futbol: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich

2013.10.17 00:00
W najbliższy weekend (19-20.10) drużyny z Podlasia rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: Michał Kardasz

IV liga

13. kolejka

19 października

KS Michałowo - Sparta 1951 Szepietowo 2:0 (0:0). Bramki: Karanowski 72, 87.

Sparta Augustów - MKS Mielnik 2:1 (0:0). Bramki: Sobolewski 72, 80 - Jakubiec 64.

KS Wasilków - Cresovia Siemiatycze 1:0 (0:0). Bramka: Zieliński 70.

Hetman Tykocin - KS Śniadowo 3:1 (2:1). Bramki: Zambrzycki 3, Maliszewski 5, Hućko 64 - Stankiewicz 30.

20 października

Gryf Gródek - Hetman Białystok 0:0.

Sokół Sokółka - Piast Białystok 2:1 (1:0). Bramki: Szoda 25, Sidorowicz 60 - Ostaszewski 65.

Orzeł Kolno - Puszcza Hajnówka 2:4 (1:2). Bramki: Kiełczewski 22, Grygoriew 78 - Nakielski 23, Kozłowski 41, 63, Żabiński 90+4.

Magnat Juchnowiec Kościelny - Pogoń Łapy 0:3 (0:3). Bramki: Idrissi 1, Sipko 5, Hryniuk 11.

Tabela

1. KS Wasilków 13 - 35 - 26:1
2. Sparta Augustów 13 - 26 - 24:11
3. Cresovia Siemiatycze 13 - 26 - 28:9
4. KS Michałowo 13 - 24 - 29:15
5. Pogoń Łapy 13 - 23 - 30:13
6. MKS Mielnik 12 - 21 - 19:8
7. Gryf Gródek 13 - 21 - 21:18
8. Sparta 1951 Szepietowo 13 - 20 - 19:14
9. Puszcza Hajnówka 13 - 19 - 17:14
10. Magnat Juchnowiec Kościelny 13 - 17 - 15:27
11. KS Śniadowo 13 - 13 - 24:31
12. Hetman Tykocin 13 - 12 - 16:26
13. Sokół Sokółka 12 - 10 - 12:38
14. Hetman Białystok 13 - 9 - 15:32
15. Orzeł Kolno 13 - 7 - 16:36
16. Piast Białystok 13 - 5 - 10:28


Klasa Okręgowa

13. kolejka

19 października

Gieret Giby - Forty Piątnica 2:1 (0:0). Bramki: Piaścik 60, Tarlecki 74 - Jankowski 89.

Polonia Raczki - Pomorzanka Sejny 3:1 (2:0). Bramki: Ołowniuk 19, Kukowski 28, 85 - Łejmel 82.

Iskra Narew - Biebrza Goniądz 3:4 (1:2). Bramki: Stefanowicz 35, Babicz 77, Juzwa 88 - Jasiński 7, 69, M. Purta 43, Dekarz 60.

20 października

Korona Dobrzyniewo Duże - Wigry II Suwałki 1:2 (0:1). Bramki: Dudziński 80 - Becerra 10, Omilianowicz 64.

Orlęta Czyżew - Rudnia Zabłudów 3:2 (0:1). Bramki: Milankiewicz 61, Zalewski 71 (k), Gosiewski 90+1 - Czaban 17, Bańkowski 59.

Krypnianka Krypno - Victoria Jedwabne 3:0 (3:0). Bramki: Piotr Gawędzki 5, A. Orłowski 7, Kaczyński 45.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Włókniarz Białystok 0:1 (0:1). Bramka: Babul 42.

Pauza: Sudovia Szudziałowo.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 12 - 29 - 57:12
2. Rudnia Zabłudów 12 - 24 - 29:17
3. Krypnianka Krypno 12 - 24 - 35:27
4. Włókniarz Białystok 12 - 22 - 22:15
5. Wigry II Suwałki 12 - 22 - 19:13
6. Victoria Jedwabne 12 - 20 - 24:26
7. Gieret Giby 11 - 19 - 16:15
8. Biebrza Goniądz 12 - 18 - 30:26
9. Sudovia Szudziałowo 12 - 17 - 26:36
10. Pomorzanka Sejny 13 - 15 - 22:36
11. Orlęta Czyżew 12 - 12 - 19:20
12. Iskra Narew 12 - 11 - 25:41
13. Korona Dobrzyniewo Duże 12 - 9 - 13:23
14. Forty Piątnica 12 - 8 - 16:29
15. Polonia Raczki 12 - 6 - 11:28


A klasa grupa 1

9. kolejka

19 października

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - BKS Jagiellonia Białystok 2:4 (0:4). Bramki: Jakubowski 60, Leoniuk 70 - Borowski 13, Papiernik 24, Adamski 38, Kulhawik 44.

20 października

Iskra Wyszki - Orzeł Kleszczele 2:1 (2:0). Bramki: D. Wasilewski 35, 45 - Szklaruk 60.

Husar Nurzec - Pionier Brańsk 1:0 (0:0). Bramka: P. Grzyb 65.

COKiS Ciechanowiec - Puszcza II Hajnówka 8:0 (4:0). Bramki: Olszewski 10, 15, 30, Binaś 20, 75, Jurek 55, 65, Murawski 86.

Bocian Boćki - Tur II Bielsk Podlaski 0:3 (0:1). Bramki: Hryniewicki 25, 55, Daniłowski 67.

Pauza: Kolejarz Czeremcha.

Tabela

1. Tur II Bielsk Podlaski 8 - 22 - 26:4
2. Kolejarz Czeremcha 8 - 17 - 25:7
3. Orzeł Kleszczele 8 - 16 - 19:12
4. COKiS Ciechanowiec 8 - 14 - 24;15
5. Husar Nurzec 8 - 14 - 17:7
6. Iskra Wyszki 8 - 10 - 13:17
7. Pionier Brańsk 7 - 9 - 13:26
8. Bocian Boćki 8 - 6 - 14:20
9. Puszcza II Hajnówka 8 - 6 - 6:26
10. BKS Jagiellonia Białystok 7 - 6 - 14:17
11. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 8 - 3 - 11:31


A klasa grupa 2

9. kolejka

19 października

Konar Kora Korycin - Skra Wizna 3:1 (3:0). Bramki: Popowski 10, 20, Ł. Świenc 30 - Rutkowski 60.

20 października

Podlasiak Knyszyn - Grab Janówka 2:2 (2:2). Bramki: Konopko 20, Wnorowski 35 (k) - W. Tylman 7, 30.

Orzeł Tykocin - Pogranicze Kuźnica 1:4 (0:2). Bramki: Chojnowski 55 - B. Słoma 2, Yuiko 41, Doroszczyk 49, Andrzejewski 52.

Wissa II Szczuczyn - Rospuda Filipów 0:2 (0:2). Bramki: Gwiazdowski 10, 25.

Pauza: Jasion Jasionówka.

Tabela

1. Pogranicze Kuźnica 8 - 19 - 37:5
2. Jasion Jasionówka 6 - 18 - 32:4
3. Orzeł Tykocin 7 - 16 - 14:11
4. Konar Kora Korycin 8 - 16 - 24:17
5. Skra Wizna 8 - 12 - 18:21
6. Rospuda Filipów 8 - 10 - 19:14
7. Wissa II Szczuczyn 8 - 6 - 13:36
8. Grab Janówka 7 - 1 - 7:36
9. Podlasiak Knyszyn 8 - 1 - 5:25


A klasa grupa 3

9. kolejka

20 października

Narew Choroszcz - Promil Białystok 3:1 (2:1). Bramki: Kołodko 6, Waszczuk 16, Fiedorczuk 85 - Andzielewicz 4 (k).

KS Studzianki - Supraślanka Supraśl 2:5 (1:2). Bramki: Rakicki 28, Urbanek 75 - Wójcicki 19, Hermanowski 39, 86, Świrydowicz 53, Tekień 60.

Husaria Łapy - GKS Czarni Gródek 1:7 (1:3). Bramki: Piszczatowski 15 - Treska 20, 29, 45, 60, 69, 85, Bajkowski 88.

KS Sokoły - KS UM Krynki 2:4 (1:3). Bramki: Witkowski 6, Rząca 80 - Palacz 23, 34, 42, Ł. Szymanowicz 85 (k).

Pauza: Znicz Suraż, Pasja Kleosin.

Tabela

1. KS UM Krynki 8 - 22 - 38:9
2. Pasja Kleosin 7 - 15 - 11:10
3. Narew Choroszcz 8 - 14 - 17:13
4. Supraślanka Supraśl 8 - 12 - 26:14
5. GKS Czarni Gródek 8 - 12 - 19:26
6. KS Studzianki 7 - 9 - 10:20
7. Husaria Łapy 7 - 9 - 12:14
8. Promil Białystok 7 - 7 - 21:11
9. KS Sokoły 7 - 7 - 12:13
10. Znicz Suraż 7 - 0 - 3:39

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.