651 osób online

Podlaski futbol: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich

2013.10.24 00:00
W najbliższy weekend (26-27.10) drużyny z Podlasia rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: Michał Kardasz

IV liga

14. kolejka

26 października

Piast Białystok - Magnat Juchnowiec Kościelny 1:0 (0:0). Bramki: Tomaszuk 72.

KS Wasilków - Sokół Sokółka 3:1 (0:1). Bramki: Romaniuk 62, Gliński 68, Zieliński 80 - Szoda 10.

27 października

Puszcza Hajnówka - Sparta Augustów 0:1 (0:1). Bramka: Haraburda 40.

Cresovia Siemiatycze - Gryf Gródek 1:0 (0:0). Bramka: Zalewski 90.

Sparta 1951 Szepietowo - Hetman Tykocin 3:2 (2:2). Bramki: Ptaszyński 38, 45, Jamiołkowski 61 - samobójcza 4, Hryszko 24.

MKS Mielnik - KS Michałowo 3:1 (1:1). Bramki: Borzym 6, Sobiczewski 57, 86 - Bernatowicz 17 (k).

KS Śniadowo - Hetman Białystok 2:2 (0:2). Bramki: Brzozowski 74 (k), D. Szabłowski 81 - Korbus 5, Sienkiewicz 9.

Pogoń Łapy - Orzeł Kolno 1:0 (1:0). Bramka: Halicki 2.

Tabela

1. KS Wasilków 14 - 38 - 29:2
2. Sparta Augustów 14 - 29 - 25:11
3. Cresovia Siemiatycze 14 - 29 - 29:9
4. Pogoń Łapy 14 - 26 - 31:13
5. MKS Mielnik 13 - 24 - 22:9
6. KS Michałowo 14 - 24 - 30:18
7. Sparta 1951 Szepietowo 14 - 23 - 22:16
8. Gryf Gródek 14 - 21 - 21:19
9. Puszcza Hajnówka 14 - 19 - 17:15
10. Magnat Juchnowiec Kościelny 14 - 17 - 15:28
11. KS Śniadowo 14 - 14 - 26:33
12. Hetman Tykocin 14 - 12 - 18:29
13. Hetman Białystok 14 - 10 - 17:34
14. Sokół Sokółka 13 - 10 - 13:41
15. Piast Białystok 14 - 8 - 11:28
16. Orzeł Kolno 14 - 7 - 16:37


Klasa Okręgowa

14. kolejka

26 października

Pomorzanka Sejny - Orlęta Czyżew 1:2 (1:1). Bramki: Zawadzki 45 - Wojno 16, 89.

Biebrza Goniądz - Gieret Giby 0:3 (0:0). Bramki: Mickiewicz 40, 82, Pieślak 60.

Wigry II Suwałki - Iskra Narew 7:2 (3:2). Bramki: Pomian 15, 61, 89, Becerra 35, Słowicki 44, Jegliński 75, Omilianowicz 79 - Kieżel 27, 41.

27 października

Włókniarz Białystok - Forty Piątnica 5:1 (4:0). Bramki: Łoś 4, Babul 6, 49, Lisowski 24, 32 - Kwiatkowski 80.

Victoria Jedwabne - Korona Dobrzyniewo Duże 5:0 (2:0). Bramki: Makowski 24, Przybylski 30, 78, 83, Pustułka 78.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Polonia Raczki 5:1 (2:1). Bramki: Warakomski 20, Porowski 40, 48, 76, Brokowski 84 - Ostaszewski 2.

Sudovia Szudziałowo - Krypnianka Krypno 0:5 (0:1) Bramki: A. Orłowski 9, 90+1, Cybulko 57, 68, 72.

Pauza: Rudnia Zabłudów.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 13 - 32 - 62:13
2. Krypnianka Krypno 13 - 27 - 40:27
3. Włókniarz Białystok 13 - 25 - 27:16
4. Wigry II Suwałki 13 - 25 - 26:15
5. Rudnia Zabłudów 12 - 24 - 29:17
6. Victoria Jedwabne 13 - 23 - 29:26
7. Gieret Giby 12 - 22 - 19:15
8. Biebrza Goniądz 13 - 18 - 30:29
9. Sudovia Szudziałowo 13 - 17 - 26:41
10. Orlęta Czyżew 13 - 15 - 21:21
11. Pomorzanka Sejny 14 - 15 - 23:38
12. Iskra Narew 13 - 11 - 27:48
13. Korona Dobrzyniewo Duże 13 - 9 - 13:28
14. Forty Piątnica 13 - 8 - 17:34
15. Polonia Raczki 13 - 6 - 12:33


A klasa grupa 1

10. kolejka

27 października

Puszcza II Hajnówka - Bocian Boćki 3:1 (2:0). Bramki: Czarnota 43, R. Langa 43, Drywulski 86 - Cylwik 74.

Pionier Brańsk - COKiS Ciechanowiec 0:5 (0:1). Bramki: Olszewski 43, 70, samobójcza 51, Jurek 60, Niemyjski 80.

Tur II Bielsk Podlaski - Błyskawica Dubicze Cerkiewne 1:0 (0:0). Bramka: Olszewski 87 (k).

Orzeł Kleszczele - Husar Nurzec 0:4 (0:1). Bramki: Żornaczuk 32, Nikiforuk 51, 67, Gronowski 60.

Kolejarz Czeremcha - Iskra Wyszki 7:0 (5:0). Bramki: Kaliszewicz 32, Barwiejuk 35, 44, 86, M. Aleksiejuk 40, Niedźwiecki 43, Samosiuk 70.

Pauza: BKS Jagiellonia Białystok.

Tabela

1. Tur II Bielsk Podlaski 9 - 25 - 27:4
2. Kolejarz Czeremcha 9 - 20 - 32:7
3. COKiS Ciechanowiec 9 - 17 - 29:15
4. Husar Nurzec 9 - 17 - 21:7
5. Orzeł Kleszczele 9 - 16 - 19:16
6. Iskra Wyszki 9 - 10 - 13:24
7. Pionier Brańsk 8 - 9 - 13:31
8. Puszcza II Hajnówka 9 - 9 - 9:27
9. Bocian Boćki 9 - 6 - 15:23
10. BKS Jagiellonia Białystok 7 - 6 - 14:17
11. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 9 - 3 - 11:32


A klasa grupa 2

5. kolejka

27 października

Orzeł Tykocin - Jasion Jasionówka 1:5 (0:1). Bramki: Chojnowski 84 - Bieniasz 32, 90+1, Zawadzki 66 (k), Jaromiński 89, Werda 90+4.

Tabela

1. Jasion Jasionówka 7 - 21 - 37:5
2. Pogranicze Kuźnica 8 - 19 - 37:5
3. Orzeł Tykocin 8 - 16 - 15:16
4. Konar Kora Korycin 8 - 16 - 24:17
5. Skra Wizna 8 - 12 - 18:21
6. Rospuda Filipów 8 - 10 - 19:14
7. Wissa II Szczuczyn 8 - 6 - 13:36
8. Grab Janówka 7 - 1 - 7:36
9. Podlasiak Knyszyn 8 - 1 - 5:25


A klasa grupa 3

10. kolejka

26 października

Supraślanka Supraśl - KS Sokoły 1:1 (0:0). Bramki: J. Świrydowicz 70 - Ochocki 90.

27 października

Promil Białystok - KS Studzianki 4:3 (1:2). Bramki: Niwiński 6, Jaszczołt 46, 80, Andzielewicz 72 - T. Łazewski 16, Urbanek 45, Jabłonowski 54.

Znicz Suraż - Narew Choroszcz 0:3 (0:1). Bramki: Rećko 22, Garkowski 55, Popławski 75.

Pasja Kleosin - Husaria Łapy 4:1 (3:0). Bramki: Radzymiński 25, Antosiewicz 37, Średziński 44, Bańkowski 50 - Czaczkowski 65.

Pauza: KS UM Krynki, GKS Czarni Gródek.

Tabela

1. KS UM Krynki 8 - 22 - 38:9
2. Pasja Kleosin 8 - 18 - 15:11
3. Narew Choroszcz 9 - 17 - 20:13
4. Supraślanka Supraśl 9 - 13 - 27:15
5. GKS Czarni Gródek 8 - 12 - 19:26
6. Promil Białystok 8 - 10 - 25:14
7. KS Studzianki 8 - 9 - 13:24
8. Husaria Łapy 8 - 9 - 13:18
9. KS Sokoły 8 - 8 - 13:14
10. Znicz Suraż 8 - 0 - 3:42

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.