803 osób online

Podlaski futbol: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich

2013.10.31 00:00
W najbliższy weekend (2-3.11) drużyny z Podlasia rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: M. Kardasz

IV liga

15. kolejka

31 października

Magnat Juchnowiec Kościelny - KS Wasilków 0:5 (0:2). Bramki: Romaniuk 30, Zieliński 40, 65, J. Czaczkowski 70, 90.

2 listopada

Hetman Białystok - Sparta 1951 Szepietowo 0:4 (0:1). Bramki: Mioduszewski 37, Kowalczyk 48, samobójcza 69, Truszkowski 90.

Gryf Gródek - KS Śniadowo 1:0 (0:0). Bramka: Baranowski 88.

Sparta Augustów - Pogoń Łapy 1:1 (1:0) Bramki: Sobolewski 40 - Idrissi 70.

3 listopada

Sokół Sokółka - Cresovia Siemiatycze 1:4 (1:1). Bramki: Gierc 13 (s) - Zalewski 32, 86, 89, Leszczyński 67.

Orzeł Kolno - Piast Białystok 1:1 (0:0). Bramki: Sadowski 49 - Kamiński 56.

KS Michałowo - Puszcza Hajnówka 1:0 (0:0). Bramka: Broniszewski 61.

Hetman Tykocin - KS Mielnik 1:3 (0:1). Bramki: Maliszewski 68 - P. Kamiński 38, Jakubiec 53, Gołubkiewicz 83.

Tabela

1. KS Wasilków 15 - 41 - 34:2
2. Cresovia Siemiatycze 15 - 32 - 33:10
3. Sparta Augustów 15 - 30 - 26:12
4. MKS Mielnik 14 - 27 - 25:10
5. Pogoń Łapy 15 - 27 - 32:14
6. KS Michałowo 15 - 27 - 31:18
7. Sparta 1951 Szepietowo 15 - 26 - 26:16
8. Gryf Gródek 15 - 24 - 22:19
9. Puszcza Hajnówka 15 - 19 - 17:16
10. Magnat Juchnowiec Kościelny 15 - 17 - 15:33
11. KS Śniadowo 15 - 14 - 26:34
12. Hetman Tykocin 15 - 12 - 19:32
13. Hetman Białystok 15 - 10 - 17:38
14. Sokół Sokółka 14 - 10 - 14:45
15. Piast Białystok 15 - 9 - 12:29
16. Orzeł Kolno 15 - 8 - 17:38


Klasa Okręgowa

15. kolejka

2 listopada

Gieret Giby - Wigry II Suwałki 5:0 (3:0). Bramki: Pieślak 6, Kubas 12, Mickiewicz 30, 60, Śliwiński 68 (k).

3 listopada

Korona Dobrzyniewo Duże - Sudovia Szudziałowo 4:1 (1:0). Bramki: Wróblewski 20, Kitlas 56, 90+1, Jamiołkowski 89 - Tokarewicz 80.

Polonia Raczki - Włókniarz Białystok 1:1 (1:0). Bramki: Kukowski 43 - Draps 49.

Orlęta Czyżew - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:4 (0:2). Bramki: Milankiewicz 65 (k) - Porowski 37, 80, Piszczatowski 40, 56.

Krypnianka Krypno - Rudnia Zabłudów 0:2 (0:2). Bramki: Obukowicz 22, 33.

Forty Piątnica - Biebrza Goniądz 3:2 (1:2). Bramki: Kapelewski 2, Gosk 85, 90 - Chrzanowski 17, Jasiński 23.

Iskra Narew - Victoria Jedwabne 5:0 (2:0). Bramki: Przeździak 19, 50, Juzwa 44, Korolko 75, 90.

Pauza: Pomorzanka Sejny.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 14 - 35 - 66:14
2. Rudnia Zabłudów 13 - 27 - 31:17
3. Krypnianka Krypno 14 - 27 - 40:29
4. Włókniarz Białystok 14 - 26 - 28:17
5. Gieret Giby 13 - 25 - 24:15
6. Wigry II Suwałki 14 - 25 - 26:20
7. Victoria Jedwabne 14 - 23 - 29:31
8. Biebrza Goniądz 14 - 18 - 32:32
9. Sudovia Szudziałowo 14 - 17 - 27:45
10. Orlęta Czyżew 14 - 15 - 22:25
11. Pomorzanka Sejny 14 - 15 - 23:38
12. Iskra Narew 14 - 14 - 32:48
13. Korona Dobrzyniewo Duże 14 - 12 - 17:29
14. Forty Piątnica 14 - 11 - 20:36
15. Polonia Raczki 14 - 7 - 13:34


A klasa grupa 1

11. kolejka

2 listopada

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - Puszcza II Hajnówka 2:1 (1:0). Bramki: Maciuka 35, Awksietijuk 68 - Drywulski 82.

3 listopada

BKS Jagiellonia Białystok - Tur II Bielsk Podlaski 1:5 (1:3). Bramki: Popławski 16 (k) - Berg 5, Bierżyn 35, Wojszkowicz 40, Niewiński 55, Popiołek 70.

Husar Nurzec - Kolejarz Czeremcha 0:0.

Bocian Boćki - Pionier Brańsk 1:0 (1:0). Bramka: M. Jakubowski 32,

COKiS Ciechanowiec - Orzeł Kleszczele 0:0.

Pauza: Iskra Wyszki.

Tabela

1. Tur II Bielsk Podlaski 10 - 28 - 32:5
2. Kolejarz Czeremcha 10 - 21 - 32:7
3. COKiS Ciechanowiec 10 - 18 - 29:15
4. Husar Nurzec 10 - 18 - 21:7
5. Orzeł Kleszczele 10 - 17 - 19:16
6. Iskra Wyszki 9 - 10 - 13:24
7. Pionier Brańsk 9 - 9 - 13:32
8. Bocian Boćki 10 - 9 - 16:23
9. Puszcza II Hajnówka 10 - 9 - 10:29
10. BKS Jagiellonia Białystok 8 - 6 - 15:22
11. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 10 - 6 - 13:33


A klasa grupa 3

11. kolejka

2 listopada

Pasja Kleosin - GKS Czarni Gródek 2:3 (0:1). Bramki: Pańkowski 59, 62, 90+2 (k) - Treska 10, Murach 90+3.

3 listopada

KS Studzianki - Znicz Suraż 7:0 (3:0). Bramki: Doroszko 7, 65, T. Łazewski 10, Urbanek 20, samobójcza 55, Radziszewski 80, Radinović 88 (k).

KS Sokoły - Promil Białystok 1:2 (0:2). Bramki: Polowczyk 88 - Andzielewicz 12, Daniluk 14.

Husaria Łapy - KS UM Krynki 0:3 (0:1). Bramki: Parfieńczyk 17, K. Stefanowicz 88 (k), Ł. Szymanowicz 90.

Pauza: Supraślanka Supraśl, Narew Choroszcz.

Tabela

1. KS UM Krynki 9 - 25 - 41:9
2. Pasja Kleosin 9 - 21 - 18:13
3. Narew Choroszcz 9 - 17 - 20:13
4. Promil Białystok 9 - 13 - 27:15
5. Supraślanka Supraśl 9 - 13 - 27:15
6. GKS Czarni Gródek 9 - 12 - 21:29
7. KS Studzianki 9 - 12 - 20:24
8. Husaria Łapy 9 - 9 - 13:21
9. KS Sokoły 9 - 8 - 14:16
10. Znicz Suraż 9 - 0 - 3:49

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.