634 osób online

Podlaski futbol: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich

2013.11.07 00:00
W najbliższy weekend (9-10.11) drużyny z Podlasia rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: M. Kardasz

Sprawdź wyniki pozostałych spotkań piłkarskich

IV liga

16. kolejka

9 listopada

Hetman Białystok - MKS Mielnik 1:0 (0:0). Bramka: Małaszewski 48.

Piast Białystok - Sparta Augustów 1:4 (0:2). Bramki: Kateusz 65 - Wilczewski 22 (k), Stasiński 25, 75, Sobolewski 60.

KS Michałowo - Pogoń Łapy 2:2 (1:1). Bramki: Doroszko 30, Kossyk 75 - Minow 7, 47.

Gryf Gródek - Sparta 1951 Szepietowo 0:0.

Orzeł Kolno - KS Wasilków 0:5 (0:1). Bramki: Godlewski 3, 60, J. Czaczkowski 55, 70, Zeliński 65.

Magnat Juchnowiec Kościelny - Sokół Sokółka 1:2 (1:1). Bramki: Grześ 1 - Czaplejewicz 5, K. Kul 90.

10 listopada

Cresovia Siemiatycze - KS Śniadowo 3:1 (1:0). Bramki: Zalewski 9, Niewiarowski 82, Jurczuk 87 - Żebrowski 60.

Hetman Tykocin - Puszcza Hajnówka 1:4 (1:1). Bramki: Maliszewski 9 - R. Langa 15, 68, A. Langa 78, Hudoń 87.

Tabela

1. KS Wasilków 16 - 44 - 39:2
2. Cresovia Siemiatycze 16 - 35 - 36:11
3. Sparta Augustów 16 - 33 - 30:13
4. MKS Mielnik 16 - 30 - 28:11
5. Pogoń Łapy 16 - 28 - 34:16
6. KS Michałowo 16 - 28 - 33:20
7. Sparta 1951 Szepietowo 16 - 27 - 26:16
8. Gryf Gródek 16 - 25 - 22:19
9. Puszcza Hajnówka 16 - 22 - 21:17
10. Magnat Juchnowiec Kościelny 16 - 17 - 16:35
11. KS Śniadowo 16 - 14 - 27:37
12. Hetman Białystok 16 - 13 - 18:38
13. Sokół Sokółka 16 - 13 - 16:49
14. Hetman Tykocin 16 - 12 - 20:36
15. Piast Białystok 16 - 9 - 13:33
16. Orzeł Kolno 16 - 8 - 17:43


Klasa Okręgowa

16. kolejka

9 listopada

Gieret Giby - Victoria Jedwabne 3:0 (1:0). Bramki: Pieślak 35, 65, Piaścik 50.

Forty Piątnica - Wigry II Suwałki 6:2 (5:0). Bramki: Frołow 7, Kanadys 11, Chrzanowski 17, 30, 40, 65 - Liszewski 60, 90.

Krypnianka Krypno - Pomorzanka Sejny 2:0 (2:0). Bramki: Piotr Gawędzki 4, Kaczyński 40.

10 listopada

Korona Dobrzyniewo Duże - Rudnia Zabłudów 2:1 (1:0). Bramki: Szymański 16, samobójcza 90+2 - Leończuk 83.

Iskra Narew - Sudovia Szudziałowo 1:1 (1:0). Bramki: Przeździak 11 - Białoboki 75.

Orlęta Czyżew - Polonia Raczki 4:1 (1:0). Bramki: Milankiewicz 10, 83, 90, Godlewski 75 - D. Ostaszewski 90.

Włókniarz Białystok - Biebrza Goniądz 3:0 (0:0). Bramki: Czerniawski 64 (k), Babul 76, Lisowski 85.

Pauza: Ruch Wysokie Mazowieckie.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 14 - 35 - 66:14
2. Rudnia Zabłudów 15 - 30 - 35:19
3. Krypnianka Krypno 15 - 30 - 42:29
4. Włókniarz Białystok 15 - 29 - 31:17
5. Gieret Giby 15 - 28 - 27:18
6. Wigry II Suwałki 15 - 25 - 28:26
7. Victoria Jedwabne 15 - 23 - 29:34
8. Sudovia Szudziałowo 15 - 18 - 28:46
9. Biebrza Goniądz 15 - 18 - 32:35
10. Orlęta Czyżew 15 - 18 - 26:26
11. Korona Dobrzyniewo Duże 15 - 15 - 19:30
12. Pomorzanka Sejny 15 - 15 - 23:40
13. Iskra Narew 15 - 15 - 33:49
14. Forty Piątnica 15 - 14 - 26:38
15. Polonia Raczki 15 - 7 - 14:38


A klasa grupa 1

2. kolejka

11 listopada

Pionier Brańsk - BKS Jagiellonia Białystok 1:4 (0:2). Bramki: Żoch 85 - Papiernik 19, Śliwonik 45, Mikiciuk 72, Doroszko 82.

Tabela

1. Tur II Bielsk Podlaski 10 - 28 - 32:5
2. Kolejarz Czeremcha 10 - 21 - 32:7
3. Husar Nurzec 10 - 18 - 22:7
4. Orzeł Kleszczele 10 - 17 - 19:16
5. COKiS Ciechanowiec 10 - 15 - 24:18
6. Iskra Wyszki 9 - 13 - 16:23
7. Pionier Brańsk 10 - 12 - 17:31
8. Bocian Boćki 10 - 9 - 16:23
9. BKS Jagiellonia Białystok 9 - 9 - 19:23
10. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 10 - 6 - 13:33
11. Puszcza II Hajnówka 10 - 6 - 9:33

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.