728 osób online

Podlaski futbol: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich

2013.11.14 00:00
W najbliższy weekend (16-17.11) na Podlasiu rozegrane zostaną mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: M. Kardasz

IV liga

17. kolejka

16 listopada

Piast Białystok - KS Michałowo 1:2 (1:1). Bramki: Cichoń 34 - Tomczyk 20, Rybołowicz 81.

Sparta 1951 Szepietowo - KS Śniadowo 1:0 (0:0). Bramka: Kowalczyk 80.

Puszcza Hajnówka - Hetman Białystok 1:1 (1:0). Bramki: Nakielski 33 - Żyliński 90.

KS Wasilków - Sparta Augustów 2:0 (1:0). Bramki: Zieliński 3, 64.

Magnat Juchnowiec Kościelny - Cresovia Siemiatycze 0:3 (0:2). Bramki: Badowiec 42, samobójcza 45, Jurczuk 83.

17 listopada

MKS Mielnik - Gryf Gródek 2:2 (1:2). Bramki: Sobiczewski 12, 82 - M. Grygoruk 8, Laskowski 41 (k).

Pogoń Łapy - Hetman Tykocin 3:1 (0:1). Bramki: Mierzwiński 50, 56, Minow 71 (k) - R. Maliszewski 23.

Sokół Sokółka - Orzeł Kolno 8:2 (0:0). Bramki: Stelmaszek 50, Szoda 52, 60, Dzienis 57, D. Tochwin 75, M. Tochwin 85, Woronowicz 88, 90 - Brzeziński 52, Ossowski 89.

Tabela

1. KS Wasilków 17 - 47 - 41:2
2. Cresovia Siemiatycze 17 - 38 - 39:11
3. Sparta Augustów 17 - 33 - 30:15
4. MKS Mielnik 17 - 31 - 30:13
5. Pogoń Łapy 17 - 31 - 37:17
6. KS Michałowo 17 - 31 - 35:21
7. Sparta 1951 Szepietowo 17 - 30 - 27:16
8. Gryf Gródek 17 - 26 - 24:21
9. Puszcza Hajnówka 17 - 23 - 22:18
10. Magnat Juchnowiec Kościelny 17 - 17 - 16:38
11. Sokół Sokółka 17 - 16 - 24:51
12. Hetman Białystok 17 - 14 - 19:39
13. KS Śniadowo 17 - 14 - 27:38
14. Hetman Tykocin 17 - 12 - 21:39
15. Piast Białystok 17 - 9 - 14:35
16. Orzeł Kolno 17 - 8 - 19:51


Klasa Okręgowa

17. kolejka

16 listopada

Iskra Narew - Rudnia Zabłudów 0:2 (0:1). Bramki: Czaban 44, Perekitko 80.

Pomorzanka Sejny - Korona Dobrzyniewo Duże 4:2 (1:1). Bramki: Łejmel 25, Kowalewski 50, Zawadzki 60, samobójcza 68 - T. Adamski 31, Jamiołkowski 90+3 (k).

17 listopada

Orlęta Czyżew - Włókniarz Białystok 0:0.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Krypnianka Krypno 4:0 (3:0). Bramki: Warakomski 9, Ferenc 36, Porowski 45, Piszczatowski 46.

Sudovia Szudziałowo - Gieret Giby 1:2 (1:1). Bramki: Lickiewicz 40 - Żybura 28, Mickiewicz 59.

Wigry II Suwałki - Biebrza Goniądz - przełożony na wiosnę.

Victoria Jedwabne - Forty Piątnica 3:2 (1:0). Bramki: Kossakowski 28, 85, Sowa 47 - Sawko 60, 89.

Pauza: Polonia Raczki.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 15 - 38 - 70:14
2. Rudnia Zabłudów 16 - 33 - 37:19
3. Gieret Giby 16 - 31 - 29:19
4. Krypnianka Krypno 16 - 30 - 42:33
5. Włókniarz Białystok 16 - 30 - 31:17
6. Victoria Jedwabne 16 - 26 - 32:36
7. Wigry II Suwałki 15 - 25 - 28:26
8. Orlęta Czyżew 16 - 19 - 26:26
9. Biebrza Goniądz 15 - 18 - 32:35
10. Sudovia Szudziałowo 16 - 18 - 29:48
11. Pomorzanka Sejny 16 - 18 - 27:42
12. Iskra Narew 16 - 15 - 33:51
13. Korona Dobrzyniewo Duże 16 - 15 - 21:34
14. Forty Piątnica 16 - 14 - 28:41
15. Polonia Raczki 15 - 7 - 14:38


A klasa grupa 1

5. kolejka

17 listopada

Iskra Wyszki - BKS Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1). Bramki: P. Głowicki 32 (k), 69.

Tabela

1. Tur II Bielsk Podlaski 10 - 28 - 32:5
2. Kolejarz Czeremcha 10 - 21 - 32:7
3. Husar Nurzec 10 - 18 - 22:7
4. Orzeł Kleszczele 10 - 17 - 19:16
5. COKiS Ciechanowiec 10 - 15 - 24:18
6. Iskra Wyszki 10 - 13 - 16:25
7. BKS Jagiellonia Białystok 10 - 12 - 21:23
8. Pionier Brańsk 10 - 12 - 17:31
9. Bocian Boćki 10 - 9 - 16:23
10. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 10 - 6 - 13:33
11. Puszcza II Hajnówka 10 - 6 - 9:33

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.