749 osób online

Półkolonie z TechnoSową Lato2019

dodane dnia: 2019-06-14 przez: cmg01
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy:
2019-06-24 - 2019-08-30
Półkolonie z TechnoSową LATO 2019

W programie m.in.:
- zabawy i zajęcia sportowo-rekreacyjne na świeżym powietrzu
- warsztaty plastyczne, muzyczne, kulinarne
- doświadczenia przyrodnicze
- zajęcia rozwijające zmysły
- odkrywanie leśnych skarbów, zabawy w podchody i wiele innych...

Miejsce: ul.Paderewskiego
(prywatny,ogrodzony teren położony w bliskim sąsiedztwie lasu Turczyńskiego, Nowe Miasto, do dyspozycji dzieci cztery pracownie w mobilnych domkach).
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na półkolonie letnie.
Gwarantujemy opiekę pod okiem wykwalifikowanej kadry w godzinach od 8:00-16:00.

Godziny posiłków:
• Śniadanie – 8:30 - 9:00
• Obiad – 12:00 - 12.30
• Podwieczorek – 15:00 - 15:30

(przekąski między posiłkami oraz stały dostęp do wody pitnej)
Wiek: 5-12 lat (podział na grupy wiekowe 5-7 lat, 8-12 lat)
Cena: 460 zł*
(cena obejmuje: całodzienną opiekę, wyżywienie, ubezpieczenie)
*zniżki przy zapisie na drugi turnus oraz dla rodzeństwa

TURNUS I 24-28.06.2019
TURNUS II 1-5.07.2019
TURNUS III 8-12.07.2019
TURNUS IV 15-19.07.2019
TURNUS V 22-26.07.2019
TURNUS VI 29.07-2.08.2019
TURNUS VII 5-9.08.2019
TURNUS VIII 19-23.08.2019
TURNUS IX 26-30.08.2019


Szczegółowe informacje i zapisy: tel. 577 650 780 www.technosowa.pl,
e-mail: biuro@technosowa.pl
oraz w sekretariacie szkoły: Akademii Sukcesu „Nasza Szkoła” w godz.: 8:00-16:00
ul. Ks.Abp. Edwarda Kisiela 8
15-361 Białystok tel. 85 742 34 57

DZIEŃ TYGODNIA GODZINY TEMATYKA ZAJĘĆ

poniedziałek
- 9:30-11:30 - „Zabawy kreatywne-ogólnorozwojowe ćwiczenia”
(m.in.:zabawy integracyjne z chustą animacyjną oraz ćwiczenia i zabawy Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, tworzenie ścieżek sensorycznych na świeżym powietrzu-pobudzanie zmysłów dotyku, rozpoznawanie różnorodnej faktury)
- 13:00-14:30 - „Eksperymenty i zajęcia przyrodnicze”
(m.in.:obserwacja otaczającej przyrody, zbieranie i tworzenie kolekcji znalezionych wcześniej leśnych okazów, analizy pod mikroskopem,doświadczenia z wodą)

wtorek
- 9:30-11:30 - „od nasionka do rośliny”
(zasady hodowli i pielęgnacji roślin oraz założenie eksperymentalnej szkółki)
- 13:00-14:30 - „Zagadka niezwykłych kolorów”
(m.in.:tworzenie przestrzennych mandali, zabawa farbami oraz masami typu:plastelina, glina,)

środa
- 9:30-11:30 - „zabawa w podchody”
(przygotowanie strategii gry oraz materiałów, podział
na zespoły, omówienie zasad bezpiecznej zabawy w terenie)
- 13:00-14:30 - „czytanie pod chmurką”
(poznawanie niezwykłych przygód leśnych stworzeń i innych ciekawych bohaterów)
„ruch to zdrowie”
(m.in.:gry i zabawy zespołowe,tworzenie budowli z piasku,bańki mydlane)

czwartek
- 9:30-11:30 - „Warsztaty kulinarne”
(zasady zdrowego żywienia i komponowania posiłków, samodzielne wykonanie zdrowych przysmaków)
- 13:00-14:30 - „teatr cieni na świeżym powietrzu-projekt”
(m.in.:wspólne opracowanie scenariusza, wykonanie sylwet do przedstawienia oraz scenografii, zabawa z cieniem)

piątek
- 9:30-11:30 - „dzień indian”
(charakteryzacja-tworzenie indiańskiego stroju, malowanie twarzy, wymyślanie i nadanie indiańskich imion, wspólne wykonanie totemu oraz tipi, zdobywanie indiańskich sprawności, tor przeszkód)

Jeżeli warunki atmosferyczne będą niekorzystne i nie pozwolą nam na zorganizowanie czasu na zewnątrz zaproponujemy zajęcia w naszych mobilnych pracowniach.
Informujemy, że w planie mogą nastąpić zmiany wynikające z sytuacji niezależnych od organizatora
Miejsce imprezy
Akademia Języków Obcych Queen
ul. Ks. Abp E. Kisiela 8
15-378 Białystok

 Patronujemy
Polecamy lokal
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.