Polska z Pazdanem w składzie gromi Gruzję [ZDJĘCIA]

2015.06.13 00:00
Michał Pazdan z Jagiellonii Białystok rozegrał 90 minut w wygranym meczu el. ME 2016 przeciwko Gruzji. Podopieczni Adama Nawałki wygrali 4:0.
Mecz el. ME 2016 Polska-Gruzja na Stadionie Narodowym

Polska po trzech golach Roberta Lewandowskiego i jednym Arkadiusza Milika wygrała 4:0, choć do przerwy wynik był bezbramkowy. Dzięki temu zwycięstwu, Reprezentacja Polski z czternastoma punktami umocniła się na pierwszym miejscu tabeli grupy D.

Obrońca żółto-czerwonych - Michał Pazdan - zagrał bardzo dobre spotkanie i został zmieniony w końcówce meczu przez Marcina Komorowskiego.

Polska - Gruzja 4:0 (1:0)
Bramki: Milik 62', Lewandowski 89', 90', 90'

Polska: 22. Łukasz Fabiański - 20. Łukasz Piszczek, 4. Łukasz Szukała, 15. Michał Pazdan (90, 3. Marcin Komorowski), 13. Maciej Rybus - 11. Kamil Grosicki (80, 6. Tomasz Jodłowiec), 5. Krzysztof Mączyński, 8. Grzegorz Krychowiak, 7. Arkadiusz Milik, 17. Sławomir Peszko (64, 16. Jakub Błaszczykowski) - 9. Robert Lewandowski.

Gruzja: 1. Giorgi Loria - 2. Ucza Lobżanidze, 4. Guram Kaszia, 5. Aleksandre Amisulaszwili, 21. Lasza Dwali, 22. Giorgi Nawalowski - 9. Tornike Okriaszwili (46, 8. Murtaz Dauszwili), 19. Sandro Kobachidze (76, 14. Baczana Cchadadze), 10. Dżano Ananidze, 7. Waleri Kazaiszwili - 17. Mate Wacadze (63, 11. Giorgi Czanturia).