Rozpędzony KS Szczypiorniak rozgromił rywala

2016.12.19 11:20
Zawodnicy KS Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka rozbili w zaległym spotkaniu II ligi zespół ROKiS Radzymin 37:16 i do wigilijnego stołu zasiądą jako 5. siła rozgrywek.
Fot: Fanpage KS Szczypiorniak

Zaległe starcie od początku przebiegało pod dyktando gospodarzy z Dąbrowy Białostockiej. W pierwszej połowie zawodnicy ROKiS-u – przez 20 minut gry – zdobyli zaledwie 2 punkty i już wtedy wiadomo było, że spotkanie zakończy się pogromem. Ostatecznie na tablicy wyników pojawił się rezultat 37:16, co jest już 4. z rzędu zwycięstwem Szczypiorniaka, który może czuć się rozczarowany, że akurat teraz – gdy forma jest najwyższa – przyszedł czas na ponad 7-tygodniową przerwę w rozgrywkach.

Zawodnicy z Dąbrowy Białostockiej zmagania w roku 2017 rozpoczną od meczu z Bestiosem Białystok.

KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – ROKiS Radzymin 37:16 (14:2)