948 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ

2018.08.24 10:45, Aktualizacja: 2018.08.27 20:05
W najbliższych dniach rozegrane zostaną kolejne ligowe starcia na wszystkich najwyższych poziomach piłkarskich w kraju. Terminarz spotkań prezentuje się następująco.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
Fot: pixabay.com

Lotto Ekstraklasa - 6. kolejka

Piątek (24.08)


Piast Gliwice - Cracovia 3:1 (2:0)
Bramki: Jorge Felix 15, Michal Papadopulos 25, Tom Hateley 66 - Javi Hernandez 73

Korona Kielce - Arka Gdynia 2:1 (1:0)
Bramki: Elia Soriano 16, Zlatko Janjić 65 - Damian Zbozień 77k

Sobota (25.08)

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2:3 (1:0)
Bramki: Kamil Drygas 41, 66k - Lukas Haraslín 49, Steven Vitoria 54, Adam Chrzanowski 69

Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3:0 (2:0)
Bramki: Rafał Pietrzak 18, Zdenek Ondrasek 22, Vullnet Basha 49

Niedziela (26.08)

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 2:3 (0:0)
Bramki: Roman Bezjak 68, Taras Romanczuk 80 - Petteri Forsell 73, 82, Rafał Augustyniak 87

Legia Warszawa - Wisła Płock 1:4 (0:3)
Bramki: Carlitos 83 - Ricardinho 11, 49, Dominik Furman 40, Nico Varela 74k

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Janoszka 15, Patryk Tuszyński 52 - Tomasz Cywka 49

Poniedziałek (27.08)

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3 (0:2)
Bramki: Vamara Sanogo 56, 59, Zarko Udovicić 65 - Marcin Robak 11, 90+1k, Farshad Ahmadzadeh 25

Tabela po 6 kolejkach

1. Lechia Gdańsk 6 14 4 2 0 9:3
2. Lech Poznań 6 12 4 0 2 12:8
3. Jagiellonia Białystok 6 12 4 0 2 9:5
4. Piast Gliwice 6 12 4 0 2 11:8
5. Zagłębie Lubin 6 12 4 0 2 9:7
6. Wisła Kraków 6 11 3 2 1 11:5
7. Korona Kielce 6 11 3 2 1 9:7
8. Legia Warszawa 6 10 3 1 2 9:10
9. Miedź Legnica 6 7 2 1 3 7:10
10. Śląsk Wrocław 6 6 1 3 2 8:8
11. Arka Gdynia 6 6 1 3 2 5:6
12. Górnik Zabrze 6 6 1 3 2 6:9
13. Wisła Płock 6 5 1 2 3 9:10
14. Zagłębie Sosnowiec 6 4 1 1 4 9:13
15. Cracovia 6 2 0 2 4 3:10
. Pogoń Szczecin 6 2 0 2 4 3:11



Fortuna I Liga - 7. kolejka

Sobota (25.08)

Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Kuzimski 39 - Valerijs Sabala 49

Warta Poznań - ŁKS Łódź 0:2 (0:2)
Bramki: Jan Sobociński 6, Artur Bogusz 11

GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:1)
Bramka: Krzysztof Gancarczyk 21

Niedziela (26.08)

Garbarnia Kraków - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:0)
Bramka: Maciej Małkowski 85k

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
Bramki: Iván Martin 79 - Marcin Orłowski 67

Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 2:0 (2:0)
Bramki: Kamil Sabiłło 32, Filip Karbowy 44

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 2:0 (2:0)
Bramki: Konrad Kaczmarek 3, Bartosz Machaj 45

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
Bramka: Miłosz Szczepański 61

Poniedziałek (27.08)

Stal Mielec - GKS Tychy 1:1 (1:0)
Bramki: Martin Dobrotka 14 - Sebastian Steblecki 82

Tabela 7 kolejkach

1. Raków Częstochowa 7 16 5 1 1 11:4
2. Sandecja Nowy Sącz 7 12 3 3 1 7:5

3. Bytovia Bytów 6 11 3 2 1 10:5
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 11 3 2 2 9:7
5. Wigry Suwałki 7 11 3 2 2 10:9
6. Stal Mielec 7 10 3 1 3 7:5
7. Chojniczanka Chojnice 7 10 2 4 1 11:9
8. ŁKS Łódź 7 10 3 1 3 7:7
9. Chrobry Głogów 7 9 2 3 2 4:3
10. GKS Tychy 7 9 2 3 2 11:9
11. GKS 1962 Jastrzębie 7 9 2 3 2 6:7
12. Puszcza Niepołomice 7 8 2 2 3 6:9
13. Odra Opole 7 8 2 2 3 8:11
14. Stomil Olsztyn 6 7 2 1 3 6:5
15. GKS Katowice 7 7 2 1 4 4:6
16. Warta Poznań 5 7 2 1 2 4:7
17. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 7 5 1 2 4 8:11
18. Garbarnia Kraków 7 5 1 2 4 4:14



II liga - 7. kolejka

Sobota (25.08)

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 3:0 (3:0)
Bramki: Adrian Gębalski 19, 25, Dawid Kubowicz 22

Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 2:0 (2:0)
Bramki: Damian Nowak 17, 32

Widzew Łódź - Resovia 2:1 (2:0)
Bramki: Dario Kristo 2, Mateusz Michalski 29k - Sebastian Zalepa 78

Niedziela (26.08)

Elana Toruń - Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
Bramki: Artur Lenartowski 44, Filip Kozłowski 48

Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Kwiatkowski 58 - Jan Janik 7k

Radomiak Radom - Znicz Pruszków 4:0 (0:0)
Bramki: Leandro 50k, Patryk Mikita 61, Rafał Makowski 74, Bruno Luz 78

Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)
Bramka: Wojciech Kedziora 90k

GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2:1 (1:1
Bramki: Patryk Mularczyk 13, Bartłomiej Bartosiak 52 - Przemysław Kita 30

Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 7:2 (4:1)
Bramki: Adrian Paluchowski 17, 45, 86, Kamil Walków 30, 40, Andrzej Rybski 58, Michał Wrzesiński 76 - Piotr Kołc 28, Maciej Koziara 90

Tabela po 7 kolejkach

1. Siarka Tarnobrzeg 7 16 5 1 1 10:4
2. Elana Toruń 7 14 4 2 1 12:6
3. Widzew Łódź 7 14 4 2 1 13:8

4. Olimpia Grudziądz 7 13 4 1 2 10:4
5. Radomiak Radom 7 13 4 1 2 13:3
6. Górnik Łęczna 7 12 3 3 1 14:10
7. Gryf Wejherowo 7 11 3 2 2 12:14
8. GKS Bełchatów 7 11 3 4 0 11:5
9. Błękitni Stargard 7 11 3 2 2 7:7
10. Stal Stalowa Wola 7 9 3 0 4 7:9
11. Znicz Pruszków 7 8 2 2 3 10:12
12. Ruch Chorzów 7 8 2 2 3 8:10
13. Pogoń Siedlce 7 8 2 2 3 11:10
14. Rozwój Katowice 7 6 1 3 3 6:12
15. Olimpia Elbląg 7 6 2 0 5 2:10
16. ROW 1964 Rybnik 7 5 1 2 4 6:11
17. Resovia 7 3 0 3 4 7:12
18. Skra Częstochowa 7 3 1 0 6 3:15


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 4. kolejka

Piątek (24.08)

Victoria Sulejówek - Sokół Ostróda - odwołany z powodu awarii oświetlenia

Sobota (25.08)

Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
Bramka: Eryk Więdłocha 90

Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża 3:2 (1:1)
Bramki: Rafał Kruczkowski 43, Joao Criciuma 47, 48 - Rafał Maćkowski 33, 46

MKS Ełk - Znicz Biała Piska 2:0 (0:0)
Bramki: Bartosz Szaraniec 78k, Maciej Zieniewicz 89

Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 2:3 (1:1)
Bramki: Arkadiusz Ciach 35, Patryk Kamiński 90 - Krystian Pieczara 45, 50, 62

Unia Skierniewice - Broń Radom 2:0 (1:0)
Bramki: Maciej Nalej 12, Maciej Wyszogrodzki 54

Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie 3:2 (1:1)
Bramki: Dawid Cempa 42, 80, Jakub Rogalski 77 - Paweł Brokowski 27, Przemysław Olesiński 49

Niedziela (26.08)

Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów 0:4 (0:2)
Bramki: Kamil Jackiewicz 3. 51, Kamil Zalewski 23k, Michał Hryszko 66

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz 2:1 (1:1)
Bramki: Jakub Rozwandowicz 4, nieznany zawodnik 63 - Krystian Stolarczyk 28

Tabela po 4 kolejkach

1. Polonia Warszawa 4 9 3 0 1 9:5
2. Legionovia Legionowo 4 9 3 0 1 8:3
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 4 9 3 0 1 6:3
4. Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 9 3 0 1 7:4
5. Olimpia Zambrów 4 8 2 2 0 7:2
6. Pelikan Łowicz 4 7 2 1 1 6:4
7. Sokół Ostróda 3 7 2 1 0 2:0
8. Ruch Wysokie Mazowieckie 4 6 2 0 2 5:6
9. Unia Skierniewice 4 6 2 0 2 4:3
10. Huragan Morąg 4 5 1 2 1 8:8
11. MKS Ełk 4 4 1 1 2 3:3
12. Broń Radom 4 4 1 1 2 5:7
13. Legia II Warszawa 4 4 1 1 2 3:8
14. Znicz Biała Piska 4 4 1 1 2 7:7
15. ŁKS 1926 Łomża 4 3 1 0 3 6:11
16. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 3 1 0 3 2:6
17. Victoria Sulejówek 3 2 0 2 1 1:2
18. Ursus Warszawa 4 0 0 0 4 5:12



Centralna Liga Juniorów - 4. kolejka

Sobota (25.08)

GKS Bełchatów - Arka Gdynia 0:1 (0:0)
Bramka: Jan Łoś 53

Elana Toruń - Śląsk Wrocław 1:5 (0:2)
Bramki: nieznany zawodnik 90 - Dawid Musiał 27, Aleksander Paluszek 37k, Bartosz Boruń 62, Grzegorz Kotowicz 75, Piotr Samiec-Talar 80

Motor Lublin - Wisła Kraków 0:1 (0:1)
Bramka: Kacper Laskoś 30

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2:1 (1:0)
Bramki: Jan Sieracki 40, Krystian Rybicki 80 - Jakub Kamiński 48

Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3:1 (1:0)
Bramki: Kacper Wełniak 10, Łukasz Łakomy 80, Mateusz Misiak 83 - Daniel Iwanek 77

Cracovia - Korona Kielce 3:5 (1:2)
Bramki: Michał Rakoczy 33, Bartłomiej Równicki 90, Remigiusz Biernat 90 - Dawid Lisowski 12, Wiktor Długosz 45, nieznany zawodnik 55sam., Daniel Szelągowski 81, 88

Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa 2:2 (0:0)
Bramki: Przemysław Chyrchała 74, 82 - Maciej Anusik 61, Szymon Pankiewicz 64sam.

Niedziela (26.08)

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:1 (2:0)
Bramki: Błażej Czuban 8k, 18 - Hubert Urbański 79k

Tabela po 4 kolejkach

1. Pogoń Szczecin 4 12 4 0 0 10:1
2. Korona Kielce 4 12 4 0 0 11:4
3. Zagłębie Lubin 4 10 3 1 0 8:3
4. Legia Warszawa 4 9 3 0 1 12:3
5. Wisła Kraków 3 7 2 1 0 2:0
6. Śląsk Wrocław 3 6 2 0 1 9:5
7. Lech Poznań 4 6 2 0 2 7:6
8. Escola Varsovia Warszawa 4 4 1 1 2 8:8
9. Cracovia 4 4 1 1 2 9:12
10. Jagiellonia Białystok 2 4 1 1 0 5:4
11. Arka Gdynia 4 4 1 1 2 5:8
12. GKS Bełchatów 4 3 1 0 3 3:11
13. Górnik Zabrze 3 2 0 2 1 6:7
14. Ruch Chorzów 3 0 0 0 3 3:9
15. Motor Lublin 4 0 0 0 4 1:9
16. Elana Toruń 4 0 0 0 4 1:10


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2018 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.