722 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ

2018.09.14 10:52, Aktualizacja: 2018.09.17 21:20
Przerwa na mecze reprezentacji dobiegła końca, więc na piłkarskie murawy zawitali polscy ligowcy. W 8. kolejce Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzyła się z prowadzoną przez Michała Probierza Cracovią.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa - 8. kolejka

Piątek (14.09)


Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0 (2:0)
Bramki: Filip Starzyński 40, Filip Jagiełło 45, Marcin Robak 84sam., Dawid Pakulski 88

Jagiellonia Białystok - Cracovia 3:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Kwiecień 44, Cillian Sheridan 53, 70 - Airam Cabrera 74

Sobota (15.09)

Wisła Płock - Miedź Legnica 2:2 (1:2)
Bramki: Alan Uryga 30, Bartłomiej Sielewski 49 - Rafał Augustyniak 10, Petteri Forsell 45

Piast Gliwice - Arka Gdynia 1:0 (0:0)
Bramka: Michal Papadopulos 62

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 5:2 (2:2)
Bramki: Zdenek Ondrasek 18, Jakub Bartkowski 45, Dawid Kort 64, Kamil Wojtkowski 75, Rafał Boguski 83 - Patryk Lipski 6, Flavio Paixao 38k

Niedziela (16.09)

Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1:1 (1:0)
Bramki: Radosław Majewski 3 - Elhadji Pape Diaw 65

Legia Warszawa - Lech Poznań 1:0 (1:0)
Bramka: Dominik Nagy 31

Poniedziałek (17.09)

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1:1 (1:0)
Bramki: Vamara Sanogo 17 - Igor Angulo 85

Tabela po 8 kolejkach

1. Wisła Kraków 8 17 5 2 1 17:7
2. Lechia Gdańsk 8 17 5 2 1 13:8
3. Jagiellonia Białystok 8 16 5 1 2 13:7
4. Piast Gliwice 8 16 5 1 2 13:9
5. Zagłębie Lubin 8 15 5 0 3 13:9
6. Legia Warszawa 8 14 4 2 2 10:10
7. Lech Poznań 8 13 4 1 3 13:10
8. Korona Kielce 8 12 3 3 2 10:10
9. Miedź Legnica 8 11 3 2 3 11:12
10. Górnik Zabrze 8 8 1 5 2 8:11
11. Wisła Płock 8 7 1 4 3 12:13
12. Arka Gdynia 8 7 1 4 3 7:9
13. Zagłębie Sosnowiec 8 6 1 3 4 12:16
14. Śląsk Wrocław 8 6 1 3 4 8:13
15. Pogoń Szczecin 8 4 0 4 4 5:12
16. Cracovia 8 3 0 3 5 4:13



Fortuna I Liga - 10. kolejka

Piątek (14.09)

Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 0:2 (0:0)
Bramki: Patryk Bryła 68, Dani Ramirez 84

Wigry Suwałki - Warta Poznań 1:1 (0:0)
Bramki: Martin Adamec 66 - Adrian Cierpka 81

Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:1 (1:1)
Bramki: Krzysztof Janus 6, Mariusz Rybicki 51, Rafał Niziołek 67, Jakub Moder 84 - Vladislavs Gutkovskis 44

Chrobry Głogów - GKS Katowice2:0 (0:0)
Bramki: Bartosz Machaj 86, Damian Kowalczyk 90

Sobota (15.09)

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (0:2)
Bramki: Łukasz Grzeszczyk 61, Hubert Adamczyk 71 - Michał Rzuchowski 44, Kacper Kostorz 45

GKS 1962 Jastrzębie - Garbarnia Kraków 1:2 (0:0)
Bramki: Krzysztof Gancarczyk 90 - Tomasz Ogar 66, Marek Masiuda 83

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Boczek 45, Emil Drozdowicz 76 - Michał Góral 76

Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 1:1 (1:0)
Bramki: Maciej Małkowski 16k - Juliusz Letniowski 71

Poniedziałek (16.09)

Raków Częstochowa - Stal Mielec 1:1 (0:0)
Bramki: Marcin Listkowski 10 - Bartosz Nowak 27

Tabela 10 kolejkach

1. Raków Częstochowa 10 21 6 3 1 15:6
2. Bytovia Bytów 10 19 5 4 1 20:11

3. Sandecja Nowy Sącz 10 19 5 4 1 13:7
4. Chojniczanka Chojnice 9 16 4 4 1 15:11
5. Wigry Suwałki 9 15 4 3 2 13:11
6. Odra Opole 9 14 4 2 3 15:12
7. ŁKS Łódź 9 13 4 1 4 11:10
8. GKS Tychy 10 13 3 4 3 15:15
9. GKS 1962 Jastrzębie 9 12 3 3 3 11:11
10. Chrobry Głogów 9 12 3 3 3 6:6
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 12 3 3 3 13:12
12. Puszcza Niepołomice 9 11 3 2 4 9:13
13. Stal Mielec 9 11 3 2 4 8:8
14. Garbarnia Kraków 10 9 2 3 5 8:18
15. Warta Poznań 9 9 2 3 4 8:14
16. Stomil Olsztyn 8 7 2 1 5 7:9
17. GKS Katowice 9 7 2 1 6 5:10
18. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9 5 1 2 6 11:19



II liga - 10. kolejka

Sobota (15.09)

Elana Toruń - Pogoń Siedlce 3:0 (2:0)
Bramki: Mariusz Kryszak 38k, Filip Kozłowski 45, Jan Andrzejewski 78

Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 1:2 (1:1)
Bramki: Michał Płonka 21 - Piotr Witasik 33, Mateusz Marzec 89

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 2:2 (1:0)
Bramki: Adrian Dziubiński 25, Grzegorz Janiszewski 84 - Artur Balicki 50, 88

Resovia - Siarka Tarnobrzeg 3:0 (0:0)
Bramki: Kamil Antonik 51, Przemysław Pyrdek 59, 76

ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2 (0:1)
Bramki: Michał Rostkowski 81, Kamil Spratek 90 - Patryk Mikita 45, Rafał Makowski 53

Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2:1 (1:1)
Bramki: Patryk Szysz 38k, Paweł Wojciechowski 58 - Anton Kołosow 42

Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Bramka: Marcin Smoliński 43k

Widzew Łódź - Błękitni Stargard 4:2 (4:1)
Bramki: Konrad Gutowski 17, Filip Mihaljević 27, 39, Mateusz Michalski 30 - Karol Orłowski 44, Patryk Baranowski 55

Niedziela (16.09)

Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 0:1 (0:0)
Bramka: Michał Kieca 48

Tabela po 10 kolejkach

1. Olimpia Grudziądz 10 22 7 1 2 18:6
2. Widzew Łódź 10 21 6 3 1 20:10
3. Radomiak Radom 10 18 5 3 2 18:5

4. Elana Toruń 9 18 5 3 1 15:6
5. GKS Bełchatów 10 17 5 4 1 14:7
6. Siarka Tarnobrzeg 10 17 5 2 3 11:10
7. Górnik Łęczna 10 15 4 3 3 17:17
8. Znicz Pruszków 10 15 4 3 3 14:14
9. Ruch Chorzów 10 13 3 4 3 14:13
10. Gryf Wejherowo 10 12 3 3 4 13:19
11. Resovia 10 12 3 3 4 14:13
12. Błękitni Stargard 9 11 3 2 4 9:12
13. Stal Stalowa Wola 10 11 3 2 5 11:14
14. ROW 1964 Rybnik 10 10 2 4 4 11:14
15. Pogoń Siedlce 10 9 2 3 5 13:17
16. Skra Częstochowa 10 9 3 0 7 8:19
17. Rozwój Katowice 10 6 1 3 6 8:19
18. Olimpia Elbląg 10 6 2 0 8 3:16


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 8. kolejka

Sobota (15.09)

Unia Skierniewice - Sokół Ostróda 5:1 (3:0)
Bramki: Kamil Łojszczyk 7k, Konrad Niedzielski 26, Tomasz Kolus 34, 57, Damian Warchoł 54 - Hubert Otręba 88

Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów 4:1 (1:0)
Bramki: Dawid Cempa 35, Michał Miller 48, Piotr Kasperkiewicz 51, Aleksander Ślęzak 67 - Wojciech Nasuto 52

Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (1:0)
Bramka: Marcin Mirecki 12

Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska 3:1 (2:0)
Bramki: Karol Worach 20, Filip Dziełak 29, Paweł Wolski 68 - Patryk Gondek 80

Legionovia Legionowo - MKS Ełk 3:1 (1:0)
Bramki: Piotr Krawczyk 45k, 74, Patryk Koziara 78 - Mariusz Łapiński 88

Broń Radom - Polonia Warszawa 4:3 (2:1)
Bramki: Kamil Czarnecki 38, 45, Konrad Paterek 60, Emil Więcek 90 - Mateusz Małek 29, Krystian Pieczara 56, Przemysław Szabat 89

Victoria Sulejówek - Huragan Morąg 2:2 (0:1)
Bramki: Mikołaj Zawistowski 75, Wojciech Wocial 88 - Paweł Galik 11, Rafał Kruczkowski 49

Niedziela (16.09)

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:3 (2:1)
Bramki: Mateusz Hołownia 22, 62, Cristian Pasquato 45, Michał Bajdur 50, Mateusz Praszelik 90 - Konrad Rudnicki 6, Krystian Pomorski 56k, Kamil Wiśniewski 59

Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz 1:2 (1:1)
Bramki: Paweł Brokowski 41k - Jakub Tecław 12sam., Bartosz Broniarek 86

Tabela po 8 kolejkach

1. Legionovia Legionowo 8 19 6 1 1 18:8
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 8 19 6 1 1 15:6
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 17 5 2 1 12:7
4. Pelikan Łowicz 8 14 4 2 2 10:8
5. Unia Skierniewice 8 12 4 0 4 11:6
6. Olimpia Zambrów 8 12 3 3 2 12:10
7. Polonia Warszawa 8 12 4 0 4 15:14
8. Sokół Ostróda 7 12 3 3 1 7:8
9. Broń Radom 8 11 3 2 3 17:15
10. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 10 3 1 4 13:11
11. Huragan Morąg 8 9 2 3 3 12:17
12. Ruch Wysokie Mazowieckie 8 9 3 0 5 13:20
13. Legia II Warszawa 6 8 2 2 2 9:12
14. Znicz Biała Piska 7 7 2 1 4 12:13
15. Victoria Sulejówek 7 6 1 3 3 7:11
16. Ursus Warszawa 8 6 2 0 6 13:19
17. ŁKS 1926 Łomża 7 6 2 0 5 10:16
18. MKS Ełk 8 5 1 2 5 6:11


Centralna Liga Juniorów - 7. kolejka

Sobota (15.09)

GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:0 (1:0)
Bramka: Dawid Kocyła 16

Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:1 (1:0)
Bramka: Kacper Laskoś 13k - Maciej Rosołek 72

Korona Kielce - Elana Toruń 1:1 (0:1)
Bramki: Filip Kruszec 87 - Hubert Maciąg 24

Niedziela (16.09)

Górnik Zabrze - Motor Lublin 1:1 (0:0)
Bramki: nieznany zawodnik 59k - Rafał Dusiło 79k

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 5:1 (1:1)
Bramki: Marcin Przybyła 38, Daniel Iwanek 50, Tomasz Hołoś 67, Bartłomiej Wdowik 77, Szymon Gemborys 89 - nieznany zawodnik 9

Arka Gdynia - Cracovia 5:3 (2:0)
Bramki: Dawid Szałecki 22, Mateusz Młyński 28, Fabian Urbański 55, Mateusz Stępień 60, 68 - Bartłomiej Równicki 62, Remigiusz Biernat 65, Norbert Wojtuszek 83

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:6 (2:4)
Bramki: Cyprian Poniedziałek 2, Piotr Samiec-Talar 45 - Jakub Karbownik 23, 34, 36, Kacper Giełzak 31, Kacper Janiak 52k, Wojciech Kryger 90

Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin 0:3 (0:2)
Bramki: Hubert Turski 6, Kacper Kozłowski 31, Kacper Smoliński 90

Tabela po 7 kolejkach

1. Pogoń Szczecin 6 18 6 0 0 15:2
2. Korona Kielce 6 16 5 1 0 14:5
3. Legia Warszawa 6 13 4 1 1 15:4
4. Arka Gdynia 6 10 3 1 2 12:12
5. Zagłębie Lubin 6 10 3 1 2 9:10
6. Lech Poznań 6 9 3 0 3 13:10
7. Jagiellonia Białystok 5 8 2 2 1 9:7
8. Wisła Kraków 5 8 2 2 1 4:3
9. Cracovia 7 8 2 2 3 18:21
10. Motor Lublin 7 7 2 1 4 9:15
11. Górnik Zabrze 7 7 1 4 2 14:14
12. GKS Bełchatów 6 7 2 1 3 6:13
13. Escola Varsovia Warszawa 7 7 2 1 4 15:17
14. Śląsk Wrocław 6 7 2 1 3 15:16
15. Ruch Chorzów 7 4 1 1 5 14:19
16. Elana Toruń 7 1 0 1 6 5:19


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2018 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.