701 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ

2018.09.21 09:48, Aktualizacja: 2018.09.24 20:45
Górnik Zabrze kontra Jagiellonia Białystok i Bytovia Bytów kontra Wigry Suwałki - m.in. takie mecze z udziałem podlaskich drużyn rozegrane zostały w miniony weekend (22-23.09).
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa - 9. kolejka

Piątek (21.09)


Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2:1 (1:0)
Bramki: Adam Buksa 14, 46 - Jesus Imaz 82

Arka Gdynia - Lech Poznań 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Janota 76

Sobota (22.09)

Cracovia - Wisła Płock 3:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Wdowiak 8, 84, Sergei Zenjov 19 - Karol Angielski 50

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3:3 (3:0)
Bramki: Artur Sobiech 8, 15, 25 - Damjan Bohar 61, Filip Starzyński 71k, Jakub Mares 90+1

Miedź Legnica - Legia Warszawa 1:4 (1:1)
Bramki: Petteri Forsell 40 - Cafu 22, 89, Michał Kucharczyk 56k, Carlitos 79

Niedziela (23.09)

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 4:1 (1:0)
Bramki: Robert Pich 41, Piotr Celeban 47, Marcin Robak 75, Mateusz Cholewiak 87 - Jakub Czerwiński 60

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:3 (1:0)
Bramki: Igor Angulo 3 - Roman Bezjak 54, Arvydas Novikovas 62, Przemysław Frankowski 89

Poniedziałek (24.09)

Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (0:0)
Bramki: Ken Kallaste 57, Matej Pucko 60, Elia Soriano 90 - Piotr Polczak 80

Tabela po 9 kolejkach

1. Jagiellonia Białystok 9 19 6 1 2 16:8
2. Lechia Gdańsk 9 18 5 3 1 16:11
3. Wisła Kraków 9 17 5 2 2 18:9

4. Legia Warszawa 9 17 5 2 2 14:11
5. Zagłębie Lubin 9 16 5 1 3 16:12
6. Piast Gliwice 9 16 5 1 3 14:13
7. Korona Kielce 9 15 4 3 2 13:11
8. Lech Poznań 9 13 4 1 4 13:11
9. Miedź Legnica 9 11 3 2 4 12:16
10. Arka Gdynia 9 10 2 4 3 8:9
11. Śląsk Wrocław 9 9 2 3 4 12:14
12. Górnik Zabrze 9 8 1 5 3 9:14
13. Wisła Płock 9 7 1 4 4 13:16
14. Pogoń Szczecin 9 7 1 4 4 7:13
15. Zagłębie Sosnowiec 9 6 1 3 5 13-19
16. Cracovia 9 6 1 3 5 7:14



Fortuna I Liga - 11. kolejka

Sobota (22.09)

Warta Poznań - Raków Częstochowa 0:2 (0:1)
Bramki: Sebastian Musiolik 45, Andrzej Niewulis 53

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1:2 (0:2)
Bramki: Jakub Wróbel 83 - Janusz Surdykowski 3, Damian Piotrowski 40

Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Wróbel 47 - Aron Stasiak 35

ŁKS Łódź - GKS Tychy 0:0 (0:0)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów 1:2 (1:0)
Bramki: Artem Putiwcew 37 - Michał Borecki 65, Damian Kowalczyk 82

Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:1 (2:0)
Bramki: Grzegorz Lech 18, Marcin Stromecki 44 - Ivan Martin 78

Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie 0:0 (0:0)

Niedziela (23.09)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:0)
Bramki: Valerijs Sabala 65 - Maciej Korzym 87

GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:1 (1:1)
Bramki: Adrian Błąd 13k - Hubert Tomalski 26

Tabela 11 kolejkach

1. Raków Częstochowa 11 24 7 3 1 17:6
2. Bytovia Bytów 11 20 5 5 1 21:12

3. Sandecja Nowy Sącz 11 20 5 5 1 14:8
4. Chojniczanka Chojnice 11 19 5 4 2 18:14
5. ŁKS Łódź 11 17 5 2 4 14:10
6. Wigry Suwałki 11 17 4 5 2 14:12
7. GKS 1962 Jastrzębie 11 16 4 4 3 13:12
8. Odra Opole 11 15 4 3 4 18:16
9. Puszcza Niepołomice 11 15 4 3 4 13:16
10. Chrobry Głogów 11 15 4 3 4 10:10
11. GKS Tychy 11 14 3 5 3 15:15
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 13 3 4 4 14:16
13. Stal Mielec 11 13 3 4 4 8:8
14. Stomil Olsztyn 10 10 3 1 6 10:12
15. Warta Poznań 10 9 2 3 5 8:16
16. Garbarnia Kraków 11 9 2 3 6 9:20
17. GKS Katowice 11 9 2 3 6 8:13
18. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 11 8 2 2 7 14:22



II liga - 11. kolejka

Piątek (21.09)

Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Marzec 90 - Maciej Machalski 89k

Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo 1:1 (1:0)
Bramki: Wojciech Kędziora 20k - Adrian Liberacki 83

Sobota (22.09)

Radomiak Radom - Resovia 5:0 (2:0)
Bramki: Damian Szuprytowski 18, Bruno Luz 29, Maciej Filipowicz 80, Leândro 82, Patryk Winsztal 90

Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2:2 (1:1)
Bramki: Maksymilian Sitek 45, Kamil Radulj 67 - Daniel Kraska 36, Filip Kozłowski 56

Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 0:0 (0:0)

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 1:2 (1:0)
Bramki: Bartosz Biel 28 - Adrian Dziubiński 72, Sebastian Łętocha 90

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
Bramka: Dario Kristo 37

Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 1:2 (1:1)
Bramki: Michał Ressel 19 - Mateusz Wrzesień 11, Patryk Gembicki 76

Niedziela (23.09)

Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 0:2 (0:0)
Bramki: Patryk Szysz 83k, Kamil Bętkowski 90

Tabela po 11 kolejkach

1. Widzew Łódź 11 24 7 3 1 21:10
2. Olimpia Grudziądz 11 23 7 2 2 19:7
3. Elana Toruń 11 22 6 4 1 19:9

4. Radomiak Radom 11 21 6 3 2 23:5
5. Górnik Łęczna 11 18 5 3 3 19:17
6. Siarka Tarnobrzeg 11 18 5 3 3 13:12
7. GKS Bełchatów 11 17 5 4 2 15:9
8. Znicz Pruszków 11 16 4 4 3 15:15
9. Ruch Chorzów 11 14 3 5 3 15:14
10. Stal Stalowa Wola 11 14 4 2 5 13:15
11. Gryf Wejherowo 11 13 3 4 4 14:20
12. Resovia 11 12 3 3 5 14:18
13. ROW 1964 Rybnik 11 11 2 5 4 11:14
14. Błękitni Stargard 11 11 3 2 6 10:16
15. Skra Częstochowa 11 10 3 1 7 8:19
16. Pogoń Siedlce 11 9 2 3 6 13:18
17. Rozwój Katowice 11 9 2 3 6 10:20
18. Olimpia Elbląg 11 6 2 0 9 4:18


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 9. kolejka

Sobota (22.09)

Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (0:1)
Bramki:? Michał Hryszko 51 - Michał Grochowski 10

Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Kossyk 83

ŁKS 1926 Łomża - Ursus Warszawa 0:2
[]bBramki: Mateusz Baranowski, Arkadiusz Ciach

Huragan Morąg - Legia II Warszawa 2:1 (0:1)
Bramki: Igor Biedrzycki 51, Rafał Maciążek 66k - Mateusz Bondarenko 35

MKS Ełk - Victoria Sulejówek 3:4 (3:1)
Bramki: Michał Twardowski 19, 43, Bartosz Szaraniec 30 - Wojciech Wocial 21, 75, 87, Adison 64

Pelikan Łowicz - Broń Radom 2:0 (1:0)
Bramki: Sebastian Szerszeń 25, Michał Adamczyk 82

Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo 0:2 (0:1)
Bramki: Jacek Lewandowski 43, Eryk Więdłocha 69

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:1 (0:0)
Bramka: Artur Golański 49k

Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2 (0:1)
Bramki: Dawid Cempa 39, Piotr Kasperkiewicz 54

Tabela po 9 kolejkach

1. Legionovia Legionowo 9 22 7 1 1 20:8
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 9 22 7 1 1 17:6
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 20 6 2 1 13:7
4. Pelikan Łowicz 9 17 5 2 2 12:8
5. Olimpia Zambrów 9 13 3 4 2 13:11
6. Unia Skierniewice 9 12 4 0 5 11:7
7. Polonia Warszawa 9 12 4 0 5 15:16
8. Sokół Ostróda 8 12 3 3 2 7:10
9. Huragan Morąg 9 12 3 3 3 14:18
10. Broń Radom 9 11 3 2 4 17:17
11. Znicz Biała Piska 9 11 3 2 4 13:13
12. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 10 3 1 5 13:12
13. Ruch Wysokie Mazowieckie 9 10 3 1 5 14:21
14. Victoria Sulejówek 8 9 2 3 3 11:14
15. Ursus Warszawa 9 9 3 0 6 15:19
16. Legia II Warszawa 8 9 2 3 3 10:14
17. ŁKS 1926 Łomża 8 6 2 0 6 10:18
18. MKS Ełk 9 5 1 2 6 9:15


Centralna Liga Juniorów - 8. kolejka

Sobota (22.09)

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 3:3 (1:1)
Bramki: Mikołaj Wasilewski 12, Mikołaj Nawrocki 79, Maciej Twarowski 90k - Jakub Rudek 33, 75, Adrian Dąbrowski 80

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 4:0 (2:0)
Bramki: Kacper Wydra 9, 52, Kacper Laskoś 20, Jakub Zawada 48

Elana Toruń - GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
Bramki: Samuel Gerc 18, Milan Lech 50

Legia Warszawa - Cracovia 2:1 (1:1)
Bramki: Maciej Rosołek 34, Bartłomiej Ciepiela 79 - Radosław Kruppa 22

Niedziela (23.09)

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 3:0 (1:0)
Bramki: Michał Bogacz 23, Jakub Brzeżowski 77, Dawid Dawidziak 80

Motor Lublin - Korona Kielce 2:2 (0:1)
Bramki: Luigi D'Apollonio 49, Rafał Dusiło 90 - Oskar Sewerzyński 24, Wiktor Długosz 54

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:1 (1:1)
Bramki: Hubert Turski 14 - Dominik Siwy 32

Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: Kacper Janiak 77 - Titas Milasius 47, Maciej Anusik 68

Tabela po 8 kolejkach

1. Korona Kielce 8 20 6 2 0 19:8
2. Pogoń Szczecin 8 19 6 1 1 20:8
3. Legia Warszawa 8 19 6 1 1 19:5
4. Zagłębie Lubin 8 16 5 1 2 17:10
5. Lech Poznań 8 12 4 0 4 15:12
6. Wisła Kraków 7 11 3 2 2 8:4
7. Escola Varsovia Warszawa 8 10 3 1 4 17:18
8. Śląsk Wrocław 8 10 3 1 4 20:24
9. Arka Gdynia 8 10 3 1 4 12:17
10. Jagiellonia Białystok 7 9 2 3 2 13:13
11. Górnik Zabrze 8 8 1 5 2 15:15
12. Cracovia 8 8 2 2 4 19:23
13. Motor Lublin 8 8 2 2 4 11:17
14. GKS Bełchatów 8 7 2 1 5 6:20
15. Ruch Chorzów 8 5 1 2 5 17:22
16. Elana Toruń 8 4 1 1 6 7:19


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2021 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.