901 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ

2018.09.28 09:20, Aktualizacja: 2018.10.01 20:30
Przełom września i października przyniósł kolejne rywalizacje na najwyższych piłkarskich szczeblach w kraju. Oto rozstrzygnięcia tych pojedynków.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Michał Kardasz

Lotto Ekstraklasa - 10. kolejka

Piątek (28.09)


Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1:0 (0:0)
Bramki: Karol Angielski 75

Legia Warszawa - Arka Gdynia 1:1 (1:1)
Bramki: Michał Kucharczyk 45 - Maciej Jankowski 3

Sobota (29.09)

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
Bramka: Gerard Badia 72

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0:2 (0:1)
Bramki: Kamil Drygas 16k, Radosław Majewski 48

Wisła Kraków - Korona Kielce 0:1 (0:0)
Bramki: Matej Pucko 54

Niedziela (30.09)

Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 1:1 (1:0)
Bramki: Żarko Udovicić 21 - Javi Hernandez 66

Lech Poznań - Miedź Legnica 2:1 (1:0)
Bramki: Christian Gytkjaer 11, Joao Amaral 51 - Mateusz Szczepaniak 73

Poniedziałek (1.10)

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0:4 (0:0)
Bramki: Marcin Robak 49, 67, 90+1, Arkadiusz Piech 51

Tabela po 10 kolejkach

1. Jagiellonia Białystok 10 19 6 1 3 16:12
2. Piast Gliwice 10 19 6 1 3 15:13
3. Lechia Gdańsk 10 18 5 3 2 16:12

4. Legia Warszawa 10 18 5 3 2 15:12
5. Korona Kielce 10 18 5 3 2 14:11
6. Wisła Kraków 10 17 5 2 3 18:10
7. Lech Poznań 10 16 5 1 4 15:12
8. Zagłębie Lubin 10 16 5 1 4 16:14
9. Śląsk Wrocław 10 12 3 3 4 16:14
10. Arka Gdynia 10 11 2 5 3 9:10
11. Miedź Legnica 10 11 3 2 5 13:18
12. Wisła Płock 10 10 2 4 4 14:16
13. Pogoń Szczecin 10 10 2 4 4 9:13
14. Górnik Zabrze 10 8 1 5 4 9:15
15. Zagłębie Sosnowiec 10 7 1 4 5 14:20
16. Cracovia 10 7 1 4 5 8:15



Fortuna I Liga - 12. kolejka

Piątek (28.09)

Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
Bramki: Michał Michalec 7, Damian Kowalczyk 85

Sobota (29.09

Odra Opole - Garbarnia Kraków 3:0 (3:0)
Bramki: Szymon Skrzypczak 18, Krzysztof Janus 23k, 37

GKS 1962 Jastrzębie - Warta Poznań 0:0 (0:0)

GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (0:0)
Bramki: Rafał Grzelak 68sam. - Artem Putiwcew 62, Mateusz Kupczak 90+3

Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2:1 (1:0)
Bramki: Miłosz Szczepański 43, Sebastian Musiolik 62 - Filip Burkhardt 48

Niedziela (30.09)

Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:5 (0:2)
Bramki: Przemysław Płacheta 17, 22, Valerijs Sabala 53, 59, Miłosz Kozak 90+1

Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 1:0 (1:0)
Bramka: Marcin Stefanik 45

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 0:0 (0:0)

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2:2 (1:1)
Bramki: Hubert Wołąkiewicz 45k, Josip Soljić 86sam. - Grzegorz Kuświk 7, Bartosz Nowak 69

Tabela 12 kolejkach

1. Raków Częstochowa 12 27 8 3 1 19:7
2. Sandecja Nowy Sącz 12 21 5 6 1 14:8

3. Bytovia Bytów 12 20 5 5 2 22:14
4. Chojniczanka Chojnice 12 20 5 5 2 20:16
5. ŁKS Łódź 12 18 5 3 4 14:10
6. Odra Opole 12 18 5 3 4 21:16
7. Puszcza Niepołomice 12 18 5 3 4 14:16
8. Chrobry Głogów 12 18 5 3 4 12:10
9. Wigry Suwałki 12 17 4 5 3 14:17
10. GKS 1962 Jastrzębie 12 17 4 5 3 13:12
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 16 4 4 4 19:16
12. GKS Tychy 12 14 3 5 4 15:16
13. Stal Mielec 12 14 3 5 4 10:10
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12 11 3 2 7 16:23
15. Stomil Olsztyn 11 10 3 1 7 10:14
16. Warta Poznań 11 10 2 4 5 8:16
17. GKS Katowice 12 9 2 3 7 9:15
18. Garbarnia Kraków 12 9 2 3 7 9:23



II liga - 12. kolejka

Sobota (29.09)

Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 3:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Kwiatkowski 17k, Grzegorz Rogala 65, Przemysław Brzeziański 74

Resovia - Skra Częstochowa 2:2 (1:1)
Bramki: Sebastian Zalepa 8, Wadym Straszkewycz 73k - Mariusz Holik 44, Damian Nowak 48

Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1:1 (0:1)
Bramki: Dariusz Zjawiński 85 - Mateusz Szmydt 45

Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4:0 (2:0)
Bramki: Radosław Sylwestrzak 29, Mateusz Michalski 40k, Konrad Gutowski 50, Daniel Mąka 78

Niedziela (30.09)

Elana Toruń - Radomiak Radom 2:1 (0:0)
Bramki: Patryk Urbański 59, Dominik Kościelniak 77 - Leandro 75k

Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
Bramka: Damian Michalski 90

ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 1:0 (1:0)
Bramka: Kamil Spratek 13

Górnik Łęczna - Rozwój Katowice 2:2 (1:1)
Bramki: Paweł Wojciechowski 30, Patryk Szysz 65 - Sebastian Olszewski 11, Tomasz Midzierski 88sam.

Poniedziałek (1.10)

Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 4:2 (2:0)
Bramki: Adrian Dziubiński 11, 85, Sebastian Łętocha 40, Michał Mistrzyk 81k - Robert Hirsz 70, 84

Tabela po 12 kolejkach

1. Widzew Łódź 12 27 8 3 1 25:10
2. Elana Toruń 12 25 7 4 1 21:10
3. Olimpia Grudziądz 12 23 7 2 3 21:11

4. Radomiak Radom 12 21 6 3 3 24:7
5. GKS Bełchatów 12 20 6 4 2 16:9
6. Górnik Łęczna 12 19 5 4 3 21:19
7. Siarka Tarnobrzeg 12 18 5 3 4 13:16
8. Stal Stalowa Wola 12 17 5 2 5 17:17
9. Znicz Pruszków 12 17 4 5 3 16:16
10. ROW 1964 Rybnik 12 14 3 5 4 12:14
11. Błękitni Stargard 12 14 4 2 6 13:16
12. Ruch Chorzów 12 14 3 5 4 15:15
13. Gryf Wejherowo 12 13 3 4 5 14:21
14. Resovia 12 13 3 4 5 16:20
15. Skra Częstochowa 12 11 3 2 7 10:21
16. Rozwój Katowice 12 10 2 4 6 12:22
17. Pogoń Siedlce 12 9 2 3 7 13:21
18. Olimpia Elbląg 12 7 2 1 9 5:19


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 10. kolejka

Sobota (29.09)

Unia Skierniewice - ŁKS 1926 Łomża 3:0 (2:0)
Bramki: Kamil Łojszczyk 21k, Konrad Niedzielski 44, Damian Warchoł 90

Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska 1:0 (1:0)
Bramka: Dominik Głowiński 13

Legia II Warszawa - MKS Ełk 3:2 (2:0)
Bramki: Radosław Pruchnik 19k, Kacper Wełniak 22, Piotr Cichocki 64 - Michał Twardowski 51, Bartosz Szaraniec 59

Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:1)
Bramki: Paweł Wolski 56 - Rafał Maciejewski 45, Konrad Rudnicki 54

Broń Radom - Olimpia Zambrów 4:4 (2:2)
Bramki: Maksim Kwiencer 9, Adam Imiela 38, 70, Konrad Paterek 50 - Patryk Malinowski 5, Kamil Jackiewicz 29, 90, Mateusz Jastrzębski 77

Niedziela (30.09)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg 3:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Bocian 47, Mateusz Jajkowski 54sam., Jakub Rozwandowicz 84 - Piotr Łysiak 31

Legionovia Legionowo - Victoria Sulejówek 0:2 (0:0)
Bramki: Wojciech Wocial 55, Adison 77

Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda 1:3 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Gajewski 71 - Michał Danilczyk 13, nieznany 70sam., Tomasz Kowalski 78

Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz 2:1 (1:0)
Bramki: Rafał Zembrowski 2, Mateusz Małek 68 - Grzegorz Wawrzyński 82

Tabela po 10 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 10 25 8 1 1 18:6
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 23 7 2 1 16:8
3. Legionovia Legionowo 10 22 7 1 2 20:10
4. Pelikan Łowicz 10 17 5 2 3 13:10
5. Legia II Warszawa 10 15 4 3 3 17:16
6. Unia Skierniewice 10 15 5 0 5 14:7
7. Polonia Warszawa 10 15 5 0 5 17:17
8. Sokół Ostróda 9 15 4 3 2 10:11
9. Olimpia Zambrów 10 14 3 5 2 17:15
10. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 13 4 1 5 15:13
11. Victoria Sulejówek 9 12 3 3 3 13:14
12. Huragan Morąg 10 12 3 3 4 15:21
13. Broń Radom 10 12 3 3 4 21:21
14. Znicz Biała Piska 10 11 3 2 5 13:14
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 10 10 3 1 6 15:24
16. Ursus Warszawa 10 9 3 0 7 16:21
17. ŁKS 1926 Łomża 10 6 2 0 8 10:25
18. MKS Ełk 10 5 1 2 7 11:18


Centralna Liga Juniorów - 9. kolejka

Sobota (29.09)

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:3 (0:2)
Bramki: Bartłomiej Burman 19, Filip Szymczak 39, Jakub Niewiadomski 57

Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2:1 (1:1)
Bramki: Kryspin Szcześniak 39sam., Daniel Szelągowski 77 - Hubert Turski 4

GKS Bełchatów - Motor Lublin 1:1 (0:0)
Bramki: Konrad Matuszewski 55k - Kamil Kumoch 90

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: Jakub Jarzębowski 6, Cyprian Poniedziałek 16, 70

Cracovia - Zagłębie Lubin 0:2 (0:1)
Bramki: Błażej Czuban 15k, Bartosz Białek 90

Niedziela (30.09)

Ruch Chorzów - Elana Toruń 1:1 (0:1)
Bramki: Jan Peda 78 - Dominik Kowalski 4

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:1)
Bramki: Jakub Wilczyński 12 - Maciej Twarowski 25

Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków 2:1 (2:1)
Bramki: Titas Milasius 8, Jan Majsterek 12 - Kacper Laskoś 31k

Tabela po 9 kolejkach

1. Korona Kielce 9 23 7 2 0 21:9
2. Pogoń Szczecin 9 19 6 1 2 21:10
3. Zagłębie Lubin 9 19 6 1 2 19:10
4. Legia Warszawa 9 19 6 1 2 19:8
5. Lech Poznań 9 15 5 0 4 18:12
6. Wisła Kraków 9 14 4 2 3 10:6
7. Escola Varsovia Warszawa 9 13 4 1 4 19:19
8. Śląsk Wrocław 9 13 4 1 4 23:24
9. Arka Gdynia 9 11 3 2 4 13:18
10. Jagiellonia Białystok 9 10 2 4 3 14:15
11. Motor Lublin 9 9 2 3 4 12:18
12. Cracovia 9 8 2 2 5 19:25
13. Górnik Zabrze 9 8 1 5 3 15:18
14. GKS Bełchatów 9 8 2 2 5 7:21
15. Ruch Chorzów 9 6 1 3 5 18:23
16. Elana Toruń 9 5 1 2 6 8:20


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2021 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.