734 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ

2018.10.05 10:04, Aktualizacja: 2018.10.09 09:11
Tuż przed kolejną przerwą na mecze reprezentacji Jagiellonia Białystok zmierzy się na wyjeździe z Koroną Kielce. W najbliższych dniach rozegrane zostaną także spotkania na niższych szczeblach piłkarskich. Oto terminarz zbliżających się starć.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa - 11. kolejka

Piątek (5.10)


Miedź Legnica - Piast Gliwice 2:2 (2:2)
Bramki: Mateusz Szczepaniak 5, Fabian Piasecki 45 - Michal Papadopulos 18, Artur Pikk 41sam.

Górnik Zabrze - Lech Poznań 2:2 (1:0)
Bramki: Jesus Jimenez 7, Szymon Żurkowski 49 - Pedro Tiba 55, Wołodymyr Kostewycz 77

Sobota (6.10)

Pogoń Szczecin - Wisła Płock 4:0 (1:0)
Bramki: Kamil Drygas 17, Sebastian Kowalczyk 70, Adam Buksa 76, Igor Łasicki 85sam.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (2:1)
Bramki: Patryk Lipski 8, 62, Jarosław Kubicki 45, Flavio Paixao 50k - Vamara Sanogo 23

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Cafu 34

Niedziela (7.10)

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3:1 (0:1)
Bramki: Michał Nalepa 56, Maciej Jankowski 81, 90 - Sasa Balić 12

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:1)
Bramki: Matej Pućko 54 - Arvydas Novikovas 18

Cracovia - Wisła Kraków 0:2 (0:2)
Bramki: Jesus Imaz 19, 32

Tabela po 11 kolejkach

1. Lechia Gdańsk 11 21 6 3 2 20:13
2. Legia Warszawa 11 21 6 3 2 16:12
3. Wisła Kraków 11 20 6 2 3 20:10

4. Jagiellonia Białystok 11 20 6 2 3 17:13
5. Piast Gliwice 11 20 6 2 3 17:15
6. Korona Kielce 11 19 5 4 2 15:12
7. Lech Poznań 11 17 5 2 4 17:14
8. Zagłębie Lubin 11 16 5 1 5 17:17
9. Arka Gdynia 11 14 3 5 3 12:11
10. Pogoń Szczecin 11 13 3 4 4 13:13
11. Śląsk Wrocław 11 12 3 3 5 16:15
12. Miedź Legnica 11 12 3 3 5 15:20
13. Wisła Płock 11 10 2 4 5 14:20
14. Górnik Zabrze 11 9 1 6 4 11:17
15. Zagłębie Sosnowiec 11 7 1 4 6 15:24
16. Cracovia 11 7 1 4 6 8:17



Fortuna I Liga - 13. kolejka

Piątek (5.10)

Stal Mielec - Odra Opole 1:1 (0:0)
Bramki: Grzegorz Tomasiewicz 77k - Tomas Mikinić 86

Sobota (6.10)

ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 2:1 (1:0)
Bramki: Rafał Kujawa 43, Maksymilian Rozwandowicz 65k - Jan Sobociński 62sam.

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:1)
Bramki: Robert Janicki 64 - Paweł Zawistowski 31

Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (0:0)
Bramki: Michał Jakóbowski 90+3 - Kamil Szymura 72k, Adam Żak 90+4

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice 2:2 (2:1)
Bramki: Vladislavs Gutkovskis 1, Arni Vilhjalmsson 44 - Hubert Tomalski 33, Krzysztof Drzazga 57

Garbarnia Kraków - Chrobry Głogów 0:1 (0:1)
Bramka: Marek Wasiluk 13

GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:0)
Bramka: Damian Chmiel 58

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 0:0 (0:0)

Stomil Olsztyn - GKS Katowice 0:1 (0:1)
Bramka: Adrian Łyszczarz 32

Tabela 13 kolejkach

1. Raków Częstochowa 13 28 8 4 1 19:7
2. Sandecja Nowy Sącz 13 24 6 6 1 15:8

3. ŁKS Łódź 13 21 6 3 4 16:11
4. Chrobry Głogów 13 21 6 3 4 13:10
5. Chojniczanka Chojnice 13 21 5 6 2 21:17
6. GKS 1962 Jastrzębie 13 20 5 5 3 15:13
7. Bytovia Bytów 13 20 5 5 3 23:16
8. Puszcza Niepołomice 13 19 5 4 4 16:18
9. Odra Opole 13 19 5 4 4 22:17
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 17 4 5 4 19:16
11. Wigry Suwałki 13 17 4 5 4 15:19
12. Stal Mielec 13 15 3 6 4 11:11
13. GKS Tychy 13 14 3 5 5 15:17
14. Warta Poznań 13 14 3 5 5 10:17
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 13 12 3 3 7 18:25
16. GKS Katowice 13 12 3 3 7 10:15
17. Stomil Olsztyn 13 10 3 1 9 10:16
18. Garbarnia Kraków 13 9 2 3 8 9:24



II liga - 13. kolejka

Sobota (6.10)

Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 0:1 (0:0)
Bramka: Przemysław Brzeziański 85k

Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 1:3 (0:2)
Bramki: Mateusz Wrzesień 52 - Dariusz Zjawiński 7, 33, Mateusz Długołęcki 48

Radomiak Radom - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
Bramka: Dario Kristo 40

Skra Częstochowa - Elana Toruń 1:2 (1:2)
Bramki: Damian Nowak 34 - Filip Kozłowski 31, Kordian Górka 39

Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 4:0 (0:0)
Bramki: Andrzej Rybski 51, Adrian Paluchowski 62, 76k, Kamil Walków 90

GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 1:0 (0:0)
Bramka: Bartłomiej Bartosiak 48

Ruch Chorzów - Resovia 5:1 (3:1)
Bramki: Mateusz Bartolewski 13, Lukas Duriska 23, Mateusz Bogusz 33, 52, Tomasz Podgórski 56k- Szymon Feret 14

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 3:2 (2:1)
Bramki: Tomasz Lewandowski 22, Tomasz Sedlewski 28, Michał Kuczałek 81 - Adrian Dziubiński 19k, Szymon Jopek 70

Niedziela (7.10)

Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 1:2 (1:0)
Bramki: Robert Hirsz 3k - Krzysztof Wicki 49k, Robert Chwastek 65

Tabela po 13 kolejkach

1. Widzew Łódź 13 30 9 3 1 26:10
2. Elana Toruń 13 28 8 4 1 23:11
3. GKS Bełchatów 13 23 7 4 2 17:9

4. Olimpia Grudziądz 13 23 7 2 4 22:13
5. Radomiak Radom 13 21 6 3 4 24:8
6. Znicz Pruszków 13 20 5 5 3 19:17
7. Górnik Łęczna 13 19 5 4 4 21:23
8. Siarka Tarnobrzeg 13 18 5 3 5 13:17
9. Błękitni Stargard 13 17 5 2 6 14:16
10. Ruch Chorzów 13 17 4 5 4 20:16
11. Stal Stalowa Wola 13 17 5 2 6 19:20
12. Gryf Wejherowo 13 16 4 4 5 16:22
13. ROW 1964 Rybnik 13 14 3 5 5 12:15
14. Resovia 13 13 3 4 6 17:25
15. Pogoń Siedlce 13 12 3 3 7 17:21
16. Skra Częstochowa 13 11 3 2 8 11:23
17. Rozwój Katowice 13 10 2 4 7 13:25
18. Olimpia Elbląg 13 10 3 1 9 8:21


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 11. kolejka

Sobota (6.10)

MKS Ełk - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 (0:2)
Bramki: Patryk Woźniak 79 - Kamil Szymczak 4, Marcin Mirecki 22

Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Jambrzycki 20, Karol Kosiński 58 - Arkadiusz Gajewski 16

ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki 3:4 (1:0)
Bramki: Michał Tarnowski 33, Rafał Maćkowski 78, Paweł Wasiulewski 89 - Paweł Kaczmarek 60, Karol Żwir 72, Dawid Sarafiński 77, Dawid Cempa 90

Huragan Morąg - Ursus Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Joao Criciuma 22 - Arkadiusz Ciach 81

Sokół Ostróda - Broń Radom 3:0 (2:0)
Bramki: Marcin Kajca 35, Łukasz Siedlik 42, 53

Niedziela (7.10)

Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo 3:2 (2:2)
Bramki: Michał Żółtowski 18, Michał Adamczyk 28, Sebastian Szerszeń 81 - Kacper Górski 20, Eryk Więdłocha 44, Kamil Wolski 52

Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Krystian Pieczara 75

Victoria Sulejówek - Legia II Warszawa 1:2 (1:1)
Bramki: Wojciech Wocial 26k - Mateusz Praszelik 13, Maciej Rosołek 71

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice - przełożony na 10.10

Tabela po 11 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 11 28 9 1 1 22:9
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 26 8 2 1 18:9
3. Legionovia Legionowo 11 23 7 2 2 23:13
4. Legia II Warszawa 11 18 5 3 3 19:17
5. Pelikan Łowicz 11 18 5 3 3 16:13
6. Polonia Warszawa 11 18 6 0 5 18:17
7. Sokół Ostróda 10 18 5 3 2 13:11
8. Unia Skierniewice 10 15 5 0 5 14:7
9. Olimpia Zambrów 11 14 3 5 3 17:16
10. Znicz Biała Piska 11 14 4 2 5 15:15
11. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 13 4 1 5 15:13
12. Huragan Morąg 11 13 3 4 4 16:22
13. Victoria Sulejówek 10 12 3 3 4 14:16
14. Broń Radom 11 12 3 3 5 21:24
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 11 10 3 1 7 16:26
16. Ursus Warszawa 11 10 3 1 7 17:22
17. ŁKS 1926 Łomża 11 6 2 0 9 13:29
18. MKS Ełk 11 5 1 2 8 12:20


Centralna Liga Juniorów - 10. kolejka

Sobota (6.10)

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 4:0 (2:0)
Bramki: Kacper Kozłowski 6, Kacper Smoliński 11, Kacper Cichoń 59, Paweł Jachno 83

Wisła Kraków - Górnik Zabrze 2:1 (1:1)
Bramki: Dawid Malik 10, 72 - Kamil Lukoszek 38

Elana Toruń - Arka Gdynia 2:1 (0:0)
Bramki: Hubert Maciąg 62, Jakub Sajda 85 - Jakub Wilczyński 83

Jagiellonia Białystok - Cracovia 0:3 (0:2)
Bramki: Remigiusz Biernat 21, 27, Michał Stachera 74

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Brzeżowski 65

Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa4:2 (1:1)
Bramki: Piotr Samiec-Talar 17, 65, 77k, Aleksander Paluszek 84 - Titas Milasius 21, 39

Niedziela (7.10)

Motor Lublin - Ruch Chorzów 1:1 (1:0)
Bramki: Kamil Kumoch 25k - Marek Gierut 52

Lech Poznań - Korona Kielce 0:3 (0:3)
Bramki: Oskar Sewerzyński 15, Wiktor Długosz 22, 45

Tabela po 10 kolejkach

1. Korona Kielce 10 26 8 2 0 24:9
2. Pogoń Szczecin 10 22 7 1 2 25:10
3. Zagłębie Lubin 10 22 7 1 2 20:10
4. Legia Warszawa 10 19 6 1 3 19:9
5. Wisła Kraków 10 17 5 2 3 12:7
6. Śląsk Wrocław 10 16 5 1 4 27:26
7. Lech Poznań 10 15 5 0 5 18:15
8. Escola Varsovia Warszawa 10 13 4 1 5 21:23
9. Arka Gdynia 10 11 3 2 5 14:20
10. Cracovia 10 11 3 2 5 22:25
11. Jagiellonia Białystok 10 10 2 4 4 14:18
12. Motor Lublin 10 10 2 4 4 13:19
13. Górnik Zabrze 10 8 1 5 4 16:20
14. Elana Toruń 10 8 2 2 6 10:21
15. GKS Bełchatów 10 8 2 2 6 7:25
16. Ruch Chorzów 10 7 1 4 5 19:24


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2018 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.