823 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ

2018.10.19 09:27, Aktualizacja: 2018.10.25 13:01
Po dwóch tygodniach przerwy do świata żywych wróciły rozgrywki Lotto Ekstraklasy. Piłkarze Jagiellonii Białystok dostali zatem szansę do przeproszenia swej publiczności za niedawną porażkę przy Słonecznej ze Śląskiem Wrocław aż 0:4.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa - 12. kolejka

Piątek (19.10)


Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)
Bramki: Aleksandar Sedlar 29k - Lukas Haraslin 85

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2:1 (0:0)
Bramki: Przemysław Frankowski 48, Ivan Runje 80 - Zvonimir Kozulj 64

Sobota (20.10)

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 3:1 (2:1)
Bramki: Szymon Pawłowski 12, 41, Fran Cruz 62sam. - Petteri Forsell 3k

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2 (1:1)
Bramki: Marcin Robak 45k - Mateusz Młyński 39, Maciej Jankowski 48

Lech Poznań - Korona Kielce 2:1 (1:0)
Bramki: Christian Gytkjaer 25, 73 - Elia Soriano 82

Niedziela (21.10)

Zagłębie Lubin - Wisła Płock 3:3 (1:2)
Bramki: Damjan Bohar 32, Filip Starzyński 80k, Bartłomiej Pawłowski 89 - Ricardinho 23, Jakub Łukowski 45, 59

Legia Warszawa - Wisła Kraków 3:3 (2:0)
Bramki: Dominik Nagy 2, Carlitos 23, 90 - Jesus Imaz 57, 62, Martin Kostal 58

Poniedziałek (22.10)

Cracovia - Górnik Zabrze 2:0 (0:0)
Bramki: Airam Cabrera 62, Javi Hernandez 63

Tabela po 12 kolejkach

1. Jagiellonia Białystok 12 23 7 2 3 19:14
2. Lechia Gdańsk 12 22 6 4 2 21:14
3. Legia Warszawa 12 22 6 4 2 19:15

4. Wisła Kraków 12 21 6 3 3 23:13
5. Piast Gliwice 12 21 6 3 3 18:16
6. Lech Poznań 12 20 6 2 4 19:15
7. Korona Kielce 12 19 5 4 3 16:14
8. Arka Gdynia 12 17 4 5 3 14:12
9. Zagłębie Lubin 12 17 5 2 5 20:20
10. Pogoń Szczecin 12 13 3 4 5 14:15
11. Śląsk Wrocław 12 12 3 3 6 17:17
12. Miedź Legnica 12 12 3 3 6 16:23
13. Wisła Płock 12 11 2 5 5 17L23
14. Zagłębie Sosnowiec 12 10 2 4 6 18:25
15. Cracovia 12 10 2 4 6 10:17
16. Górnik Zabrze 12 9 1 6 5 11:19



Fortuna I Liga - 15. kolejka

Piątek (19.10)

Garbarnia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:3 (0:0)
Bramki: Mateusz Węsierski 57 - Vladislavs Gutkovskis 62, Roman Gergel 77, Piotr Wlazło 88k

Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 2:0 (1:0)
Bramki: Damian Chmiel 16, Dawid Flaszka 51

Stal Mielec - GKS Katowice 2:0 (0:0)
Bramki: Grzegorz Tomasiewicz 65, Andreja Prokić 88

Sobota (20.10)

ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 2:0 (0:0)
Bramki: Rafał Kujawa 59, Maksymilian Rozwandowicz 82k

Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 2:2 (1:2)
Bramki: Rafał Śledź 40, Wołodymyr Tanczyk 89 - Michał Czarny 5, Krzysztof Drzazga 21

Bytovia Bytów - Odra Opole 1:1 (0:1)
Bramki: Maksymilian Hebel 90 - Ivan Martin 8

GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:0 (0:0)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:0)
Bramki: Przemysław Płacheta 14, Paweł Oleksy 48 - Krzysztof Danielewicz 73

Niedziela (21.10)

Warta Poznań - Chrobry Głogów 2:1 (1:1)
Bramki: Wojciech Fadecki 40, Łukasz Spławski 56 - Oskar Repka 16

Mecze zaległe:

Wtorek (23.10)

GKS Katowice - Garbarnia Kraków 1:2 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Woźniak 90 - Tomasz Ogar 12, 28

Środa (24.10)

Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)
Bramka: Hubert Tomalski 21

Raków Częstochowa - ŁKS Łódź 1:1 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Kasperkiewicz 90k - Rafał Kujawa 14

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn 1:1 (0:0)
Bramki: Roman Gergel 52 - Miłosz Trojak 84

GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (1:0)
Bramki: Kamil Adamek 39, Adam Żak 88 - Bartosz Jaroch 57

Odra Opole - Warta Poznań 2:1 (2:1)
Bramki: Jakub Moder 3, Krzysztof Janus 8 - Artur Marciniak 26k

Tabela 15 kolejkach

1. Raków Częstochowa 15 30 8 6 1 20:8
2. Sandecja Nowy Sącz 15 27 7 6 2 17:9

3. ŁKS Łódź 15 25 7 4 4 19:12
4. Puszcza Niepołomice 15 23 6 5 4 19:20
5. GKS 1962 Jastrzębie 15 23 6 5 4 17-:16
6. Odra Opole 15 23 6 5 4 25:19
7. Chrobry Głogów 15 22 6 4 5 14:12
8. Bytovia Bytów 15 22 5 7 3 25:18
9. Chojniczanka Chojnice 15 22 5 7 3 23:20
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 20 5 5 5 22:19
11. Stal Mielec 15 19 4 7 4 13:11
12. Wigry Suwałki 15 18 4 6 5 17:23
13. Warta Poznań 15 17 4 5 6 13:20
14. GKS Tychy 15 16 3 7 5 17:19
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 15 16 4 4 7 22:27
16. Garbarnia Kraków 15 12 3 3 9 12:28
17. GKS Katowice 15 12 3 3 9 11:19
18. Stomil Olsztyn 15 12 3 3 9 13:19



II liga - 15. kolejka

Czwartek (18.10)

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)
Bramki: Adrian Dziubiński 31k, Sebastian Łętocha 65

Sobota (20.10)

Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna 0:3 (0:2)
Bramki: Paweł Wojciechowski 10, Dawid Dzięgielewski 43, Robert Pisarczuk 76

Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 3:2 (1:2)
Bramki: Leandro 5k, 51, Jakub Rolinc 73 - Mateusz Bochnak 16, Adam Pazio 23

Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 2:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Wrzesień 6, Damian Lepiarz 34 - Paweł Czychowski 65

Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Nowak 80

GKS Bełchatów - Elana Toruń 0:0 (0:0)

Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1:3 (0:3)
Bramki: Marcin Kozłowski 72sam. - Marek Zuziak 3, Konrad Gutowski 9, Daniel Świderski 45

Olimpia Grudziądz - Resovia 3:4 (2:1)
Bramki: Aghwan Papikjan 17, Robert Hirsz 26k, Marcin Kaczmarek 90 - Bartłomiej Buczek 38, 75k, Szymon Kaliniec 50, Paweł Hass 78

Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 0:0 (0:0)

Mecz zaległy:

Środa (24.10)

Elana Toruń - Ruch Chorzów 0:0 (0:0)

Tabela po 15 kolejkach

1. Widzew Łódź 15 36 11 3 1 31:11
2. Elana Toruń 15 30 8 6 1 23:11
3. GKS Bełchatów 15 25 7 6 2 17:9

4. Olimpia Grudziądz 15 24 7 3 5 26:18
5. Radomiak Radom 14 24 7 3 4 27:10
6. Stal Stalowa Wola 15 23 7 2 6 25:20
7. Górnik Łęczna 15 23 6 5 4 26:25
8. Znicz Pruszków 15 21 5 6 4 21:21
9. Ruch Chorzów 15 18 4 6 5 21:19
10. Siarka Tarnobrzeg 15 18 5 3 7 14:22
11. Resovia 15 17 4 5 6 21:28
12. Błękitni Stargard 14 17 5 2 7 14:17
13. Gryf Wejherowo 15 16 4 4 7 17:26
14. ROW 1964 Rybnik 15 16 3 7 5 13:16
15. Pogoń Siedlce 15 15 4 3 8 21:25
16. Olimpia Elbląg 15 14 4 2 9 10:21
17. Skra Częstochowa 15 14 4 2 9 12:25
18. Rozwój Katowice 15 13 3 4 8 15:30


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 13. kolejka

Sobota (20.10)

MKS Ełk - Unia Skierniewice 0:3 (0:2)
Bramki: Damian Warchoł 34, 44, Kamil Łojszczyk 63

Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Paweł Adamiec 53 - Krystian Pieczara 69

Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:0)
Bramki: Dawid Cempa 90

Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo 3:1
Bramki: Przemysław Jastrzębski 25, Michał Hryszko 45, Kamil Zalewski 83 - Marcin Burkhardt

ŁKS 1926 Łomża - Broń Radom 3:4 (2:2)
Bramki: Cezary Demianiuk 7k, 31k, Damian Gałązka 57 - Adam Imiela 13, 47, Patryk Czarnota 45k, Emil Więcek 74

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 7:0 (3:0)
Bramki: nieznany zawodnik 4sam., Rafał Maciejewski 24, Kamil Wiśniewski 34, Konrad Rudnicki 70, 77, Maciej Ostrowski 72, Karol Drwęcki 83

Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 2:2 (0:1)
Bramki: Rafał Lisiecki 56, Adrian Bieńkowski 90 - Michał Adamczyk 35, Krystian Stolarczyk 55

Victoria Sulejówek - Ursus Warszawa 1:2 (1:2)
Bramki: Julian Świątek 31 - Robert Słomka 3, Paweł Wolski 19

Niedziela (21.10)

Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 (1:2)
Bramki: Michał Bajdur 13 - Bartłomiej Maćczak 3, Kamil Szymczak 45

Mecz zaległy:

Środa (24.10)

Victoria Sulejówek - Sokół Ostróda 3:3 (2:2)
Bramki: Nikodem Zawistowski 28, Adison 32, Adrian Bieńkowski 76sam. - Łukasz Siedlik 3, 54, Marcin Kajca 45k

Tabela po 13 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 13 34 11 1 1 25:9
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 32 10 2 1 26:11
3. Unia Skierniewice 13 24 8 0 5 20:7
4. Legionovia Legionowo 12 23 7 2 3 24:16
5. Polonia Warszawa 13 22 7 1 5 21:19
6. Pelikan Łowicz 13 20 5 5 3 19:16
7. Sokół Ostróda 13 20 5 5 3 19:18
8. Olimpia Zambrów 13 18 4 6 3 21:18
9. Znicz Biała Piska 13 18 5 3 5 20:18
10. Legia II Warszawa 12 18 5 3 4 20:19
11. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 16 5 1 7 22:16
12. Broń Radom 13 15 4 3 6 27:31
13. Ursus Warszawa 13 13 4 1 8 20:27
14. Ruch Wysokie Mazowieckie 13 13 4 1 8 18:33
15. Huragan Morąg 13 13 3 4 6 16:25
16. Victoria Sulejówek 13 13 3 4 6 19:27
17. MKS Ełk 13 8 2 2 9 16:24

18. ŁKS 1926 Łomża 13 6 2 0 11 16:35


Centralna Liga Juniorów - 12. kolejka

Środa (17.10)

Motor Lublin - Cracovia 1:1 (1:0)
Bramki: Szymon Rak 11k - Michał Stachera 72

Piątek (19.10)

Lech Poznań - Ruch Chorzów 7:0 (2:0)
Bramki: Jakub Karbownik 3, Bartosz Bartkowiak 7, Kacper Durda 55, Jakub Kamiński 58, 59, 85, Michał Zimmer 65

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 5:2 (2:0)
Bramki: Bartłomiej Ciepiela 10, Radosław Cielemęcki 28, 62, Mateusz Lisowski 68, Mateusz Szwed 89 - Przemysław Chyrchała 72k, Szymon Łapiński 83

Sobota (20.10)

Elana Toruń - Zagłębie Lubin 0:2 (0:1)
Bramki: Błażej Czuban 20k, Patryk Grychtolik 73

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1:1 (0:1)
Bramki: Kacper Cichoń 90 - Kacper Wiśniewski 38

Wisła Kraków - GKS Bełchatów 0:0 (0:0)

Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:4 (1:3)
Bramki: Aleksander Paluszek 32 - Wiktor Długosz 2, 23, 65, Daniel Szelągowski 41

Niedziela (21.10)

Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze 3:1 (1:0)
Bramki: Wojciech Pisarek 10, Titas Milasius 49, Leonard Balas 82 - Krystian Imiela 78

Mecz zaległy:

Środa (24.10)

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Sypek 71 - Jarosław Kurkiewicz 52

Tabela po 12 kolejkach

1. Korona Kielce 12 29 9 2 1 28:11
2. Pogoń Szczecin 12 26 8 2 2 28:12
3. Zagłębie Lubin 12 26 8 2 2 23:11
4. Legia Warszawa 11 22 7 1 3 24:11
5. Lech Poznań 12 21 7 0 5 29:17
6. Wisła Kraków 12 21 6 3 3 13:7
7. Śląsk Wrocław 12 16 5 1 6 29:32
8. Escola Varsovia Warszawa 11 16 5 1 5 24:24
9. Arka Gdynia 12 15 4 3 5 18:21
10. Cracovia 12 13 3 4 5 24:27
11. Jagiellonia Białystok 12 11 2 5 5 17:24
12. Motor Lublin 12 11 2 5 5 14:23
13. Górnik Zabrze 12 11 2 5 5 19:24
14. Elana Toruń 12 9 2 3 7 11:24
15. GKS Bełchatów 12 9 2 3 7 9:29
16. Ruch Chorzów 12 7 1 4 7 20:33


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.