783 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ

2018.10.26 09:29, Aktualizacja: 2018.10.29 21:06
W najbliższych dniach najważniejszym piłkarskim wydarzeniem w Polsce będzie pojedynek Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa. Nie znaczy to jednak, że inne mecze nie są warte uwagi. Pełny harmonogram zbliżających się gier wygląda następująco.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa - 13. kolejka

Piątek (26.10)


Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0:5 (0:4)
Bramki: Marcin Robak 15k, 29, Michał Chrapek 16, Dorde Cotra 34, Mateusz Radecki 70

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Ivan Runje 1 - Sandro Kulenović 89

Sobota (27.10)

Wisła Płock - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Czerwiński 90+4sam. - Piotr Parzyszek 61

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1 (1:1)
Bramki: Błażej Augustyn 26, Flavio Paixao 90+1 - Michał Janota 37k

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3:0 (2:0)
Bramki: Tomas Podstawski 22, Lasza Dwali 41, Adam Buksa 60

Niedziela (28.10)

Korona Kielce - Cracovia 0:1 (0:1)
Bramka: Airam Cabrera 14

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
Bramki: Igor Angulo 38k, 46

Poniedziałek (29.10)

Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (1:0)
Bramki: Dawid Kort 45k, Jesus Imaz 81 - Alexandre Cristovao 55, 84

Tabela po 13 kolejkach

1. Lechia Gdańsk 13 25 7 4 2 23:15
2. Jagiellonia Białystok 13 24 7 3 3 20:15
3. Legia Warszawa 13 23 6 5 2 20:16
4. Wisła Kraków 13 22 6 4 3 25:15
5. Piast Gliwice 13 22 6 4 3 19:17
6. Lech Poznań 13 20 6 2 5 19:18
7. Korona Kielce 13 19 5 4 4 16:15
8. Arka Gdynia 13 17 4 5 4 15:14
9. Zagłębie Lubin 13 17 5 2 6 20:22
10. Pogoń Szczecin 13 16 4 4 5 17:15
11. Śląsk Wrocław 13 15 4 3 6 22:17
12. Cracovia 13 13 3 4 6 11:17
13. Wisła Płock 13 12 2 6 5 18:24
14. Górnik Zabrze 13 12 2 6 5 13:19
15. Miedź Legnica 13 12 3 3 7 16:28
16. Zagłębie Sosnowiec 13 11 2 5 6 20:27



Fortuna I Liga - 16. kolejka

Piątek (26.10)

Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 0:0 (0:0)

Sobota (27.10)

GKS Katowice - Warta Poznań 0:2 (0:2)
Bramki: Łukasz Spławski 17, Wojciech Fadecki 38

Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
Bramka: Chopi 77

Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Mętlicki 82

Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)
Bramki: Andrzej Niewulis 14, Maciej Domański 53

Niedziela (28.10)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec 1:2 (1:0)
Bramki: Roman Gergel 34k - Martin Dobrotka 62, Josip Soljić 87

Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 1:1 (0:0)
Bramki: Piotr Stawarczyk 65 - Robert Bartczak 49

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 1:2 (0:1)
Bramki: Krzysztof Danielewicz 64 - Dani Ramirez 14, Wojciech Łuczak 52

GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy 1:1 (0:1)
Bramki: Kamil Szymura 55 - Omar Monterde 45

Tabela 16 kolejkach

1. Raków Częstochowa 16 33 9 6 1 22:8
2. ŁKS Łódź 16 28 8 4 4 21:13

3. Sandecja Nowy Sącz 16 27 7 6 3 17:11
4. Puszcza Niepołomice 16 24 6 6 4 20:21
5. GKS 1962 Jastrzębie 16 24 6 6 4 18:17
6. Odra Opole 16 23 6 5 5 25:20
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 23 6 5 5 23:19
8. Bytovia Bytów 16 23 5 8 3 25:18
9. Chrobry Głogów 16 23 6 5 5 14:12
10. Stal Mielec 16 22 5 7 4 15:12
11. Chojniczanka Chojnice 16 22 5 7 4 24:22
12. Warta Poznań 16 20 5 5 6 15:20
13. Wigry Suwałki 16 19 4 7 5 18:24
14. GKS Tychy 16 17 3 8 5 18:20
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16 16 4 4 8 23:29
16. Stomil Olsztyn 16 15 4 3 9 14:19
17. Garbarnia Kraków 16 12 3 3 10 12:29
18. GKS Katowice 16 12 3 3 10 11:21



II liga - 16. kolejka

Sobota (27.10)

Błękitni Stargard - Ruch Chorzów 3:1 (2:1)
Bramki: Piotr Kurbiel 7, 52, Adrian Kwiatkowski 17 - Mateusz Bogusz 25

Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
Bramki: Damian Szuprytowski 28, Maciej Filipowicz 78

Resovia - Olimpia Elbląg 2:0 (1:0)
Bramki: Kamil Antonik 12, 54

ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 0:2 (0:0)
Bramki: Daniel Paszek 84, Damian Niedojad 90

Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Kieca 28

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 2:0 (0:0)
Bramki: Paweł Wojciechowski 66, 83

Widzew Łódź - GKS Bełchatów 0:0 (0:0)

Niedziela (28.10)

Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 5:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Goerke 49, Dawid Rogalski 57, 73, 84, Piotr Kołc 61 - Maciej Machalski 30k, Dariusz Zjawiński 78

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2:2 (1:0)
Bramki: Filip Kozłowski 32, Krzysztof Wołkowicz 90 - Kacper Skibicki 73, Konrad Handzlik 77

Tabela po 16 kolejkach

1. Widzew Łódź 16 37 11 4 1 31:11
2. Elana Toruń 16 31 8 7 1 25:13
3. Radomiak Radom 15 27 8 3 4 29:10

4. GKS Bełchatów 16 26 7 7 2 17:9
5. Górnik Łęczna 16 26 7 5 4 28:25
6. Olimpia Grudziądz 16 25 7 4 5 28:20
7. Stal Stalowa Wola 16 23 7 2 7 25:22
8. Znicz Pruszków 16 21 5 6 5 23:26
9. Resovia 16 20 5 5 6 23:28
10. Błękitni Stargard 15 20 6 2 7 17:18
11. Gryf Wejherowo 16 19 5 4 7 22:28
12. Siarka Tarnobrzeg 16 18 5 3 8 14:24
13. Ruch Chorzów 16 18 4 6 6 22:22
14. Skra Częstochowa 16 17 5 2 9 13:25
15. Rozwój Katowice 16 16 4 4 8 17:30
16. ROW 1964 Rybnik 16 16 3 7 6 13:18
17. Pogoń Siedlce 16 15 4 3 9 21:26
18. Olimpia Elbląg 16 14 4 2 10 10:23


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 14. kolejka

Sobota (27.10)

Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (2:0)
Bramki: Daniel Choroś 11, Patryk Paczuk 44, Sebastian Weremko 76

Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 0:2 (0:2)
Bramki: Kacper Wełniak 3, Piotr Cichocki 16

Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Ełk 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Cempa 58k - Mariusz Łapiński 73

Unia Skierniewice - Victoria Sulejówek 0:0 (0:0)

Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda 1:4 (0:1)
Bramki: Kamil Jackiewicz 88 - Łukasz Siedlik 18, Michał Danilczyk 55, Michał Stryjewski 66, Marcin Kajca 79

Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg 2:4 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Gajewski 51, Paweł Brokowski 83 - Joao Criciuma 3, Arkadiusz Mroczkowski 48, Igor Biedrzycki 63, Paweł Galik 70

Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
Bramki: Emil Więcek 24, Adam Imiela 56

Polonia Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (1:0)
Bramki: Krystian Pieczara 26, Cezary Sauczek 48

Niedziela (28.10)

Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska 1:2 (0:1)
Bramki: Grzegorz Wawrzyński 58 - Jacek Dzienis 45, Mateusz Romachów 64

Tabela po 14 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 14 35 11 2 1 26:10
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 32 10 2 2 26:14
3. Legionovia Legionowo 13 26 8 2 3 27:16
4. Polonia Warszawa 14 25 8 1 5 23:19
5. Unia Skierniewice 14 25 8 1 5 20:7
6. Sokół Ostróda 14 23 6 5 3 23:19
7. Znicz Biała Piska 14 21 6 3 5 22:19
. Legia II Warszawa 13 21 6 3 4 22:19
9. Pelikan Łowicz 14 20 5 5 4 20:18
10. Olimpia Zambrów 14 18 4 6 4 22:22
11. Broń Radom 14 18 5 3 6 29:31
12. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 16 5 1 8 22:18
13. Huragan Morąg 14 16 4 4 6 20:27
14. Victoria Sulejówek 14 14 3 5 6 19:27
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 14 13 4 1 9 20:37
16. Ursus Warszawa 14 13 4 1 9 20:29
17. MKS Ełk 14 9 2 3 9 17:25

18. ŁKS 1926 Łomża 14 6 2 0 12 16:37


Centralna Liga Juniorów - 13. kolejka

Sobota (27.10)

Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
Bramka: Marek Gierut 89

Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa 2:3 (1:2)
Bramki: Daniel Szelągowski 21k, Dawid Lisowski 49 - Titas Milasius 15, Jan Majsterek 17, Leonard Balas 90

GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 0:2 (0:0)
Bramki: Grzegorz Kotowicz 60, 75

Jagiellonia Białystok - Elana Toruń 4:3 (1:1)
Bramki: Maciej Twarowski 28, Karol Struski 48, Szymon Łapiński 74, Kamil Sakowicz 90 - nieznani zawodnicy 24, 62, 68

Niedziela (28.10)

Zagłębie Lubin - Motor Lublin 0:1 (0:1)
Bramka: Szymon Rak 25

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2:1 (0:1)
Bramki: Jan Borek 62, Krystian Imiela 69 - Bartłomiej Ciepiela 15k

Cracovia - Pogoń Szczecin 1:1 (1:0)
Bramki: Matheus Santos 40 - Kryspin Szcześniak 60

Arka Gdynia - Lech Poznań - przełożony na 7.11

Tabela po 13 kolejkach

1. Korona Kielce 13 29 9 2 2 30:14
2. Pogoń Szczecin 13 27 8 3 2 29:13
3. Zagłębie Lubin 13 26 8 2 3 23:12
4. Legia Warszawa 12 22 7 1 4 25:13
5. Lech Poznań 12 21 7 0 5 29:17
6. Wisła Kraków 13 21 6 3 4 13:8
7. Śląsk Wrocław 13 19 6 1 6 31:32
8. Escola Varsovia Warszawa 12 19 6 1 5 27:26
9. Arka Gdynia 12 15 4 3 5 18:21
10. Cracovia 13 14 3 5 5 25:28
11. Jagiellonia Białystok 13 14 3 5 5 21:27
12. Motor Lublin 13 14 3 5 5 15:23
13. Górnik Zabrze 13 14 3 5 5 21:25
14. Ruch Chorzów 13 10 2 4 7 21:33
15. Elana Toruń 13 9 2 3 8 14:28
16. GKS Bełchatów 13 9 2 3 8 9:31


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.