364 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ

2018.11.02 10:14, Aktualizacja: 2018.11.05 20:32
14. kolejka Lotto Ekstraklasy przyniosła m.in. pojedynek 2. w tabeli Jagiellonii z ostatnim w stawce Zagłębiem Sosnowiec. Ciekawie było także na poziomie Fortuna I Ligi, gdzie suwalskie Wigry podejmowały u siebie lidera z Częstochowy.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa - 14. kolejka

Piątek (2.11)


Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2:3 (2:1)
Bramki: Michał Janota 24k, Luka Zarandia 35 - Adam Buksa 17, 57, Spas Delew 64

Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:0 (1:0)
Bramki: Patryk Dziczek 23, Patryk Sokołowski 88

Sobota (3.11)

Cracovia - Miedź Legnica 0:0 (0:0)

Śląsk Wrocław - Wisła Płock 0:3 (0:0)
Bramki: Damian Szymański 65, Ricardinho 69, Giorgi Merebaszwili 82

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 4:0 (3:0)
Bramki: Carlitos 13, 81, Michał Kucharczyk 29k, Dominik Nagy 37

Niedziela (4.11)

Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0:1 (0:0)
Bramka: Matej Pućko 73

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)
Bramka: Flavio Paixao 26

Poniedziałek (5.11)

Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 1:4 (0:1)
Bramki: Vamara Sanogo 77 - Karol Świderski 38, 54, Arvydas Novikovas 46, Łukasz Burliga 90+3

Tabela po 14 kolejkach

1. Lechia Gdańsk 14 28 8 4 2 24:15
2. Jagiellonia Białystok 14 27 8 3 3 24:16
3. Legia Warszawa 14 26 7 5 2 24:16
4. Piast Gliwice 14 25 7 4 3 21:17
5. Wisła Kraków 14 22 6 4 4 25:17
6. Korona Kielce 14 22 6 4 4 17:15
7. Lech Poznań 14 20 6 2 6 19:19
8. Pogoń Szczecin 14 19 5 4 5 20:17
9. Arka Gdynia 14 17 4 5 5 17:17
10. Zagłębie Lubin 14 17 5 2 7 20:23
11. Śląsk Wrocław 14 15 4 3 7 22:20
12. Wisła Płock 14 15 3 6 5 21:24
13. Cracovia 14 14 3 5 6 11:17
14. Miedź Legnica 14 13 3 4 7 16:28
15. Górnik Zabrze 14 12 2 6 6 13:23
16. Zagłębie Sosnowiec 14 11 2 5 7 21:31



Fortuna I Liga - 17. kolejka

Piątek (2.11)

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:0)
Bramka: Jacek Podgórski 85

Sobota (3.11)

Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2(0:0)
Bramki: Wojciech Onsorge 47 - Roman Gergel 65, Michał Skóraś 66

ŁKS Łódź - Odra Opole 5:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Widejko 38, Dani Ramirez 51, Artur Bogusz 54, Rafał Kujawa 62, Maksymilian Rozwandowicz 74k - Jan Sobociński 53sam.

Wigry Suwałki - Raków Częstochowa 0:3 (0:1)
Bramki: Tomas Petrasek 41, 83, Szymon Lewicki 70

Stal Mielec - Stomil Olsztyn (godz. 16.00)
Bytovia Bytów - GKS Katowice 2:2 (0:0)
Bramki: Juliusz Letniowski 55, Jakub Wawrzyniak 70sam. - Bartosz Śpiączka 61, Jakub Wawrzyniak 87

Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)
Bramka: Krzysztof Drzazga 67

Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Klichowicz 1 - Adam Żak 88

Niedziela (4.11)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 3:0 (1:0)
Bramki: Valerijs Sabala 20, Adrian Rakowski 48, Łukasz Sierpina 87

Tabela 17 kolejkach

1. Raków Częstochowa 17 36 10 6 1 25:8
2. ŁKS Łódź 17 31 9 4 4 26:14

3. Sandecja Nowy Sącz 17 28 7 7 3 18:12
4. Puszcza Niepołomice 17 27 7 6 4 21:21
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 26 7 5 5 26:19
6. Stal Mielec 17 25 6 7 4 19:12
7. Chojniczanka Chojnice 17 25 6 7 4 25:22
8. GKS 1962 Jastrzębie 17 25 6 7 4 19:18
9. Bytovia Bytów 17 24 5 9 3 27:20
10. Odra Opole 17 23 6 5 6 26:25
11. Chrobry Głogów 17 23 6 5 6 14:15
12. Warta Poznań 17 20 5 5 7 16:22
13. Wigry Suwałki 17 19 4 7 6 18:27
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 17 19 5 4 8 25:30
15. GKS Tychy 17 17 3 8 6 18:21
16. Stomil Olsztyn 17 15 4 3 10 14:23
17. GKS Katowice 17 13 3 4 10 13:23
18. Garbarnia Kraków 17 12 3 3 11 12:30



II liga - 17. kolejka

Sobota (3.11)

Rozwój Katowice - Resovia 1:2 (1:0)
Bramki: Mateusz Wrzesień 11 - Bartłomiej Buczek 54, 59

Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Nowak 90+3

Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 3:2 (0:2)
Bramki: Konrad Handzlik 89, Przemysław Kita 90, Robert Ziętarski 90 - Maciej Kazimierowicz 33, Mateusz Michalski 40

Olimpia Elbląg - Elana Toruń 2:2 (1:1)
Bramki: Michał Fidziukiewicz 5, Jakub Bojas 87k - Filip Kozłowski 10, Dominik Kościelniak 55

Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 2:1 (0:0)
Bramki: Artur Balicki 80, Jakub Kowalski 90 - Andrzej Rybski 55

Niedziela (4.11)

Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3:1 (2:1)
Bramki: Maciej Machalski 24, Dariusz Zjawiński 45, Jakub Zagórski 78 - Przemysław Brychlik 44

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 4:2 (2:2)
Bramki: Adam Waszkiewicz 25, 32, Piotr Mroziński 59, Michał Mistrzyk 71 - Piotr Kołc 30, Maciej Koziara 35

Radomiak Radom - Górnik Łęczna 5:1 (2:0)
Bramki: Rafał Makowski 14, Meik Karwot 24, 68, 74, Leandro 61k - Tomasz Midzierski 79

GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Biel 30, 77, Mateusz Szymorek 65

Tabela po 17 kolejkach

1. Widzew Łódź 17 37 11 4 2 33:14
2. Radomiak Radom 17 33 10 3 4 40:11
3. Elana Toruń 17 32 8 8 1 27:15

4. GKS Bełchatów 17 29 8 7 2 20:9
5. Olimpia Grudziądz 17 28 8 4 5 31:22
6. Górnik Łęczna 17 26 7 5 5 29:30
7. Stal Stalowa Wola 17 26 8 2 7 29:24
8. Znicz Pruszków 17 24 6 6 5 26:27
9. Resovia 17 23 6 5 6 25:29
10. Ruch Chorzów 17 21 5 6 6 24:23
11. Skra Częstochowa 17 20 6 2 9 14:25
12. Błękitni Stargard 17 20 6 2 9 17:27
13. Gryf Wejherowo 17 19 5 4 8 24:32
14. Siarka Tarnobrzeg 17 18 5 3 9 14:25
15. Rozwój Katowice 17 16 4 4 9 18:32
16. ROW 1964 Rybnik 17 16 3 7 7 14:21
17. Olimpia Elbląg 17 15 4 3 10 12:25
18. Pogoń Siedlce 17 15 4 3 10 22:28


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 15. kolejka

Sobota (3.11)

Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów 3:2 (2:0)
Bramki: Karol Kosiński 10, Paweł Adamiec 37k, Mateusz Furman 76 - Kamil Zalewski 46, Kamil Jackiewicz 90

ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz 1:2 (0:2)
Bramki: Rafał Maćkowski 78 - Sebastian Czapa 38, Sebastian Szerszeń 45

Huragan Morąg - Broń Radom 4:0 (2:0)
Bramki: Rafał Kruczkowski 36, Piotr Łysiak 41, Igor Biedrzycki 48, Paweł Galik 72

MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (1:1)
Bramki: Michał Twardowski 33, Mariusz Łapiński 86 - Arkadiusz Gajewski 21, Paweł Brokowski 60

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 0:3 (0:2)
Bramki: Krystian Pieczara 28, Marcin Kluska 35, Przemysław Szabat 79

Sokół Ostróda - Legionovia Legionowo 2:2 (1:0)
Bramki: Adrian Bieńkowski 23, Michał Danilczyk 89 - Slaven Jurisa 51, Sebastian Weremko 54

Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:1)
Bramka: Dominik Pecyna 13

Niedziela (4.11)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa 0:0 (0:0)

Legia II Warszawa - Unia Skierniewice 0:1 (0:1)
Bramka: Patryk Bojańczyk 24

Tabela po 15 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 15 38 12 2 1 27:10
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 33 10 3 2 26:14
3. Polonia Warszawa 15 28 9 1 5 26:19
4. Unia Skierniewice 15 28 9 1 5 21:7
5. Legionovia Legionowo 14 27 8 3 3 29:18
6. Sokół Ostróda 15 24 6 6 3 25:21
. Znicz Biała Piska 15 24 7 3 5 25:21
8. Pelikan Łowicz 15 23 6 5 4 22:19
9. Legia II Warszawa 14 21 6 3 5 22:20
10. Huragan Morąg 15 19 5 4 6 24:27
11. Olimpia Zambrów 15 18 4 6 5 24:25
12. Broń Radom 15 18 5 3 7 29:35
13. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 16 5 1 9 22:21
14. Ruch Wysokie Mazowieckie 15 14 4 2 9 22:39
15. Ursus Warszawa 15 14 4 2 9 20:29
16. Victoria Sulejówek 15 14 3 5 7 19:28
17. MKS Ełk 15 10 2 4 9 19:27

18. ŁKS 1926 Łomża 15 6 2 0 13 17:39


Centralna Liga Juniorów - 14. kolejka

Sobota (3.11)

Wisła Kraków - Arka Gdynia 1:2 (0:2)
Bramki: Kacper Laskoś 70k - Mateusz Zbiranek 2, Jan Łoś 35

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 7:1 (4:1)
Bramki: Bartosz Boruń 3, Grzegorz Kotowicz 5, 40, 60, Aleksander Paluszek 27, Marcin Szpakowski 85, 90 - Mateusz Winciersz 18

Legia Warszawa - Elana Toruń 2:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Zjawiński 78, 85 - Milan Lech 8

Escola Varsovia Warszawa - GKS Bełchatów 1:2 (1:2)
Bramki: Kamil Niewiadomski 16 - Damian Michalak 8, Dawid Kocyła 13

Niedziela (4.11)

Motor Lublin - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:0)
Bramka: Eryk Matus 90

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2:4 (1:1)
Bramki: Hubert Turski 33, Szymon Modrzewski 68 - Jakub Sypek 29, 81, Daniel Dudziński 55, Łukasz Poręba 80

Lech Poznań - Cracovia 1:3 (0:2)
Bramki: Filip Szymczak 53 - Adam Malisz 4, Krystian Bracik 21k, 50

Górnik Zabrze - Korona Kielce - nie rozegrano

Centralna Liga Juniorów - 14. kolejka

1. Korona Kielce 13 29 9 2 2 30:14
2. Zagłębie Lubin 14 29 9 2 3 27:14
3. Legia Warszawa 14 28 9 1 4 28:14
4. Pogoń Szczecin 14 27 8 3 3 31:17
5. Śląsk Wrocław 14 22 7 1 6 38:33
6. Lech Poznań 13 21 7 0 6 30:20
7. Wisła Kraków 14 21 6 3 5 14:10
8. Escola Varsovia Warszawa 14 19 6 1 7 28:29
9. Arka Gdynia 13 18 5 3 5 20:22
10. Cracovia 14 17 4 5 5 28:29
11. Jagiellonia Białystok 14 17 4 5 5 22:27
12. Górnik Zabrze 13 14 3 5 5 21:25
13. Motor Lublin 14 14 3 5 6 15:24
14. GKS Bełchatów 14 12 3 3 8 11:32
15. Ruch Chorzów 14 10 2 4 8 22:40
16. Elana Toruń 14 9 2 3 9 15:30


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2018 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.