750 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I i II liga, a także CLJ

2020.12.04 09:51, Aktualizacja: 2020.12.07 16:59
W najbliższych dniach kolejne starcia o punkty stoczą zespoły z PKO Ekstraklasy, I i II ligi, a także juniorzy starsi z CLJ. Ponadto, by odrobić zaległości, na boiska wyjdą niektóre ekipy z III ligi. Mecz rozegrają m.in. rezerwy Jagiellonii.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I i II liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 12. kolejka

Piątek (4.12)

Cracovia - Wisła Kraków 1:1 (0:0)
Bramki: Pelle van Amersfoort 85 - Felicio Brown Forbes 61k

Sobota (5.12)

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań 4:3 (2:3)
Bramki: Jakov Puljić 19, 59, 90k, Jesus Imaz 28 - Mateusz Kuzimski 15, Michał Jakóbowski 37, Jan Grzesik 43

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1:0 (0:0)
Bramka: Bartłomiej Pawłowski 71

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2:0 (0:0)
Bramki: Tomas Pekhart 61, Rafael Lopes 90+6

Niedziela (6.12)

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1:1 (1:1)
Bramki: Jakub Świerczok 10 - Samuel Mraz 14

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (2:0)
Bramki: Thomas Rogne 30, Mikael Ishak 44, Pedro Tiba 46, Dani Ramirez 53

Poniedziałek (7.12)

Pogoń Szczecin - Stal Mielec 2:0 (1:0)
Bramki: Luka Zahović 43, Kamil Drygas 57k

Wisła Płock - Górnik Zabrze 0:1 (0:0)
Bramka: Piotr Krawczyk 71

Tabela po 12 kolejkach

1. Legia Warszawa 12 26 8 2 2 19:11
2. Raków Częstochowa 12 24 7 3 2 24:13
3. Górnik Zabrze 12 23 7 2 3 18:11

4. Śląsk Wrocław 12 20 6 2 4 18:12
5. Pogoń Szczecin 11 19 5 4 2 13:7
6. Zagłębie Lubin 12 19 5 4 3 16:13
7. Jagiellonia Białystok 12 17 5 2 5 19:21
8. Lech Poznań 11 16 4 4 3 22:16
9. Lechia Gdańsk 12 16 5 1 6 17:18
10. Cracovia 12 13 4 6 2 16:14
11. Warta Poznań 12 13 4 1 7 11:15
12. Wisła Kraków 12 11 2 5 5 17:17
13. Piast Gliwice 12 10 2 4 6 12:18
14. Wisła Płock 12 10 2 4 6 12:19
15. Stal Mielec 12 9 2 3 7 13:25
16. Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 9 2 3 7 12:29


Fortuna I Liga - 16. kolejka

Piątek (4.12)

Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 2:2 (2:2)
Bramki: Szymon Matuszek 40, Kamil Zapolnik 45k - Wojciech Łuczak 38, Wiktor Biedrzycki 43k

Sobota (5.12)

GKS 1962 Jastrzębie - GKS Bełchatów 3:2 (2:2)
Bramki: Daniel Rumin 2k, 45, Mateusz Bondarenko 74 - Mariusz Magiera 28, Waldemar Gancarczyk 39

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 2:0 (1:0)
Bramki: Roman Gergel 45, 87k

Chrobry Głogów - Resovia 3:0 (2:0)
Bramki: Maksymilian Banaszewski 29, Patryk Bryła 30, Tomasz Cywka 90

Niedziela (6.12)

Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:0)
Bramka: Michal Piter-Bućko 64k

Radomiak Radom - Arka Gdynia 0:0 (0:0)

Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:0)
Bramki: Serhij Krykun 36, 67, Paweł Sasin 58, Paweł Wojciechowski 69 - Goncalo Gregorio 75k

GKS Tychy - Odra Opole 2:0 (1:0)
Bramki: Szymon Lewicki 15, Łukasz Moneta 89

Poniedziałek (7.12)

Widzew Łódź - Korona Kielce (mecz przełożony)

Tabela po 16 kolejkach

1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 15 38 12 2 1 25:6
2. ŁKS Łódź 16 32 10 2 4 36:17

3. Górnik Łęczna 16 31 9 4 3 25:11
4. Arka Gdynia 16 28 8 4 4 25:13
5. GKS Tychy 16 27 7 6 3 22:14
6. Radomiak Radom 15 26 7 5 3 20:13

7. Miedź Legnica 16 24 6 6 4 29:23
8. Odra Opole 15 24 7 3 5 15:18
9. Chrobry Głogów 16 21 6 3 7 21:25
10. Korona Kielce 15 21 6 3 6 13:18
11. Stomil Olsztyn 16 20 5 5 6 16:18
12. Puszcza Niepołomice 16 20 5 5 6 15:20
13. Widzew Łódź 15 19 5 4 6 13:18
14. GKS Bełchatów 16 14 4 4 8 12:19
15. GKS 1962 Jastrzębie 15 13 4 1 10 14:26
16. Zagłębie Sosnowiec 16 11 3 2 11 14:22
17. Sandecja Nowy Sącz 15 9 2 3 10 10:28
18. Resovia 15 8 2 2 11 9:25


II liga - 17. kolejka

Sobota (5.12)

Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław 1:3 (0:0)
Bramki: Maciej Machalski 68k - Sebastian Bergier 66k, Grzegorz Kotowicz 85, Bartosz Boruń 90

Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 1:2 (0:0)
Bramki: Janusz Surdykowski 58 - Jakub Kowalski 63k, Marek Masiuda 72

Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 1:0 (0:0)
Bramka: Hubert Krawczun 90

Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1:2 (1:1)
Bramki: Piotr Pierzchała 11k - Josip Soljić 33, Denis Gojko 77

Górnik Polkowice - Motor Lublin 1:1 (1:0)
Bramki: Ernest Terpiłowski 25 - Daniel Świderski 71

Niedziela (6.12)

Lech II Poznań - Bytovia Bytów 1:1 (0:0)
Bramki: Hubert Sobol 90 - Piotr Giel 81

Olimpia Grudziądz - KKS 1925 Kalisz 0:1 (0:1)
Bramka: Andrzej Kaszuba 45

GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 1:2 (0:1)
Bramki: Grzegorz Janiszewski 48 - Szymon Skrzypczak 15, Robert Ziętarski 50

Hutnik Kraków - Stal Rzeszów (mecz przełożony)

Pauza: Sokół Ostróda

Tabela po 17 kolejkach

1. Górnik Polkowice 15 35 11 2 2 32:12
2. GKS Katowice 16 35 11 2 3 36:17

3. Wigry Suwałki 15 32 10 2 3 24:13
4. Chojniczanka Chojnice 16 30 9 3 4 27:16
5. Skra Częstochowa 17 28 9 1 7 25:16
6. KKS 1925 Kalisz 16 24 8 0 8 24:20

7. Śląsk II Wrocław 16 24 7 3 6 24:22
8. Sokół Ostróda 15 23 7 2 6 21:19
9. Stal Rzeszów 14 21 6 3 5 21:15
10. Motor Lublin 16 21 5 6 5 18:17
11. Bytovia Bytów 16 20 5 5 6 25:24
12. Pogoń Siedlce 16 20 7 2 7 25:27
13. Garbarnia Kraków 15 17 4 5 6 19:25
14. Błękitni Stargard 16 17 5 2 9 17:33
15. Olimpia Elbląg 16 16 4 4 8 22:27
16. Znicz Pruszków 15 16 4 4 7 14:28
17. Lech II Poznań 16 14 4 2 10 23:31
18. Hutnik Kraków 16 13 4 1 11 21:39
19. Olimpia Grudziądz 16 12 3 3 10 14:31



III liga (gr. I) - mecze zaległe

Piątek (4.12)

Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Mosiejko 77k

Sobota (5.12)

Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa 2:2 (2:1)
Bramki: Mikołaj Nawrocki 6, Maciej Twarowski 17 - Maciej Prusinowski 11, Oskar Pyrzyna 54

Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Bartosz Giełażyn 20

Niedziela (6.12)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz 4:0 (1:0)
Bramki: Patryk Szymański 41, Michał Wrzesiński 52, Michał Strzałkowski 75, Bartłomiej Urbański 78

Tabela po 18 kolejkach

1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 39 13 0 4 42:15
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 34 10 4 4 35:20
3. Polonia Warszawa 18 34 10 4 4 32:18
4. Znicz Biała Piska 18 33 9 6 3 34:23
5. Legia II Warszawa 18 30 9 3 6 33:22
6. Unia Skierniewice 18 30 9 3 6 33:22
7. Legionovia Legionowo 17 30 8 6 3 23:16
8. Pelikan Łowicz 18 29 8 5 5 29:26
9. Sokół Aleksandrów Łódzki 18 27 7 6 5 30:16
10. KS Kutno 18 26 8 2 8 27:28
11. RKS Radomsko 18 25 7 4 7 27:27
12. GKS Wikielec 18 25 7 4 7 26:32
13. Jagiellonia II Białystok 15 25 7 4 4 27:21
14. Błonianka Błonie 16 23 7 2 7 32:25
15. Broń Radom 18 20 5 5 8 20:31
16. Ursus Warszawa 18 19 5 4 9 22:29
17. Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 17 5 2 10 22:42
18. Concordia Elbląg 17 17 4 5 8 16:22

19. Ruch Wysokie Mazowieckie 17 17 3 8 6 20:31
20. Huragan Morąg 18 16 3 7 8 20:33
21. Olimpia Zambrów 18 11 3 2 13 22:36
22. KS Wasilków 18 8 2 2 14 15:52



Centralna Liga Juniorów - 17. kolejka

Sobota (5.12)

Gwarek Zabrze - Arka Gdynia 2:5 (1:2)
Bramki: Adrian Gawlik 27, Jakub Antkiewicz 51 - Kacper Skóra 40, 41, 52, 65, Radosław Nowicki 82k

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0:3 (0:1)
Bramki: Maksymilian Gandziarowski 7, Bartłomiej Korbecki 49k, Thomas Pranica 72k

Cracovia - Korona Kielce 2:0 (0:0)
Bramki: Przemysław Kapek 50, 90

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:1 (1:0)
Bramki: Filip Koperski 37 - Milan Posmyk 67

Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Radosław Cielemęcki 46, Wiktor Kamiński 90

Pogoń Szczecin - Hutnik Kraków 5:1 (2:0)
Bramki: Kacper Łukasiak 28k, 55, Olaf Korczakowski 40, 62, Kamil Kort 58k - Bartłomiej Gierek 78

Niedziela (6.12)

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:0 (0:0)
Bramka: Aleks Włodarczyk 75

UKS SMS Łódź - Wisła Kraków 0:3 (0:1)
Bramki: Kacper Chełmecki 8k, 68, 89

Tabela po 17 kolejkach

1. Wisła Kraków 17 34 11 1 5 37:24
2. Pogoń Szczecin 17 32 10 2 5 45:31
3. Zagłębie Lubin 17 32 9 5 3 28:21
4. Górnik Zabrze 17 32 10 2 5 35:22
5. Śląsk Wrocław 16 32 10 2 4 32:22
6. Legia Warszawa 17 28 8 4 5 36:24
7. Cracovia 17 28 8 4 5 30:24
8. Lech Poznań 17 25 7 4 6 26:23
9. Arka Gdynia 16 22 7 1 8 36:37
10. Escola Varsovia Warszawa 17 21 6 3 8 28:28
11. UKS SMS Łódź 17 20 6 2 9 28:32
12. Jagiellonia Białystok 15 18 5 3 7 32:27
13. Gwarek Zabrze 17 17 4 5 8 21:39
14. Lechia Gdańsk 17 16 4 4 9 30:32
15. Korona Kielce 17 15 4 3 10 25:41
16. Hutnik Kraków 17 7 2 1 14 13:55


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2021 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.