729 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga

2019.08.02 09:57, Aktualizacja: 2019.08.05 21:07
W najbliższych dniach na zielone murawy wyjdą nie tylko kluby ekstraklasowe i te, które grają w I i II lidze. Do walki przystąpią również III-ligowcy. Podlaski beniaminek - KS Wasilków - na rozpoczęcie zmagań zmierzy się u siebie z Pelikanem Łowicz.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 3. kolejka

Piątek (2.08)


Arka Gdynia - Korona Kielce 1:1 (0:1)
Bramki: Adam Deja 51 - Jakub Żubrowski 18

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2:2 (0:1)
Bramki: Patryk Szysz 70, Łukasz Poręba 78 - Patryk Klimala 39, Jesus Imaz 66

Sobota (3.08)

Raków Częstochowa - Cracovia 1:3 (1:2)
Bramki: Felicio Brown Forbes 19 - Sergiu Hanca 8, Rafael Lopes 45, Cornel Rapa 56

ŁKS Łódź - Lech Poznań 1:2 (1:2)
Bramki: Dani Ramirez 32 - Joao Amaral 4, Darko Jevtić 34

Niedziela (4.08)

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1:2 (0:1)
Bramki: Dominik Furman 84 - Artur Sobiech 12, Rafał Wolski 74

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0:0 (0:0)

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0:0 (0:0)

Poniedziałek (5.08)

Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
Bramka: Chuca 90+4

Tabela po 3 kolejkach

1. Lech Poznań 3 7 2 1 0 7:2
2. Pogoń Szczecin 3 7 2 1 0 4:1
3. Śląsk Wrocław 3 7 2 1 0 3:1

4. Lechia Gdańsk 3 5 1 2 0 2:1
5. Jagiellonia Białystok 3 4 1 1 1 5:3
6. Cracovia 3 4 1 1 1 5:4
7. Korona Kielce 3 4 1 1 1 3:3
. Legia Warszawa 3 4 1 1 1 3:3
. ŁKS Łódź 3 4 1 1 1 3:3
10. Górnik Zabrze 3 4 1 1 1 2:2
11. Wisła Kraków 3 4 1 1 1 1:1
12. Raków Częstochowa 3 3 1 0 2 2:4
13. Zagłębie Lubin 3 2 0 2 1 3:4
14. Piast Gliwice 3 2 0 2 1 2:3
15. Wisła Płock 3 1 0 1 2 2:7
16. Arka Gdynia 3 1 0 1 2 1:6



Fortuna I Liga - 2. kolejka

Piątek (2.08)

Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (0:0)
Bramka: Vladislavs Gutkovskis 71

Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 1:2 (1:2)
Bramki: Michal Piter-Bućko 30 - Henrik Ojamaa 18, Tadeusz Socha 40sam.

Stal Mielec - Wigry Suwałki 1:1 (1:0)
Bramki: Martin Dobrotka 23k - Cezary Sauczek 77

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)
Bramka: Jose Embalo 27

Sobota (3.08)

Warta Poznań - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
Bramka: Tomasz Boczek 71

Radomiak Radom - Stomil Olsztyn 2:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Michalski 13, Patryk Mikita 88 - Artur Siemaszko 5

Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:0)
Bramka: Tiago Alves 75

GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy 2:1 (2:1)
Bramki: Kamil Adamek 7, Damian Tront 32 - Mateusz Piątkowski 38

Niedziela (4.08)

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:1)
Bramka: Marko Roginić 30

Tabela po 2 kolejkach

1. Olimpia Grudziądz 2 6 2 0 0 6:0
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 6 2 0 0 4:0

3. Radomiak Radom 2 6 2 0 0 4:2
4. GKS 1962 Jastrzębie 2 4 1 1 0 2:1
5. Puszcza Niepołomice 2 4 1 1 0 1:0
6. Stal Mielec 2 4 1 1 0 3:2

7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 4 1 1 0 2:1
. Miedź Legnica 2 4 1 1 0 2:1
9. Warta Poznań 2 3 1 0 1 2:2
10. GKS Bełchatów 2 3 1 0 1 3:1
11. Wigry Suwałki 2 2 0 2 0 2:2
12. Zagłębie Sosnowiec 2 1 0 1 1 1:2
. Chojniczanka Chojnice 2 1 0 1 1 1:2
14. Odra Opole 2 1 0 1 1 0:1
15. GKS Tychy 2 0 0 0 2 2:4
16. Stomil Olsztyn 2 0 0 0 2 1:5
. Sandecja Nowy Sącz 2 0 0 0 2 1:5
18. Chrobry Głogów 2 0 0 0 2 0:6



II liga - 2. kolejka

Sobota (3.08)

Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków 1:3 (1:1)
Bramki: Piotr Nocoń 6 - Kamil Słoma 42, Jakub Kowalski 53k, Krzysztof Szewczyk 67

Błękitni Stargard - Elana Toruń 1:0 (1:0)
Bramka: Krystian Sanocki 37

Pogoń Siedlce - Resovia 0:0 (0:0)

Gryf Wejherowo - GKS Katowice 0:2 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Jędrych 45, Adrian Błąd 64

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 4:1 (0:1)
Bramki: Paweł Moskwik 47, Karol Noiszewski 52, Patryk Czarnowski 81, Dariusz Zjawiński 88 - Piotr Mroziński 37

Bytovia Bytów - Widzew Łódź 2:1 (1:1)
Bramki: Karol Czubak 45, Norbert Hołtyn 70 - Przemysław Kita 52

Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 1:1 (1:1)
Bramki: Michał Miller 42 - Mariusz Szuszkiewicz 36

Górnik Łęczna - Lech II Poznań 0:0 (0:0)

Niedziela (4.08)

Stal Rzeszów - Legionovia Legionowo 3:1 (1:0)
Bramki: Damian Kostkowski 5, Artur Pląskowski 49, 55 - Jonatan Straus 60

Tabela po 2 kolejkach

1. Znicz Pruszków 2 6 2 0 0 7:2
2. Stal Rzeszów 2 6 2 0 0 6:3

3. Błękitni Stargard 2 6 2 0 0 3:1
4. Olimpia Elbląg 2 4 1 1 0 5:1
5. Resovia 2 4 1 1 0 3:1
6. Górnik Łęczna 2 4 1 1 0 1:0

7. Elana Toruń 2 3 1 0 1 2:2
8. Bytovia Bytów 2 3 1 0 1 3:3
9. Garbarnia Kraków 2 3 1 0 1 3:2
10. Legionovia Legionowo 2 3 1 0 1 3:3
. GKS Katowice 2 3 1 0 1 3:3
12. Widzew Łódź 2 3 1 0 1 3:3
13. Górnik Polkowice 2 1 0 1 1 2:3
. Pogoń Siedlce 2 1 0 1 1 2:3
15. Lech II Poznań 2 1 0 1 1 0:4
16. Gryf Wejherowo 2 0 0 0 2 1:4
17. Skra Częstochowa 2 0 0 0 2 1:5
18. Stal Stalowa Wola 2 0 0 0 2 2:7



III liga (gr. I) - 1. kolejka

Sobota (3.08)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:2 (0:1)
Bramki: Patryk Szymański 60 - Bartłomiej Maćczak 1, Mikołaj Bociek 90k

Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:0)
Bramki: Łukasz Grzybowski 80 - Mateusz Kwiatkowski 87, Rafał Maciejewski 90

Ursus Warszawa - Broń Radom 3:1 (1:1)
Bramki: Paweł Jabłoński 24, Sebastian Szerszeń 63, Mateusz Muszyński 90 - Patryk Czarnota 20

Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Furman 39k - Rafał Babul 82

KS Wasilków - Pelikan Łowicz 0:4 (0:0)
Bramki: Damian Szczepański 53, Piotr Piekarski 58k, 68k, Grzegorz Wawrzyński 77

RKS Radomsko - Legia II Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Grudziński 89

Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:0 (0:0)

Huragan Morąg - Sokół Ostróda 4:2 (1:2)
Bramki: Piotr Łysiak 25, 48, 53, Szymon Modrzewski 90 - Robert Hirsz 18, 33

Polonia Warszawa - Unia Skierniewice 4:3 (0:1)
Bramki: Krystian Pieczara 48, 62, 73, Patryk Zych 83 - Rafał Parobczyk 5, Dawid Przezak 54, Bartosz Bujalski 86

Tabela po 1. kolejce

1. Pelikan Łowicz 1 3 1 0 0 4:0
2. Huragan Morąg 1 3 1 0 0 4:2
3. Ursus Warszawa 1 3 1 0 0 3:1
4. Polonia Warszawa 1 3 1 0 0 4:3
5. Sokół Aleksandrów Łódzki 1 3 1 0 0 2:1
. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 3 1 0 0 2:1
7. Legia II Warszawa 1 3 1 0 0 1:0
8. Znicz Biała Piska 1 1 0 1 0 1:1
. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 1 0 1 0 1:1
10. Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 1 0 1 0 0:0
. Concordia Elbląg 1 1 0 1 0 0:0
12. Unia Skierniewice 1 0 0 0 1 3:4
13. Olimpia Zambrów 1 0 0 0 1 1:2
. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 0 0 0 1 1:2
15. RKS Radomsko 1 0 0 0 1 0:1
16. Sokół Ostróda 1 0 0 0 1 2:4
17. Broń Radom 1 0 0 0 1 1:3

18. KS Wasilków 1 0 0 0 1 0:4

Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.