698 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2019.08.09 10:01, Aktualizacja: 2019.08.12 21:13
Piłkarski sezon trwa w najlepsze. Na murawy w najbliższych dniach wybiegną nie tylko zawodnicy z PKO Ekstraklasy i I, II oraz III ligi, ale także juniorzy starsi z CLJ. Inauguracja młodzieżowych zmagań odbędzie się już w piątek (9.08).
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: pixabay.com

PKO Ekstraklasa - 4. kolejka

Piątek (9.08)


Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1:3 (1:3)
Bramki: Darko Jevtić 14 - Robert Pich 6k, Łukasz Broź 16, 26

Sobota (10.08)

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
Bramka: Kostas Triantafyllopoulos 55

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 2:0 (1:0)
Bramki: Sasa Zivec 3, Patryk Szysz 65

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1:0 (0:0)
Bramka: Igor Sapała 63sam.

Niedziela (11.08)

ŁKS Łódź - Piast Gliwice 0:1 (0:0)
Bramka: Artur Bogusz 77sam.

Cracovia - Korona Kielce 1:0 (1:0)
Bramki: Sergiu Hanca 35

Poniedziałek (12.08)

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:0)
Bramki: Artur Sobiech 25 - Ognjen Mudrinski 74

Wisła Płock - Legia Warszawa - przełożony na 16.09 z powodu występu Legii Warszawa w eliminacjach Ligi Europy

Tabela po 4 kolejkach

1. Śląsk Wrocław 4 10 3 1 0 6:2
2. Pogoń Szczecin 4 10 3 1 0 5:1
3. Lech Poznań 4 7 2 1 1 8:5

4. Cracovia 4 7 2 1 1 6:4
5. Górnik Zabrze 4 7 2 1 1 3:2
6. Lechia Gdańsk 4 6 1 3 0 3:2
7. Jagiellonia Białystok 4 5 1 2 1 6:4
8. Zagłębie Lubin 4 5 1 2 1 5:4
9. Piast Gliwice 4 5 1 2 1 3:3
10. Legia Warszawa 3 4 1 1 1 3:3
11. Korona Kielce 4 4 1 1 2 3:4
. ŁKS Łódź 4 4 1 1 2 3:4
13. Wisła Kraków 4 4 1 1 2 1:2
14. Raków Częstochowa 4 3 1 0 3 2:5
15. Wisła Płock 3 1 0 1 2 2:7
16. Arka Gdynia 4 1 0 1 3 1:8



Fortuna I Liga - 3. kolejka

Piątek (9.08)

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 3:5 (0:2)
Bramki: Tiago Alves 46, 75, Omran Haydary 72 - Kamil Sylwestrzak 5, Aghwan Papikjan 13, Krystian Wachowiak 78, Seweryn Michalski 86, Bartosz Wolski 90

Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (1:0)
Bramki: Grzegorz Lech 26k, Maciej Pałaszewski 67 - Adam Wolniewicz 73k

Sobota (10.08)

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2:1 (1:1)
Bramki: Marquitos 45, Roko Mislov 86 - Michał Pawlik 13

GKS Tychy - Odra Opole 4:1 (1:1)
Bramki: Maciej Mańka 44, Dario Kristo 47, Łukasz Grzeszczyk 72k, Łukasz Moneta 87 - Mateusz Czyżycki 41

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 3:0 (2:0)
Bramki: Przemysław Zdybowicz 9, Bartosz Biel 34, Dawid Kocyła 89

Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:1)
Bramki: Jose Embalo 61 - Maciej Korzym 16, Michal Piter-Bucko 74

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (0:0)
Bramki: Martin Miković 56, Piotr Wlazło 69k

Niedziela (11.08)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 4:1 (1:1)
Bramki: Karol Danielak 35, 62, 72, Ivan Martin 90 - Adrian Paluchowski 11

Wigry Suwałki - Warta Poznań 1:2 (0:1)
Bramki: Michał Żebrakowski 87 - Wiktor Długosz 19, Gracjan Jaroch 48

Tabela po 3 kolejkach

1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 9 3 0 0 6:0
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 7 2 1 0 6:2

3. Miedź Legnica 3 7 2 1 0 4:2
4. GKS Bełchatów 3 6 2 0 1 6:1
5. Warta Poznań 3 6 2 0 1 4:3
6. Olimpia Grudziądz 3 6 2 0 1 9:5

7. Radomiak Radom 3 6 2 0 1 4:5
8. GKS 1962 Jastrzębie 3 4 1 1 1 3:3
9. Puszcza Niepołomice 3 4 1 1 1 2:2
10. Chojniczanka Chojnice 3 4 1 1 1 6:5
11. Stal Mielec 3 4 1 1 1 4:6
12. GKS Tychy 3 3 1 0 2 6:5
13. Stomil Olsztyn 3 3 1 0 2 3:6
. Sandecja Nowy Sącz 3 3 1 0 2 3:6
15. Wigry Suwałki 3 2 0 2 1 3:4
16. Zagłębie Sosnowiec 3 1 0 1 2 1:4
17. Odra Opole 3 1 0 1 2 1:5
18. Chrobry Głogów 3 0 0 0 3 1:8



II liga - 3. kolejka

Piątek (9.08)

Widzew Łódź - Błękitni Stargard 2:0 (1:0)
Bramki: Przemysław Kita 15, Marcin Robak 86k

Sobota (10.08)

Resovia - Znicz Pruszków 3:0 (1:0)
Bramki: Dawid Kubowicz 35, Serhij Krykun 76, Grzegorz Płatek 81

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 0:0 (0:0)

Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2:1 (1:1)
Bramki: Grzegorz Marszalik 10, Mateusz Wyjadłowski 72 - Wojciech Reiman 44

Elana Toruń - Olimpia Elbląg 0:2 (0:2)
Bramki: Damian Szuprytowski 21, 41

Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce 1:3 (0:2)
Bramki: Karol Podliński 50 - Maciej Firlej 19, 82, Bartosz Brodziński 26

Górnik Polkowice - Górnik Łęczna 1:1 (0:1)
Bramki: Dominik Radziemski 75 - Aron Stasiak 20

GKS Katowice - Bytovia Bytów 1:2 (0:1)
Bramkik: Marcin Urynowicz 71 - Karol Czubak 6, Michał Rutkowski 79

Niedziela (11.08)

Lech II Poznań - Skra Częstochowa 2:0 (1:0)
Bramki: Karol Smajdor 40, Paweł Tupaj 88

Tabela po 3 kolejkach

1. Olimpia Elbląg 3 7 2 1 0 7:1
2. Resovia 3 7 2 1 0 6:1

3. Garbarnia Kraków 3 6 2 0 1 5:3
. Widzew Łódź 3 6 2 0 1 5:3
5. Bytovia Bytów 3 6 2 0 1 5:4
6. Znicz Pruszków 3 6 2 0 1 7:5

7. Stal Rzeszów 3 6 2 0 1 7:5
8. Błękitni Stargard 3 6 2 0 1 3:3
9. Górnik Łęczna 3 5 1 2 0 2:1
10. Pogoń Siedlce 3 4 1 1 1 5:4
11. Lech II Poznań 3 4 1 1 1 2:4
12. GKS Katowice 3 3 1 0 2 4:5
13. Legionovia Legionowo 3 3 1 0 2 4:6
14. Elana Toruń 3 3 1 0 2 2:4
15. Górnik Polkowice 3 2 0 2 1 3:4
16. Gryf Wejherowo 3 1 0 1 2 1:4
17. Stal Stalowa Wola 3 1 0 1 2 2:7
18. Skra Częstochowa 3 0 0 0 3 1:7



III liga (gr. I) - 2. kolejka

Sobota (10.08)

Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie 3:2 (2:1)
Bramki: Rafał Parobczyk 21k, 64k, Hubert Gutkowski 39 - Patryk Pasko 3, Paweł Brokowski 81k

Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska 3:1 (0:0)
Bramki: Kamil Cupriak 62, Bartłomiej Maćczak 75k, 82 - Mateusz Romachów 90

Concordia Elbląg - KS Wasilków 2:1 (0:1)
Bramki: Dominik Pawłowski 53, Tomasz Szawara 70k - Dawid Ostaszewski 26

RKS Radomsko - Huragan Morąg 3:0 (2:0)
Bramki: Paweł Baraniak 25, Krystian Wojtczak 30k, Adrian Klepczyński 80

Broń Radom - Legia II Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Jarosław Niezgoda 28, Aleksander Waniek 52

Sokół Ostróda - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (0:0)
Bramki: Oskar Rynkowski 52, Robert Hirsz 66

Polonia Warszawa - Ursus Warszawa 0:0 (0:0)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:2 (4:0)
Bramki: Arkadiusz Ciach 10, Jakub Kołaczek 12sam., Sebastian Cuch 21, Rafał Maciejewski 32k, Karol Drwęcki 76 - Michał Strzałkowski 55, 79, Patryk Szymański 57

Niedziela (11.08)

Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów 1:1 (0:1)
Bramki: Damian Warchoł 49 - Łukasz Grzybowski 24

Tabela po 2 kolejkach

1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 6 2 0 0 7:4
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 6 2 0 0 5:2
3. Legia II Warszawa 2 6 2 0 0 3:0
4. Ursus Warszawa 2 4 1 1 0 3:1
5. Polonia Warszawa 2 4 1 1 0 4:3
6. Pelikan Łowicz 2 4 1 1 0 5:1
7. Concordia Elbląg 2 4 1 1 0 2:1
8. RKS Radomsko 2 3 1 0 1 3:1
9. Huragan Morąg 2 3 1 0 1 4:5
10. Unia Skierniewice 2 3 1 0 1 6:6
11. Sokół Ostróda 2 3 1 0 1 4:4
12. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 1 0 1 1 3:4
13. Znicz Biała Piska 2 1 0 1 1 2:4
14. Olimpia Zambrów 2 1 0 1 1 2:3
15. Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 1 0 1 1 0:2
16. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 0 0 0 2 4:7
17. Broń Radom 2 0 0 0 2 1:5

18. KS Wasilków 2 0 0 0 2 1:6


Centralna Liga Juniorów - 1. kolejka

Piątek (9.08)

Korona Kielce - Górnik Zabrze 2:1 (2:1)
Bramki: Jakub Górski 1, Jakub Konstantyn 23 - Jan Flak 11

Sobota (10.08)

Zagłębie Lubin - Cracovia 2:0 (1:0)
Bramki: Daniel Dudziński 39k, Milan Posmyk 77

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:3 (0:2)
Bramki: Aleks Leśniak 84k - Kewin Głowinkowski 8, 16, 46

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Stępień 35, Kacper Magdziński 67 - Szymon Cybulski 64

UKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa 1:3 (0:1)
Bramki: Mikołaj Owsiak 77 - Kacper Dzida 34, Kamil Odolak 86, 93

Niedziela (11.08)

Gwarek Zabrze - Lech Poznań 2:6 (1:2)
Bramki: akub Antkiewicz 34, Wiktor Owcarz 88 - Patryk Gogół 10, Krystian Palacz 32, Igor Ławrynowicz 50, 87, Adrian Ratajczyk 55, 65

Hutnik Kraków - Legia Warszawa 0:5 (0:4)
Bramki: Kajetan Staniszewski 13, 26, Nikodem Niski 22, Jakub Kwiatkowski 44, Mikołaj Grzejda 90

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 0:3 (0:3)
Bramki: Lucjan Frydrych 14k, Jakub Orpik 29, Krzysztof Toporkiewicz 45

Tabela po 1. kolejce

1. Legia Warszawa 1 3 1 0 0 5:0
2. Lech Poznań 1 3 1 0 0 6:2
3. Jagiellonia Białystok 1 3 1 0 0 3:0
4. Escola Varsovia Warszawa 1 3 1 0 0 3:1
. Śląsk Wrocław 1 3 1 0 0 3:1
6. Zagłębie Lubin 1 3 1 0 0 2:0
7. Korona Kielce 1 3 1 0 0 2:1
. Arka Gdynia 1 3 1 0 0 2:1
9. Pogoń Szczecin 1 0 0 0 1 1:2
. Górnik Zabrze 1 0 0 0 1 1:2
11. Wisła Kraków 1 0 0 0 1 1:3
. UKS SMS Łódź 1 0 0 0 1 1:3
13. Cracovia 1 0 0 0 1 0:2
14. Lechia Gdańsk 1 0 0 0 1 0:3
15. Gwarek Zabrze 1 0 0 0 1 2:6
16. Hutnik Kraków 1 0 0 0 1 0:5


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.