816 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2019.08.16 09:24, Aktualizacja: 2019.08.20 09:24
W sobotę (17.08) Jagiellonia Białystok zgarnęła pierwsze w tym sezonie ligowe punkty przed własną publicznością. Grające szczebel niżej Wigry zdołały natomiast sprawić niespodziankę w starciu z Podbeskidziem.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 5. kolejka

Piątek (16.08)


Wisła Kraków - ŁKS Łódź 4:0 (2:0)
Bramki: Paweł Brożek 23, 90+2, David Niepsuj 44, Vukan Savićević 61

Sobota (17.08)

Śląsk Wrocław - Cracovia 2:1 (1:0)
Bramki: Robert Pich 30, Mateusz Cholewiak 87 - Rubio 71

Arka Gdynia - Lech Poznań 0:0 (0:0)

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 3:1 (2:0)
Bramki: Ivan Runje 5, Bartosz Bida 45, Jesus Imaz 70 - Łukasz Wolsztyński 58

Niedziela (18.08)

Piast Gliwice - Wisła Płock 1:0 (1:0)
Bramka: Piotr Parzyszek 32

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:0 (1:0)
Bramka: Marko Vesović 19

Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2:1 (1:0)
Bramki: Felicio Brown Forbes 41, Igor Sapała 51 - Artur Sobiech 90+1k

Poniedziałek (19.08)

Korona Kielce - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)
Bramka: Sebastian Kowalczyk 17

Tabela po 5 kolejkach

1. Śląsk Wrocław 5 13 4 1 0 8:3
2. Pogoń Szczecin 5 13 4 1 0 6:1
3. Jagiellonia Białystok 5 8 2 2 1 9:5
4. Lech Poznań 5 8 2 2 1 8:5
5. Piast Gliwice 5 8 2 2 1 4:3
6. Wisła Kraków 5 7 2 1 2 5:2
7. Cracovia 5 7 2 1 2 7:6
8. Legia Warszawa 4 7 2 1 1 4:3
9. Górnik Zabrze 5 7 2 1 2 4:5
10. Lechia Gdańsk 5 6 1 3 1 4:4
11. Raków Częstochowa 5 6 2 0 3 4:6
12. Zagłębie Lubin 5 5 1 2 2 5:5
13. Korona Kielce 5 4 1 1 3 3:5
14. ŁKS Łódź 5 4 1 1 3 3:8
15. Arka Gdynia 5 2 0 2 3 1:8
16. Wisła Płock 4 1 0 1 3 2:8



Fortuna I Liga - 4. kolejka

Piątek (16.08)

Odra Opole - Stomil Olsztyn 0:1 (0:1)
Bramka: Grzegorz Lech 45k

Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Bąk 88

Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Klichowicz 85

Stal Mielec - Olimpia Grudziądz 2:0 (2:0)
Bramki: Grzegorz Tomasiewicz 37, Adrian Paluchowski 45

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)
Bramka: Michal Obrocník 3

Sobota (17.08)

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1:0 (1:0)
Bramka: Michał Góral 12

Radomiak Radom - Warta Poznań 0:2 (0:0)
Bramki: Gracjan Jaroch 49, Robert Janicki 77

Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (1:0)
Bramki: Arkadiusz Najemski 35

GKS 1962 Jastrzębie - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Gojny 49k - Mateusz Marzec 79

Tabela po 4 kolejkach

1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 9 3 0 1 6:1
2. Warta Poznań 4 9 3 0 1 6:3

3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 7 2 1 1 6:3
4. GKS Bełchatów 4 7 2 1 1 7:2
5. Miedź Legnica 4 7 2 1 1 4:3
6. Puszcza Niepołomice 4 7 2 1 1 3:2

7. Chojniczanka Chojnice 4 7 2 1 1 7:5
8. Stal Mielec 4 7 2 1 1 6:6
9. Radomiak Radom 4 6 2 0 2 4:7
10. Olimpia Grudziądz 4 6 2 0 2 9:7
11. Sandecja Nowy Sącz 4 6 2 0 2 4:6
12. Stomil Olsztyn 4 6 2 0 2 4:6
13. Wigry Suwałki 4 5 1 2 1 4:4
. GKS 1962 Jastrzębie 4 5 1 2 1 4:4
15. Zagłębie Sosnowiec 4 4 1 1 2 2:4
16. GKS Tychy 4 3 1 0 3 6:6
17. Odra Opole 4 1 0 1 3 1:6
18. Chrobry Głogów 4 0 0 0 4 1:9



II liga - 4. kolejka

Sobota (17.08)

Błękitni Stargard - GKS Katowice 1:3 (1:2)
Bramki: Wojciech Fadecki 26k - Adrian Błąd 19k, Arkadiusz Jędrych 43, Mateusz Kompanicki 71

Skra Częstochowa - Górnik Polkowice 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Niedojad 89

Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
Bramka: Dariusz Zjawiński 35

Gryf Wejherowo - Resovia 0:3 (0:1)
Bramki: Szymon Feret 39, Daniel Świderski 50, Kamil Radulj 64k

Stal Rzeszów - Lech II Poznań 2:0 (1:0)
Bramki: Dominik Chromiński 44, Grzegorz Goncerz 61

Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków 0:2 (0:1)
Bramki: Kamil Słoma 26, Michał Feliks 90

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola 4:1 (3:0)
Bramki: Krzysztof Bąk 11, Norbert Hołtyn 22, Daniel Feruga 45k, Karol Czubak 65 - Filip Wójcik 53

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1:1 (0:1)
Bramki: Przemysław Brychlik 89 - Marcin Robak 42

Niedziela (18.08)

Górnik Łęczna - Elana Toruń 1:3 (1:2)
Bramki: Dominik Lewandowski 35 - Mariusz Kryszak 24k, Bartosz Boniecki 34, Damian Lenkiewicz 63

Tabela po 4 kolejkach

1. Resovia 4 10 3 1 0 9:1
2. Garbarnia Kraków 4 9 3 0 1 7:3

3. Bytovia Bytów 4 9 3 0 1 9:5
4. Znicz Pruszków 4 9 3 0 1 8:5
5. Stal Rzeszów 4 9 3 0 1 9:5
6. Olimpia Elbląg 4 8 2 2 0 8:2

7. Widzew Łódź 4 7 2 1 1 6:4
8. GKS Katowice 4 6 2 0 2 7:6
9. Błękitni Stargard 4 6 2 0 2 4:6
10. Elana Toruń 4 6 2 0 2 5:5
11. Górnik Łęczna 4 5 1 2 1 3:4
12. Pogoń Siedlce 4 4 1 1 2 5:5
13. Lech II Poznań 4 4 1 1 2 2:6
14. Legionovia Legionowo 4 3 1 0 3 4:8
15. Skra Częstochowa 4 3 1 0 3 2:7
16. Górnik Polkowice 4 2 0 2 2 3:5
17. Gryf Wejherowo 4 1 0 1 3 1:7
18. Stal Stalowa Wola 4 1 0 1 3 3:11



III liga (gr. I) - 4. kolejka

Sobota (17.08)

Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:3 (1:2)
Bramki: Patryk Bojańczyk 42, Michał Wrzesiński 61 - Bartłomiej Maćczak 14, Mikołaj Bociek 22, Mateusz Stolarczyk 90

Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 2:3 (1:0)
Bramki: Sebastian Szerszeń 33, Grzegorz Skowroński 79k - Piotr Cichocki 54, Kacper Wełniak 84, 89

Concordia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0 (2:0)
Bramki: Sebastian Tomczuk 24, Dominik Pawłowski 29

Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów 4:1 (0:1)
Bramki: Oskar Rynkowski 53, Krzysztof Wicki 73, 85k, Piotr Okuniewicz 81 - Kamil Zalewski 41

Polonia Warszawa - Huragan Morąg 0:2 (0:0)
Bramki: Anton Kołosow 75k, 90

Niedziela (18.08)

Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska 2:4 (1:2)
Bramki: Dawid Kieplin 25, Piotr Piekarski 84 - Maciej Famulak 37, Andrzej Kłosiński 41, Paweł Kossyk 90, Bartosz Giełażyn 90+2

Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 (0:0)
Bramki: Kamil Sternicki 80, Przemysław Śliwiński 90+3 - Bartosz Snopczyński 90+4

RKS Radomsko - KS Wasilków 5:0 (2:0)
Bramki: Paweł Baraniak 28, 78, Krystian Wojtczak 45, 71, Jakub Rozwandowicz 90

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0 (0:0)

Tabela po 4 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 4 10 3 1 0 10:6
2. Sokół Ostróda 4 9 3 0 1 10:5
3. Legia II Warszawa 3 9 3 0 0 6:2
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 8 2 2 0 8:5
5. Pelikan Łowicz 4 7 2 1 1 12:5
6. Huragan Morąg 4 7 2 1 1 7:6
7. Concordia Elbląg 4 7 2 1 1 5:5
8. RKS Radomsko 4 6 2 0 2 9:5
9. Ursus Warszawa 4 5 1 2 1 5:4
10. Znicz Biała Piska 4 5 1 2 1 7:7
11. Polonia Warszawa 3 4 1 1 1 4:5
12. Broń Radom 4 4 1 1 2 4:7
13. Olimpia Zambrów 4 4 1 1 2 7:8
14. Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 4 1 1 2 5:5
15. Unia Skierniewice 4 4 1 1 2 8:9
16. Ruch Wysokie Mazowieckie 4 3 0 3 1 5:6
17. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 0 0 0 4 4:14
18. KS Wasilków 4 0 0 0 4 1:13


Centralna Liga Juniorów - 2. kolejka

Sobota (17.08)

Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź 4:0 (2:0)
Bramki: Filip Balcewicz 4, Oskar Potoczny 22k, 76, Bartosz Krzysztofek 56

Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:2 (2:1)
Bramki: Adrian Ratajczyk 43, 45, Damian Kołtański 51 - Kamil Lukoszek 9, Krzysztof Wingralek 65

Cracovia - Korona Kielce 1:3 (0:2)
Bramki: Michał Rakoczy 68 - Jakub Konstantyn 7, Jakub Górski 32, Leonard Barański 81sam.

Escola Varsovia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:2 (1:1)
Bramki: Kamil Swikszcz 18 - Daniel Dudziński 32, Kacper Zając 85

Jagiellonia Białystok - Hutnik Kraków 5:1 (1:1)
Bramki: Lucjan Frydrych 42k, Radosław Zyśk 52, 72, Jakub Masłowski 63, Marceli Krygier 68 - Sebastian Kaczmarczyk 30

Legia Warszawa - Arka Gdynia 3:0 (0:0)
Bramki: Szymon Włodarczyk 48, 59, Patryk Pierzak 69

Niedziela (18.08)

Gwarek Zabrze - Wisła Kraków 0:2 (0:1)
Bramki: Aleks Leśniak 20k, Sławomir Chmiel 69

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 6:6 (3:2)
Bramki: Michał Szmigiel 5, Dominik Stupieńko 30, Kacper Głowieńkowski 32, 58, Tomasz Mamis 76, Paweł Fediuk 90 - Jakub Kałuziński 11 (k), Kacper Sezonienko 18, 56, 70, 74, 79

Tabela po 2 kolejkach

1. Legia Warszawa 2 6 2 0 0 8:0
2. Jagiellonia Białystok 2 6 2 0 0 8:1
3. Lech Poznań 2 6 2 0 0 9:4
4. Korona Kielce 2 6 2 0 0 5:2
5. Zagłębie Lubin 2 6 2 0 0 4:1
6. Śląsk Wrocław 2 4 1 1 0 9:7
7. Arka Gdynia 2 3 1 0 1 2:4
8. Escola Varsovia Warszawa 2 3 1 0 1 4:3
9. Wisła Kraków 2 3 1 0 1 3:3
10. Pogoń Szczecin 2 3 1 0 1 5:2
11. Lechia Gdańsk 2 1 0 1 1 6:9
12. Górnik Zabrze 2 0 0 0 2 3:5
13. Cracovia 2 0 0 0 2 1:5
14. Gwarek Zabrze 2 0 0 0 2 2:8
15. UKS SMS Łódź 2 0 0 0 2 1:7
16. Hutnik Kraków 2 0 0 0 2 1:10


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.