904 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2019.09.20 09:32, Aktualizacja: 2019.09.23 08:38
Lech Poznań kontra Jagiellonia Białystok i Cracovia kontra Legia Warszawa to najciekawsze spotkania 9. kolejki PKO Ekstraklasy. Szczebel niżej do interesujących meczów można zaliczyć m.in. starcie Podbeskidzia Bielsko-Biała z GKS-em Tychy.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 9. kolejka

Piątek (20.09)

Piast Gliwice - Raków Częstochowa 2:1 (0:1)
Bramki: Jorge Felix 78k, Michał Skóraś 81sam. - Felicio Brown Forbes 6

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:1)
Bramki: Paweł Tomczyk 39k - Patryk Klimala 22

Sobota (21.09)

ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1:4 (0:2)
Bramki: Rafał Kujawa 52 - Dawit Schirtladze 21, 43, Michał Nalepa 58, Maciej Jankowski 72

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:0 (1:0)
Bramki: Maciej Gajos 36, Lukas Haraslin 52

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 4:4 (2:2)
Bramki: Erik Exposito 22, 38, 90, Dino Stiglec 65 - Filip Starzyński 32k, Bartosz Kopacz 45, Sasa Zivec 63, Bartosz Slisz 68

Niedziela (22.09)

Wisła Płock - Wisła Kraków 2:1 (1:1)
Bramki: Dominik Furman 16, Damian Michalski 76 - Paweł Brożek 28

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:1 (1:0)
Bramki: Hubert Matynia 24 - Igor Angulo 73

Cracovia - Legia Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Wdowiak 66 - Jarosław Niezgoda 33k, Walerian Gwilia 47

Tabela po 9 kolejkach

1. Pogoń Szczecin 9 18 5 3 1 10:5
2. Śląsk Wrocław 9 17 4 5 0 14:9
3. Legia Warszawa 9 17 5 2 2 12:8

4. Jagiellonia Białystok 9 16 4 4 1 15:8
5. Cracovia 9 16 5 1 3 15:10
6. Lechia Gdańsk 9 16 4 4 1 11:7
7. Piast Gliwice 9 14 4 2 3 10:8
8. Wisła Płock 9 13 4 1 4 9:16
9. Lech Poznań 9 12 3 3 3 14:12
10. Górnik Zabrze 9 12 3 3 3 8:7
11. Wisła Kraków 9 11 3 2 4 13:10
12. Zagłębie Lubin 9 9 2 3 4 16:16
13. Raków Częstochowa 9 9 3 0 6 10:14
14. Arka Gdynia 9 8 2 2 5 7:14
15. Korona Kielce 9 5 1 2 6 4:13
16. ŁKS Łódź 9 4 1 1 7 7:18



Fortuna I Liga - 10. kolejka

Piątek (20.09)

Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 0:0 (0:0)

Sobota (21.09)

Stal Mielec - GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Bramka: Bartosz Nowak 5k

Chrobry Głogów - Odra Opole 3:2 (2:0)
Bramki: Mikołaj Lebedyński 4, Adrian Benedyczak 42, Michał Ilków-Gołąb 90 - Mateusz Kamiński 84, Mateusz Czyżycki 86

Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie 2:4 (0:3)
Bramki: Rafał Grzelak 59, Błażej Radwanek 63 - Jakub Wróbel 18, 38, 58, Michał Bojdys 31

Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom 1:3 (1:3)
Bramki: Emil Drozdowicz 14 - Maciej Górski 8, Leandro 24, Dawid Abramowicz 39

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 1:2 (0:0)
Bramki: Maciej Małkowski 90 - Gracjan Jaroch 54, Robert Janicki 66k

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Miedź Legnica 0:1 (0:0)
Bramka: Artur Pikk 64

Niedziela (22.09)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 2:2 (1:0)
Bramki: Karol Danielak 29, 48 - Kornel Osyra 51sam., Maciej Mańka 90

Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
Bramki: Omar Monterde 90+1 - Jakub Bąk 90+4

Tabela po 10 kolejkach

1. Warta Poznań 10 20 6 2 2 16:9
2. Radomiak Radom 10 20 6 2 2 14:11

3. Stal Mielec 10 19 6 1 3 12:10
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 18 5 3 2 16:11
5. Stomil Olsztyn 10 17 5 2 3 10:10
6. GKS 1962 Jastrzębie 10 17 4 5 1 15:10

7. Miedź Legnica 10 17 5 2 3 13:9
8. GKS Tychy 10 17 5 2 3 20:13
9. Puszcza Niepołomice 10 14 4 2 4 8:9
10. Olimpia Grudziądz 10 14 4 2 4 17:15
11. Wigry Suwałki 10 12 3 3 4 11:12
12. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10 11 3 2 5 10:9
13. Chojniczanka Chojnice 10 11 3 2 5 13:16
14. Sandecja Nowy Sącz 10 11 3 2 5 9:13
15. Zagłębie Sosnowiec 10 11 3 2 5 12:14
16. GKS Bełchatów 10 11 3 2 5 11:11
17. Chrobry Głogów 10 7 2 1 7 7:20
18. Odra Opole 10 3 0 3 7 4:16



II liga - 10. kolejka

Piątek (20.09)

Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 1:0 (1:0)
Bramka: Aron Stasiak 32

Sobota (21.09)

Garbarnia Kraków - GKS Katowice 1:3 (0:0)
Bramki: Jakub Kowalski 84 - Dawid Rogalski 61, Szymon Kiebzak 64, Marcin Urynowicz 90

Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 2:1 (0:0)
Bramki: Dawid Wolny 53, 64k - Karol Noiszewski 90

Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 3:2 (3:1)
Bramki: Tomasz Margol 13, 55, Kamil Walków 80 - Krystian Sanocki 17, Wojciech Fadecki 29

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0)
Bramka: Piotr Witasik 89

Lech II Poznań - Widzew Łódź 1:2 (0:0)
Bramki: Filip Marchwiński 55k - Mateusz Możdżeń 56, Christopher Mandiangu 84

Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów 2:1 (2:1)
Bramki: Damian Szuprytowski 16k, Przemysław Brychlik 25 - Daniel Feruga 42k

Górnik Polkowice - Elana Toruń 3:0 (3:0)
Bramki: Mariusz Szuszkiewicz 1, Michał Bednarski 6k, Maciej Bancewicz 22

Niedziela (22.09)

Stal Rzeszów - Resovia 1:1 (0:1)
Bramki: Artur Pląskowski 50 - Serhij Krykun 15

Tabela po 10 kolejkach

1. Górnik Łęczna 10 21 6 3 1 14:9
2. Stal Rzeszów 10 20 6 2 2 17:12

3. Olimpia Elbląg 10 18 5 3 2 17:8
4. Widzew Łódź 10 18 5 3 2 16:10
5. Resovia 10 18 5 3 2 16:7
6. GKS Katowice 10 17 5 2 3 17:11

7. Garbarnia Kraków 10 16 4 4 2 11:8
8. Znicz Pruszków 10 16 5 1 4 18:16
9. Pogoń Siedlce 10 15 4 3 3 13:11
10. Bytovia Bytów 10 15 4 3 3 16:14
11. Błękitni Stargard 10 15 5 0 5 13:15
12. Górnik Polkowice 10 13 3 4 3 14:10
13. Lech II Poznań 10 13 4 1 5 11:15
14. Skra Częstochowa 10 11 3 2 5 6:13
15. Elana Toruń 10 11 3 2 5 12:15
16. Stal Stalowa Wola 10 8 2 2 6 7:17
17. Legionovia Legionowo 10 3 1 0 9 8:22
18. Gryf Wejherowo 10 2 0 2 8 5:18



III liga (gr. I) - 9. kolejka

Piątek (20.09)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1 (0:0)
Bramka: Karol Żwir 76

Sobota (21.09)

Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: Maciej Famulak 45, 57 - Tomasz Andrzejewski 48

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa 1:0 (0:0)
Bramki: Grzegorz Skowroński 58sam.

Sokół Aleksandrów Łódzki - RKS Radomsko 1:0 (1:0)
Bramka: Bartłomiej Maćczak 10

Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa 1:3 (1:0)
Bramki: Kamil Zalewski 18 - Radosław Cielemęcki 48, Maciej Rosołek 53, Kacper Wełniak 87

Niedziela (22.09)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice 5:3 (3:0)
Bramki: Patryk Jakubczyk 10, Kamil Szymczak 31, Kamil Cyran 39, Adrian Marcioch 60, Jacek Wuwer 90 - Dawid Przezak 52, Michał Wrzesiński 66, Kacper Karasek 90

Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg 4:1 (2:0)
Bramki: Piotr Piekarski 7, Damian Warchoł 33, 59k, Filip Kowalczyk 54 - nieznany zawodnik 81

KS Wasilków - Huragan Morąg 0:2 (0:1)
Bramki: Michał Ressel 32, 73

Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom 1:4 (1:2)
Bramki: Grzegorz Makal 44 - Kamil Czarnecki 23, Przemysław Śliwiński 33, 72, Bartłomiej Ziemak 90

Tabela po 9 kolejkach

1. Sokół Ostróda 9 22 7 1 1 18:9
2. Legia II Warszawa 8 19 6 1 1 18:6
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 9 18 5 3 1 19:12
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 17 5 2 2 13:9
5. Huragan Morąg 9 15 4 3 2 15:10
6. Pelikan Łowicz 9 14 4 2 3 22:13
7. Znicz Biała Piska 9 13 3 4 2 13:12
8. Unia Skierniewice 9 13 4 1 4 18:19
9. Broń Radom 8 13 4 1 3 13:11
10. Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 12 3 3 2 12:9
11. Concordia Elbląg 9 12 3 3 3 9:14
12. Polonia Warszawa 9 11 3 2 4 10:14
13. Ursus Warszawa 9 9 2 3 4 8:11
14. Olimpia Zambrów 8 8 2 2 4 14:15
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 9 7 1 4 4 13:17

16. RKS Radomsko 9 7 2 1 6 11:15
17. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 6 2 0 7 10:21

18. KS Wasilków 9 3 1 0 8 3:22


Centralna Liga Juniorów - 7. kolejka

Sobota (21.09)

UKS SMS Łódź - Wisła Kraków 3:2 (2:0)
Bramki: Tomasz Pałgan 2, 25, Robert Prochownik 62k - Wiktor Szywacz 87, Kacper Chełmecki 90

Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze 1:2 (1:1)
Bramki: Ksawery Mazurkiewicz 7sam. - Tymoteusz Małek 9, Mateusz Lachowicz 85

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:1 (1:0)
Bramki: Jakub Konstantyn 40, Jakub Rybus 72 - Tomasz Mamis 62

Cracovia - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Szymon Włodarczyk 3

Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin 0:2 (0:2)
Bramki: Fabian Grzelka 15, 36

Niedziela (22.09)

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Sadowski 9

Hutnik Kraków - Lech Poznań 1:3 (0:2)
Bramki: Mikołaj Styrczula 78k - Adrian Ratajczyk 22, 53, Patryk Gogół 36

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:0 (0:0)
Bramka: Alan Lubaski 41

Tabela po 7 kolejkach

1. Legia Warszawa 7 16 5 1 1 19:7
2. Zagłębie Lubin 7 15 5 0 2 17:8
3. Lechia Gdańsk 7 14 4 2 1 16:14
4. Lech Poznań 7 14 4 2 1 21:11
5. Górnik Zabrze 7 13 4 1 2 12:8
6. Pogoń Szczecin 7 12 4 0 3 12:12
7. Jagiellonia Białystok 7 12 4 0 3 15:9
8. Korona Kielce 7 12 4 0 3 14:13
9. Śląsk Wrocław 7 10 3 1 3 21:19
10. Arka Gdynia 7 10 3 1 3 12:10
11. UKS SMS Łódź 7 9 3 0 4 12:20
12. Wisła Kraków 7 8 2 2 3 14:11
13. Escola Varsovia Warszawa 7 6 2 0 5 11:17
14. Cracovia 7 4 1 1 5 6:14
15. Gwarek Zabrze 7 4 1 1 5 8:19
16. Hutnik Kraków 7 3 1 0 6 7:25


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.