902 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2019.09.27 10:24, Aktualizacja: 2019.09.30 20:55
10. kolejka Ekstraklasy przyniesie trzy niezwykle interesujące starcia. Mowa tu o pojedynkach Legii z Lechią, Jagiellonii z Pogonią oraz Wisły z Cracovią. Dokładny terminarz gier na najwyższych piłkarskich szczeblach w kraju wygląda następująco.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 10. kolejka

Piątek (27.09)

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
Bramka: Milan Radin 79

Sobota (28.09)

Raków Częstochowa - Wisła Płock 1:2 (1:0)
Bramki: Felicio Brown Forbes 42 - Mateusz Szwoch 53, Piotr Tomasik 90+3

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Wieteska 12 - Michał Nalepa 38, Błażej Augustyn 52

Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:3 (1:2)
Bramki: Jesus Jimenez 39 - Kamil Jóźwiak 24, Tymoteusz Puchacz 43, Christian Gytkjaer 90+4

Niedziela (29.09)

Arka Gdynia - Piast Gliwice 0:0 (0:0)

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2:3 (1:0)
Bramki: Juan Camara 41, Jesus Imaz 90+3 - Sebastian Kowalczyk 56, Adam Buksa 74k, Adam Frączczak 85

Wisła Kraków - Cracovia 0:1 (0:0)
Bramka: Sergiu Hanca 73

Poniedziałek (30.09)

Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź 3:1 (2:0)
Bramki: Damjan Bohar 16, 57, Sasa Zivec 20 - Piotr Pyrdoł 50

Tabela po 10 kolejkach

1. Pogoń Szczecin 10 21 6 3 1 13:7
2. Cracovia 10 19 6 1 3 16:10
3. Lechia Gdańsk 10 19 5 4 1 13:8

4. Śląsk Wrocław 10 17 4 5 1 14:10
5. Legia Warszawa 10 17 5 2 3 13:10
6. Jagiellonia Białystok 10 16 4 4 2 17:11
7. Wisła Płock 10 16 5 1 4 11:17
8. Lech Poznań 10 15 4 3 3 17:13
9. Piast Gliwice 10 15 4 3 3 10:8
10. Zagłębie Lubin 10 12 3 3 4 19:17
11. Górnik Zabrze 10 12 3 3 4 9:10
12. Wisła Kraków 10 11 3 2 5 13:11
13. Raków Częstochowa 10 9 3 0 7 11:16
14. Arka Gdynia 10 9 2 3 5 7:14
15. Korona Kielce 10 8 2 2 6 5:13
16. ŁKS Łódź 10 4 1 1 8 8:21



Fortuna I Liga - 11. kolejka

Piątek (27.09)

Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 3:2 (2:0)
Bramki: Damian Chmiel 4, Kamil Ogorzały 44, Mariusz Gabrych 88 - Oliver Praznovsky 74, Michał Ilków-Gołąb 79

Sobota (28.09)

Radomiak Radom - Stal Mielec 2:0 (1:0)
Bramki: Patryk Mikita 21, 64

GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 2:3 (1:0)
Bramki: Marcin Biernat 10, Łukasz Grzeszczyk 50 - Omran Haydary 87, 90+1, Joao Criciuma 90+4

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
Bramka: Rafał Remisz 82

Niedziela (29.09)

Warta Poznań - Miedź Legnica 2:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Trałka 83, Adrian Laskowski 85 - Henrik Ojamaa 89

Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3 (0:0)
Bramki: Piotr Wlazło 68, 90, Vladislavs Gutkovskis 77

GKS Bełchatów - Wigry Suwałki 3:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Biel 45, Mateusz Marzec 52, 73

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
Bramki: Dawid Błanik 52 - Fabian Piasecki 32

Chojniczanka Chojnice - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Mikołajczak 15, Aghwan Papikjan 52, Emil Drozdowicz 87 - Damian Tront 3k

Tabela po 11 kolejkach

1. Warta Poznań 11 23 7 2 2 18:10
2. Radomiak Radom 11 23 7 2 2 16:11

3. Stomil Olsztyn 11 20 6 2 3 11:10
4. Stal Mielec 11 19 6 1 4 12:12
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 18 5 3 3 16:12
6. Olimpia Grudziądz 11 17 5 2 4 20:17

7. GKS 1962 Jastrzębie 11 17 4 5 2 16:13
8. Miedź Legnica 11 17 5 2 4 14:11
9. GKS Tychy 11 17 5 2 4 22:16
10. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 11 14 4 2 5 13:9
11. Chojniczanka Chojnice 11 14 4 2 5 16:17
12. Sandecja Nowy Sącz 11 14 4 2 5 12:15
13. Puszcza Niepołomice 11 14 4 2 5 8:12
14. GKS Bełchatów 11 14 4 2 5 14:11
15. Zagłębie Sosnowiec 11 12 3 3 5 13:15
16. Wigry Suwałki 11 12 3 3 5 11:15
17. Chrobry Głogów 11 7 2 1 8 9:23
18. Odra Opole 11 4 0 4 7 5:17



II liga - 11. kolejka

Sobota (28.09)

Resovia - Legionovia Legionowo 3:0 (1:0)
Bramki: Adrian Dziubiński 14, Dawid Kubowicz 85, Karol Twardowski 90

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 1:3 (0:2)
Bramki: Krzysztof Szewczyk 56 - Bartosz Sobotka 20, Bartłomiej Ciepiela 45, Adam Waszkiewicz 70

Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 2:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Majewski 12, 64 - Dawid Wolny 58k

GKS Katowice - Lech II Poznań 2:0 (0:0)
Bramki: Arkadiusz Woźniak 75, Marcin Urynowicz 81

Widzew Łódź - Górnik Polkowice 1:0 (0:0)
Bramka: Daniel Mąka 72

Niedziela (29.09)

Elana Toruń - Pogoń Siedlce 2:1 (1:0)
Bramki: Mariusz Kryszak 28k, Wojciech Onsorge 81 - Damian Mosiejko 44

Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 2:2 (1:1)
Bramki: Robert Obst 13, Paweł Tarnowski 67 - Tomasz Płonka 31, Damian Sierant 90

Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 2:1 (1:0)
Bramki: Filip Karmański 26, Piotr Kurbiel 82 - Tomasz Lewandowski 90

Bytovia Bytów - Górnik Łęczna 2:1 (2:1)
Bramki: Adrian Kwiatkowski 7, Michał Rutkowski 26 - Krystian Wójcik 30k

Tabela po 11 kolejkach

1. Widzew Łódź 11 21 6 3 2 17:10
2. Górnik Łęczna 11 21 6 3 2 15:11

3. Resovia 11 21 6 3 2 19:7
4. Stal Rzeszów 11 21 6 3 2 19:14
5. GKS Katowice 11 20 6 2 3 19:11
6. Olimpia Elbląg 11 18 5 3 3 18:10

7. Bytovia Bytów 11 18 5 3 3 18:15
8. Błękitni Stargard 11 18 6 0 5 15:16
9. Znicz Pruszków 11 17 5 2 4 20:18
10. Garbarnia Kraków 11 16 4 4 3 12:11
11. Pogoń Siedlce 11 15 4 3 4 14:13
12. Elana Toruń 11 14 4 2 5 14:16
13. Górnik Polkowice 11 13 3 4 4 14:11
14. Lech II Poznań 11 13 4 1 6 11:17
15. Stal Stalowa Wola 11 11 3 2 6 10:18
16. Skra Częstochowa 11 11 3 2 6 7:15
17. Gryf Wejherowo 11 5 1 2 8 7:19
18. Legionovia Legionowo 11 3 1 0 10 8:25



III liga (gr. I) - 10. kolejka

Piątek (27.09)

Polonia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:2 (0:0)
Bramki: Paweł Brokowski 53, Patryk Pasko 62

Sobota (28.09)

Huragan Morąg - Olimpia Zambrów 0:0 (0:0)

RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:1)
Bramki: Paweł Baraniak 40, 67 - Krystian Pomorski 39

Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska 1:2 (1:1)
Bramki: Sebastian Szerszeń 9 - Andrzej Kosiński 28k, Bartosz Giełażyn 66

Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 4:1 (2:0)
Bramki: Patryk Kubicki 7, Krzysztof Wicki 18k, 53, Robert Hirsz 76 - Damian Warchoł 70

Niedziela (29.09)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Wasilków 1:3 (1:2)
Bramki: Kamil Szymczak 10 - Michał Poduch 8, Adam Butkiewicz 45, 83

Unia Skierniewice - Concordia Elbląg 1:3 (0:2)
Bramki: Sebastian Kopeć 70sam. - Adam Duda 3, 62, Rafał Lisiecki 44

Legia II Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2 (1:0)
bramki: Mateusz Grudziński 40, Kamil Orlik 77 - Damian Jaroń 59k, Patryk Szymański 64

Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0 (0:0)

Tabela po 10 kolejkach

1. Sokół Ostróda 10 25 8 1 1 22:10
2. Legia II Warszawa 9 20 6 2 1 20:8
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 10 19 5 4 1 19:12
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 17 5 2 3 14:11
5. Huragan Morąg 10 16 4 4 2 15:10
6. Znicz Biała Piska 10 16 4 4 2 15:13
7. Concordia Elbląg 10 15 4 3 3 12:15
8. Pelikan Łowicz 10 14 4 2 4 23:17
9. Broń Radom 9 14 4 2 3 13:11
10. Unia Skierniewice 10 13 4 1 5 19:22
11. Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 12 3 3 3 13:12
12. Polonia Warszawa 10 11 3 2 5 10:16
13. Ruch Wysokie Mazowieckie 10 10 2 4 4 15:17
14. RKS Radomsko 10 10 3 1 6 13:16
15. Olimpia Zambrów 9 9 2 3 4 14:15
16. Ursus Warszawa 10 9 2 3 5 9:13
17. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 7 2 1 7 12:23

18. KS Wasilków 10 6 2 0 8 6:23


Centralna Liga Juniorów - 8. kolejka

Piątek (27.09)

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0:2 (0:1)
Bramki: Kacper Zaborski 20, 66

Sobota (28.09)

Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 0:0 (0:0)

Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:1 (1:0)
Bramki: Kacper Smoleń 16sam. - Kacper Stachoń 90

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1:3 (1:3)
Bramki: Paweł Fediuk 38 - Kamil Lukoszek 12, Kamil Grudziński 32, Alan Lubaski 36

Hutnik Kraków - Arka Gdynia 0:2 (0:1)
Bramki: Radosław Nowicki 35, Kornel Przyborowski 87

Lechia Gdańsk - UKS SMS Łódź 0:4 (0:3)
Bramki: Robert Prochownik 13k, Patryk Domagała 18, Jakub Paciorek 36, Maksym Rosiński 51

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:1 (0:1)
Bramki: Jakub Zima 85 - Arkadiusz Baran 38

Niedziela (29.09)

Gwarek Zabrze - Korona Kielce 0:3 (0:1)
Bramki: Jakub Rybus 11, 90, Damian Płonka 85sam.

Tabela po 8 kolejkach

1. Legia Warszawa 8 17 5 2 1 19:7
2. Zagłębie Lubin 8 16 5 1 2 18:9
3. Górnik Zabrze 8 16 5 1 2 15:9
4. Pogoń Szczecin 8 15 5 0 3 14:12
5. Korona Kielce 8 15 5 0 3 17:13
6. Lechia Gdańsk 8 14 4 2 2 16:18
7. Lech Poznań 8 14 4 2 2 21:13
8. Arka Gdynia 8 13 4 1 3 14:10
9. Jagiellonia Białystok 8 13 4 1 3 16:10
10. UKS SMS Łódź 8 12 4 0 4 16:20
11. Śląsk Wrocław 8 10 3 1 4 22:22
12. Wisła Kraków 8 9 2 3 3 15:12
13. Escola Varsovia Warszawa 8 7 2 1 5 11:17
14. Cracovia 8 5 1 2 5 7:15
15. Gwarek Zabrze 8 4 1 1 6 8:22
16. Hutnik Kraków 8 3 1 0 7 7:27


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.